صادر شده در: بروز رسانی:

امریکا صوفیه Kenin حیرت زده دو زمان عمده قهرمان Garbine Muguruza را به نفع خود باز استرالیایی در شنبه اتمام یک اجرا که در آن او از هیچ جا آمد به کسب اولین گرند اسلم عنوان.

تبلیغات

با وجود ساخت اولین بازی خود را در یک عمده نهایی Kenin, 21, نشان داد تمام علامت تجاری پرخاشگری به عنوان او مبارزه را از یک مجموعه را به نفع خود 4-6, 6-2, 6-2 در 2hrs 3mins در برابر shellshocked اسپانیولی.

14 دانه خواهد شد که در حال حاضر پرش به هفتم در جهان و غصب سرنا ویلیامز به عنوان آمریکا شماره یک شد و در اشک و در پایان و سر راست برای پدرش الکساندر است که مربی او است.

آن را نهایی پیچ و تاب و در مسابقات از ناراحتی پس از ویلیامز سقوط کرد و در دور سوم و Kenin ضرب و شتم استرالیا در جهان شماره یک Ashleigh Barty در نیمه نهایی.

“آن را فقط مانند یک افتخار به نام من که زیبا غنیمت آن چیزی است که من در مورد خواب” گفت: مسکو متولد Kenin.

“البته این یک لحظه ای هیجان انگیز برای من و برای خانواده من به اشتراک گذاری.

“بدیهی است که همه چیز در حال رفتن به تغییر برای من اما ما فقط در حال رفتن به حرکت به جلو آماده برای بعدی مسابقات.

“در حال حاضر ما باید به شکل از چگونه به جشن می گیرند.”

سابق جهان شماره یک Muguruza شد unseeded برای اولین بار در یک اسلم پس از سال 2014 با رنج مشخص از دست دادن فرم در 18 ماه گذشته.

26 ساله بود و سودای در ملبورن بیش از گذشته دو هفته بعد از گرفتن اولین مجموعه او را از خدمت خود را شکست خورده چشمگیری.

او totted تا هشت دو گسل در همه حال سه نفر از آنها در فینال بازی—از جمله یکی از دومین قهرمانی نقطه توزیع عنوان او جوان حریف.

Kenin مبارزه می کند

Muguruza کشید خون برای اولین بار در راد حوضچه عرصه که در آن سقف بسته شد و باران در ملبورن گرفتن برای اولین بار فرار از خدمت.

Kenin که به پایان رسید تخیلی اجرا از 15 سال Coco Gauff در راه خود را به نهایی منعکس آمریکایی او ستاره و راه راه عیاشی و خوشگذرانی در hardcourt در خشم است.

2016 فرانسه باز و 2017 برنده ویمبلدون Muguruza در زمان اولین مجموعه در 52 دقیقه زمانی که جوان آمریکایی کاشته فورهند او ،

Kenin نه یکی برای مخفی کردن احساسات خود در دادگاه گفت که او تا به حال تلاش برای مهار احساسات او در آن نقطه است.

“من بدیهی است که ویران من می دانستم که من را ندارد, شانس من,” او گفت:. “من می دانستم که من نیاز به نوعی فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده فقط حرکت رو به جلو و فقط به خاطر اعتقاد خودم.”

مهاجم Kenin معنادار در مجموعه دوم شکستن او حریف با تجربه تر در بازی چهارم و به راحتی نگه داشتن به با حداکثر سرعت دویدن به یک 4-1 منجر شود.

Kenin که برنده خود را تنها قبلی روبرو می شوند در سه مجموعه برداشت دوم مجموعه در یک قاطعانه 32 دقیقه است. یک لرزاند Muguruza دیده می شد به طور خلاصه با یک physio برای آنچه به نظر می رسد کاهش-مشکل برگشت.

به تصمیم گیری در تنظیم و شجاع Kenin را نجات داد سه امتیاز بازی در یک محوری پنجم بازی انداختن توپ به عقب بر سر او از طریق یک مبارز جشن.

Kenin می افزاید: تا کنون بزرگترین عنوان از سرعت رو به رشد حرفه ای به سه WTA تاج او برنده سال گذشته است.

“از دو هفته گذشته شده اند بهترین های زندگی من,” او گفت: Rod حوضچه عرصه به عنوان پدر او که در سمت چپ اتحاد جماهیر شوروی در سال 1987 به خانواده یک زندگی بهتر—فیلم برداری پیروزی او سخنرانی بر روی تلفن خود را.

“من شما را دوست دارم بچه ها از ته قلب از شما متشکرم” او گفت: جمعیت است.

در 21 سال و 80 روز Kenin است که 22 روز جوان تر از ژاپن نائومی اوزاکا زمانی که او موفق به کسب این عنوان در سال گذشته است.

Kenin جوانترین استرالیا قهرمان باز پس ماریا شاراپووا—او بت—برنده در سن 20 در سال 2008.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de