آمریکایی ها در اروپا با عجله به بازگشت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سفارش

صادر شده در:

تیره و تار چشم و تاکید کرد مسافران درهم در فرودگاه های اروپایی به هیئت مدیره پرواز به ایالات متحده یک روز پس از آنکه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جارو محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تبلیغات

30-روز سفر به منظور اعمال خواهد شد به شهروندان از 26 کشور اروپایی اما رد بریتانیا و ایرلند و همچنین شهروندان آمریکایی است. آنها را به اثر از نیمه شب روز جمعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرده است مختل سفر قصد دارد دهها هزار نفر از مردم و ضربه زدن به شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس که در حال حاضر مارک یک بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 4,600 مردم در سراسر جهان است.

“آن را ناشی از یک توده وحشت” گفت: 20 سال, آنا فضل آمریکا یک دانش آموز در مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه بود که در اولین سفر به اروپا و به سرعت خود را تغییر رزرو به پرواز بازگشت به خانه از فرودگاه Barajas مادرید به جای رفتن به فرانسه.

در نزدیکی کریستینا الویرا مستمری سفر به میامی احساس رها به ترک اسپانیا که در آن موارد جدیدی را افزایش نمایی بیش از گذشته روز به آن بیشترین شدت تحت تاثیر قرار کشور اروپایی پس از ایتالیا و فرانسه.

“ما خوش شانس می شود قادر به ترک اروپا” الویرا گفت: او به عنوان چک در برای پرواز او یکی از حدود 20 از اسپانیا به ایالات متحده برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

‘منطق’

برخی از این نگران بودند که چه در انتظار زمانی که آنها در ایالات متحده می رسند.

“من تا به حال به تغییر بلیط و سفر به جلو و به دلیل, اگر نه, من پیدا کرده اند که مرز بسته گفت:” میگوئل پرکوللس یک اسپانیولی که با این نسخهها کار در ایالات متحده است.

“این اندازه گیری که تهمت گرفته است چرا که به او بی منطق است و نه قادر به گرفتن هر گونه اقدام وجود دارد و او تا حدودی سرزنش دشمن خارجی در این مورد اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: برای عمل به این دلیل که اتحادیه اروپا شکست خورده بود را به اتخاذ اقدامات مناسب برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در پاریس اصلی فرودگاه بین المللی شارل دوگل Roissy جان Lindfors تکرار انتقاد از تهمت, که تا به حال موجب سردرگمی در ابتدا نشان می دهد که “تجارت و حمل و نقل” از اروپا نیز ممنوع شود. او بعدها روشن در یک صدای جیر جیر که “تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار”.

“این روشن نیست چه تهمت به معنای. این یک برنامه ریزی ضعیف ضعیف بیان بیانیه ای گفت:” Lindfors که با این نسخهها کار برای تجهیزات هیدرولیک شرکت بوده و با توجه به پرواز خانه در روز شنبه در پایان هفت روز سفر خود به فرانسه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این یک بحران بهداشتی, اما از آن است که آن را نه یک بحران اقتصادی است ، ما باور نمی کنیم که چه تهمت می گوید دیگر.”

یک دلتا عضو خدمه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون به حال گرفتار هواپیمایی کردن گارد.

“این رفتن به یک ظرف غذا بزرگ گفت:” اعضای خدمه که خواسته نمی شود به نام. “ما انتظار چیزی شبیه به آن. ما لازم نیست تمام جزئیات را می دانید آنچه در آن به معنی برای ما و برای این شرکت است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>