آمریکایی ‘کارخانه’ مدیر جولیا Reichert در ماندن درست به فعال ریشه

جولیا Reichert بود که در خانه او زندگی می کردند در یک کمون از جوانان فعال سیاسی در دیتون اوهایو — on Feb. 21, 1978 هنگامی که یک تلویزیون محلی گزارش خبرنگار زدم در درب خود را و خواسته خود را در مورد نامزدی اسکار او مستند “اتحادیه خدمتکاران” به تازگی دریافت کرده است.

 “ما حتی نمی دانند که ما در حال اجرا” به یاد می آورد Reichert. این فیلم در مورد سه زن اتحادیه سازمان در شیکاگو در دوران رکود بود co-کارگردان جیم کلاین و مایل Mogulescu.

“ما دگرگون و مانند ‘Holy s–t. که در آن نقطه ما بسیار جوان چپ به طوری هالیوود بود و نه چیزی است که ما تحسین,” او می گوید.

 Reichert با حضور در مراسم اسکار اما نمی خانه یک برنده است. او حتی به نظر خودش یک فیلمساز به دلیل ساخت فیلم به او بود و نه خیلی سینمایی و تلاش به عنوان یک فرمت از فعالیت سیاسی. این آکادمی به رسمیت شناختن سوخت Reichert را بکر آگاهی است که در واقع او یک فیلمساز در قلب است.

Reichert را به نامزد سه بار قبل از اینکه در نهایت در سن 73, برنده اولین جایزه اسکار در سال جاری با همکاری مدیر و شریک زندگی استیو Bognar برای آمریکایی “کارخانه” یک سند در مورد برخورد فرهنگ ها هنگامی که یک شرکت چینی بازگشایی یک توقیف جنرال موتورز کارخانه یخ سفت, Ohio.

مدت کوتاهی پس از این فیلم خریداری شد توسط Netflix در ساندنس شد اولین عنوان از باراک و میشل اوباما به زمین بالاتر تولید شرکت است که مقابله با streamer. “ملاقات جولیا و استیو در ساندنس احساس می کردم که جلسه طولانی از دست دوستان می گوید:” زمین بالاتر co-سر Tonia دیویس. “آنها به ما انرژی بلافاصله و برای همیشه لطفا برای. نه فقط در اطراف این یک فیلم, اما در اطراف کل بدن خود را از کار و کل اخلاق کار خود را: چرا آنها آن را چگونه آنها آن را به همین دلیل این خیلی ارزشمند است.”

زن و شوهر جدیدترین فیلم “9to5: داستان یک جنبش” بود که مجموعه به برتر در SXSW قبل از جشنواره لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی بار دیگر مراکز در کارگران است. پنجاه سال قبل از #MeToo و زمان را تا زنان سازمان کارگران 9to5 شد اعتراض و اقدام قانونی علیه شرکت ها برای پایان دادن به تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار در محل کار. در واقع این گروه با الهام از یاد 1980 کمدی “9 به 5” با بازی جین فوندا, Lily Tomlin, دالی پارتن و Dabney Coleman پس از فوندا ملاقات با حدود 40 نفر از اعضای 9to5 در کلیولند.

“در حال حاضر ما در حال دیدن یک تجدید حیات فمینیستی ستیزه جویی شما می توانید می گویند و زنان فمینیست بودن قادر به صحبت می کنند به حقیقت خود و صحبت می کنند آنچه که اتفاق افتاده است به آنها می گوید:” Reichert که مشغول به کار در این مستند حدود هشت سال است. “پسر به عنوان یک زن پیر من فکر می کنم این است frigging بزرگ است. ما سعی کردیم آن شروع, آن, اما آن را واقعا نمی گرفتن در راه است که شما در واقع می تواند مجازات افراد و تغییر قوانین.”

سیاست و عدالت اجتماعی باقی مانده اند شور و شوق برای Reichert, آیا او را ردیابی ظهور آمریکا حزب کمونیست در سال 1983 را “دیدن قرمز” یا chronicling بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها در سال 2006 را “شیر در خانه.” در حالی که او زندگی می کردند در اوهایو در طول زندگی حرفه ای اش Reichert is a self-توصیف “Jersey girl.” او و سه برادر بزرگ شده در Bordentown, N. J. پدر خود را یک اتحادیه مرد مادر خود را یک پرستار بود. “این یقه آبی طبقه متوسط که در آن شما یک خانه است که شما خود را, شما باید یک ماشین را که شما می توانید یک ماشین جدید در هر چند سال” Reichert می گوید تنوع در طول نادر استراحت از کار را به پایان برساند “9to5.” “این که نوع امن طبقه کارگر اما بدون هر گونه کتاب یا فکر آموزش عالی است. اساسا مردم هوشمند مانند بسیاری از طبقه کارگر و مردم اما نه با این نوع انتظارات و یا حتی فرصت است.”

در اواخر 60s Reichert سمت چپ صفحه اصلی به صورت انطاکیه کالج در اوهایو. با وجود خانواده اش جمهوریخواه پس زمینه او به سرعت جذب به چپ فعالیت به خصوص جنبش زنان. او خود را برای اولین بار طعم فیلمسازی در سال 1971 با او در سال آخر پروژه “رشد زن” 48 دقیقه ای از ویژگی های است که به دنبال زندگی دختران و زنان در سنین چهار تا 34. “ما در تلویزیون, فیلم ها, مجلات و روزنامه ها و همه این تصاویر از زنان بودند که در خارج وجود دارد در تبلیغات و غیره و ما متوجه شد که همه آنها توسط مردان” Reichert می گوید. “بنابراین ما مثل” یک دقیقه صبر کنید. هیچ یک از این نوع از تصاویر ما می خواهم برای ایجاد مورد خودمان است که واقعا واقعا در مورد ما.”

Reichert را تخلیه حساب بانکی خود را از 2500 دلار برای تامین مالی رشد”،” آن را به عنوان اولین فیلم در مورد جنبش آزادی زن و کلمه از آن به عنوان Reichert سفر کشور با یک پروژکتور و یک صفحه نمایش برای نشان دادن آن را به هر کسی یا هر گروهی که خواهد او را داشته باشد.

“زنان فقط واقعا آن را,” او می گوید. “این واقعا کمک به گسترش ایده های جنبش زنان. آن را واقعا مانند یک عمل رادیکال فقط به نشان می دهد به طور منظم در زندگی واقعی خود و نه این مردم فانتزی است که شما را دیدم در تلویزیون و فیلم های سینمایی و تبلیغات—, فانتزی, فاحشه و مادر بسیار محدود نقش. به طوری که علاوه که یک فیلم در واقع می تواند کمک به یک جنبش رشد واقعا تحت تاثیر من است.”

در سال 2011 “رشد زن” انتخاب شد توسط کتابخانه کنگره برای حفاظت در فیلم ملی رجیستری. به دنبال بازگشت Reichert می گوید: “من تا به حال به اندازه کافی اعتماد به نفس برای شروع به این باور است که من می تواند چیزی در جهان, و من شروع به احساس کمی بیشتر قادر, قادر به, من حدس می زنم کلمه است.”

به عنوان Reichert حرفه ای شکوفا او حضور و راهنمایی شد تا با نفوذ که او تبدیل شده است شناخته شده به عنوان “یک مادر تعمیدی آمریکایی فیلم مستقل جنبش است.” او صرف 28 سال به عنوان استاد در Wright دانشگاه. او همچنین از بنیانگذاران توزیع co-op جدید روز فیلم و نویسنده از سال 1977 را “انجام آن را به خودتان” اولین کتاب در مورد خود توزیع فیلم مستقل.

Reichert و Bognar جایزه اسکار برنده می تواند در یک مطلب تند و تلخ زمان به عنوان Reichert شده است مبارزه با مرحله 4 urothelial سرطان از ماه مه سال 2018 است.

“آنچه که من در واقع علاج ناپذیر و کشنده اما من احساس نمی ترسیده بودند که” او می گوید. “من احساس می کنم مثل من پذیرفته ام که من قصد ندارم به دیدن من grandkids رفتن به کالج و یا احتمالا حتی رفتن به دبیرستان زیرا آنها نسبتا کوچک 6 و 9. من درک می کنم که در حال حاضر و این زندگی من است.”

به جز Reichert طاس سر یکی هرگز گمان است که او در مبارزه از زندگی خود را. در طول فصل جوایز او خود را متوقف شیمی (تحت نظارت دکتر) به منظور احساس خوبی به اندازه کافی برای پیاده روی فرش قرمز با Bognar (که اصلاح سر خود را در همبستگی) صحبت می کنند به رسانه ها و schmooze رای دهندگان آکادمی. انرژی و شور و شوق هرگز منحرف.

مدت کوتاهی پس از مراسم اسکار, Reichert و Bognar بازگشت به خانه خود را از چشمه زر یک شهر در حدود 3000 نفر است. “وجود دارد یک خیابان اصلی که حدود 200 تا 300 متری طولانی و آن را در تمام این کسب و کارهای کوچک مانند یک فروشگاه طلا و جواهر, دو, کافی شاپ ها, یک کتابفروشی و یک دلی” Bognar می گوید. “همه آنها قرار داده تا نشانه — فقط xeroxed تکه کاغذ با حروف سیاه و سفید — که گفت: چیزی مانند” راه رفتن جولیا و استیو. تبریک!'”

به صورت گذشته نگر از Reichert کار نصب شده توسط دانشگاه ایالتی اوهایو را Wexner Center برای هنر و موزه نیویورک از هنر مدرن شده است, تور کشور از اکتبر. “این فوق العاده معنی دار به دیدن این فیلم بودن داستد کردن و کشیده شدن قفسه” Bognar می گوید.

“من احساس می کنم مثل او داشتن روز در آفتاب و آن را بسیار مهم برای من است” او اضافه می کند. “نه فقط به این دلیل او را در یک جامد سخت از 50 سال کار می کنند اما از آنجا که او سرطان و زندگی او در معرض خطر است. ما نمی دانیم چقدر زمان او است. من واقعا می خواهم برای لذت بردن از این کشف دوباره از فیلم های او در حالی که او می تواند سفر و از آن لذت ببرید با آن است.”

پرسید که چه او امیدوار میراث او خواهد بود Reichert می گوید: “در حال حاضر بیشتر از همیشه وقتی من در مقابل مخاطب من فکر ‘که جوان هستند آنهایی که در خارج وجود دارد به خصوص زنان جوان که ممکن است الهام گرفته چه کنم؟’ من فکر کردن از آنها است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>