در میان Covid-19 سرخپوستان کردم بهتر سرعت اینترنت در هفته گذشته به عنوان بار کاهش می یابد

هند با تجربه اینترنت سریع تر در هفته گذشته بود اما هنوز هم در زیر آن اوج سرعت های گذشته دیده می شود در ماه مارس است.

ثابت سرعت دانلود در هند بود 35.84 مگابیت در ثانیه (Mbps) برای هفته پایان مارس 27 را نشان می دهد داده ها را از اینترنت جهانی ردیاب Ookla. موبایل سرعت دانلود شد 10.35 مگابیت در ثانیه در همان دوره (جدول 1).

“تلفن همراه سرعت دانلود در هند افزایش یافته که در مقایسه با هفته از آوریل 20 به هفته قبل در حالی که سرعت دانلود بیش از پهنای باند ثابت باقی مانده است نسبتا مسطح در همان دوره” گفت: توجه داشته باشید از این شرکت است. در این هفته از آوریل 20 با اشاره به آغاز هفته مارس 20 و پایان دادن به در مارس 27.

ثابت سرعت اینترنت اعداد پایین 9.8 درصد از آنها در ماه مارس به اوج. ثابت سرعت اینترنت را لمس کرده بود و 39.75 مگابیت در ثانیه برای هفته پایان مارس 16. موبایل سرعت دانلود را لمس کرده بود و 11.78 مگابیت در ثانیه در همان هفته. آن کاهش یافت و پس از این مستند اثر صورت گرفت. تلفن همراه سرعت پایین 12.1 درصد به 10.35 مگابیت در ثانیه.

این است که یک اثر شبیه به آنچه که دیده می شد در دیگر نقاط جهان به کشور وارد شده مستند به مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر. تعداد فزاینده ای از مردم گفته اند که با استفاده از اینترنت به عنوان آنها را از خانه کار می کرد; دیگران استفاده از آن برای تحصیل, تصویری, همایش, و سرگرمی از طریق سیستم عامل های مختلف.

سرعت اینترنت مهم هستند زیرا آنها استفاده شده است به عنوان یک اشاره گر به سطح فعالیت های اقتصادی در یک کشور است. اکثر شاخص های اقتصادی در دسترس هستند به صورت ماهانه و یا سه ماهه. سرعت اینترنت در خدمت به عنوان یک شاخص در دسترس را با فرکانس بیشتر برای درک میزان یک مستند و این که آیا آن کاسته شود و یا سخت تر. تحلیلگران و مفسران به طور گسترده ای استفاده می شود آن را برای چین است که اجرا در مقیاس بزرگ lockdown برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

هند را سرعت اینترنت لمس پایین برای هفته پایان مارس 30. این بود که مدت کوتاهی پس از آنکه دولت اعلام کرد اولین مستند. ثابت سرعت اینترنت را لمس کرده بود و یک کم از 32.88 مگابیت در ثانیه. موبایل سرعت اینترنت کاهش یافته بود به 8.57 مگابیت در ثانیه.

جهانی سرعت اینترنت نیز اندکی بهبود است. برخی از نقاط جهان شروع به باز کردن قفل و در نتیجه کاهش ترافیک اینترنت.

“تلفن همراه سرعت دانلود در جهان افزایش یافته است که در مقایسه با هفته از آوریل 20 به هفته قبل در حالی که سرعت دانلود بیش از پهنای باند ثابت باقی مانده است نسبتا مسطح در طول همان دوره” با توجه به Ookla بیانیه.

چین شاهد یک جهش در سرعت اینترنت. آن است تا 19-21 درصد در مقایسه با ژانویه آن اعداد (جدول 2). تعداد در مقایسه با ماه ژانویه برای چین به دلیل Covid-19 ضربه زدن به کشور را قبل از دیگران.

تعدادی از سیستم عامل های ویدیو مانند Netflix و یوتیوب و آمازون نخست را کاهش مقدار داده ها مصرف می کنند در تلاش برای پایین اینترنت تراکم در کشورهای مختلف. سرعت اینترنت خواهد در غیر این صورت باید بدتر شده است-تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>