در میان شیوع کروناویروس مجارستان ویکتور اوربان می رسد برای قدرت بدون کنترل


برلین: مجارستان مجلس دست این کشور پوپولیستی نخست وزیر ویکتور اوربان قدرت به حکومت بلامنازع تا زمانی که او می بیند مناسب یک حرکت مدنی گفت به طور موثر تعلیق دموکراسی در اتحادیه اروپا عضو دولت به نام مبارزه با کروناویروس.

Hungarian Prime Minister Viktor Orban replies to an oppositional MP during a question and answer session of the Parliament in Budapest, Hungary.

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان پاسخ به یک مقابلهای MP در طول یک جلسه پرسش و پاسخ مجلس در بوداپست مجارستان.اعتبار:AP

بحث “coronavirus لایحه” که اجازه می دهد تا دولت به قانون توسط فرمان های 137 به 53 رای روز دوشنبه به وقت محلی با وجود مخالفت با تلاش ها برای وصل کنید تاریخ انقضا در حالت اضطراری. این قانون همچنین مجازات کسانی که “تحریف” و یا انتشار “false” اطلاعات در مورد شیوع با پنج سال در زندان است.

دولت استدلال کرد که اورژانس قدرت لازم برای مبارزه با شیوع اما تحلیلگران سیاسی را مورد سوال که آیا اوربان را ترک آنها را زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش. مجارستان دارای 447 coronavirus موارد و 15 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“او با استفاده از این بحران برای افزایش بیشتر قدرت خود گفت: András Bíró-Nagy مدیر بوداپست-بر اساس سیاست راه حل فکر می کنم تانک.

تبلیغات

“مجارستانی نخست وزیر برخوردار از وضعیت که در آن او می تواند عمل به عنوان یک کاپیتان در یک بحران. من نمی دیدن او دادن این قدرت دوباره به راحتی.”

Hungarian Prime Minister Viktor Orban, centre right, has reached for more power during the coronavirus outbreak.

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان, مرکز, راست, رسیده برای قدرت بیشتر در طول شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

وی با اشاره به این واقعیت است که دولت هنوز اورژانس قدرت داده شد که به او برای مقابله با 2016 مهاجر بحران است.

اوربان نه تنها در حال از متهم یک coronavirus قدرت گرفتن نگرانی که رهبران با گرایش های استبدادی می تواند بهره برداری از بحران کنونی است. در اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل متهم شده است از انجام آنچه اسرائیل در جناح چپ روزنامه “هاآرتص” دوبله “coronavirus کودتا” را به باقی می ماند رهبر با بستن مجلس در حالی که بسته شدن دادگاه و گسترش نظارت است.

و در حالی که گسترده اقدامات اضطراری در کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا ممکن است پایان تاریخ قبل از آنها مجبور به بازگشت به پارلمان برای پسوند فرسایش کنترل و توازن در دموکراسی است که هنوز هم یک علت نگرانی فعالان حقوق زن می گویند.

“در حالات اضطراری وجود دارد ممکن است نیاز به طور موقت کسر از حقوق خاص و روش اما هر گونه اقدامات باید به طور موقت متناسب و کاملا لازم است از ديدگاه بهداشت عمومی گفت:” لیدیا صفرا یک اروپای شرقی محقق با سازمان دیده بان حقوق بشر.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

“مبهم حاوی مقررات به عنوان دیده می شود در وضعیت اضطراری قانون به تصویب رسید و نه تحقق آن معیار و قطعا زمانی که آنها برای یک دوره نامحدود از زمان,” او اضافه شده است.

این به طور موثر حرکت برگ های آزاد دولت به تصویب هر نوع فرمان آن را مناسب می داند, او گفت:. “ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه دولت خواهد شد استفاده از این قدرت نامحدود.”

در حالی که دولت می گوید دادگاه قانون اساسی می تواند هنوز هم به عنوان یک بررسی ناظران اشاره شده است که آن را انباشته با اوربن وفاداران.

“در عمل همه در مجارستان می داند که دادگاه قانون اساسی این است که هرگز برای رفتن در برابر اوربن,” Bíró-Nagy گفت.

اتحادیه اروپا راه اندازی کرده است اقدامات تنبیهی علیه دولت دولت. بلوک گفت: اوربن حملات در رسانه های قضایی و حقوق اقلیت مطرح “سیستماتیک تهدید” به ارزش های اصلی خود را.

اما موفق به تغییر مجارستان دوره و تحلیلگران می گویند 27-عضو بلوک در حال حاضر خواهد شد پریشان با مسائل گسترده تر از برخورد با کروناویروس بحران است.

واکنش شد خاموش در روز دوشنبه. Didier وزیر خارجۀ بلژیک, اتحادیه اروپا کمیسر عدالت گفت: سازمان ارزیابی اورژانس اقدامات انجام شده توسط کشورهای عضو در رابطه با حقوق اساسی است.

“این است که به ویژه به صورت قانون تصویب شده امروز در مجارستان در مورد وضعیت اضطراری و جدید مجازات های کیفری برای انتشار اطلاعات نادرست” او هنوز توییتی.

دیگران از جمله نخست وزیر سابق ایتالیا ماتئو رنتسی خواستار اقدام قاطع.

“من شده اند در رویای یک” ایالات متحده اروپا “برای سال” او در توییتر نوشت.

“دقیقا به این دلیل من این حق و وظیفه را به می گویند که پس از آنچه دولت انجام داده است امروز اتحادیه اروپا باید عمل کنند و او را به تغییر ذهن خود را. و یا به سادگی اخراج مجارستان از اتحادیه.”

László گیورگی Lukács یک جناح راست مجلس با Jobbik, پارتی, گفت دولت, سایت خبری مجارستان امروز که به اعتقاد او در اقدامات سخت به مبارزه با ویروس اما “وزیر باید با استفاده از اپیدمی برای ساخت یک پادشاهی است.”

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>