به دلیل کاهش قیمت های جهانی آمریکا و مکزیک به توافق برسند به قطع نفت خام خروجی

ایالات متحده و مکزیک تصمیم گرفته اند به بریده بریده تولید نفت خام به منظور کاهش عرضه جهانی تحت یک توافق میان نفت و کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه.

اعضای اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت می خواهید برای کاهش تولید نفت به عنوان مداوم بهداشت جهانی بحران در پی شیوع کروناویروس را به شدت سرکوب تقاضا برای نفت.

اوپک سازمان ملل توافق کرده اند که به “متفاوت حد کاهش حدود 23 درصد” تهمت گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus.

در طول یک جلسه مجازی از اوپک و غیر اوپک سازمان ملل روز پنج شنبه از عمده ترین تولید کنندگان گفت: تولید نفت خواهد بود برش 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن.

توافق را ببینید یکی دیگر از برش توسط هشت میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر اما این بستگی به مکزیک رضایت را به اثر.

“مکزیک در جریان است به کاهش 100,000 بشکه و این بدان معنی است که آنها 250 تا 300 (هزار) بشکه کوتاه است. ما می خواهم تا تفاوت آنها را بازپرداخت ما در تاریخ بعد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که انجام است که شامل برش “برخی از تولید ایالات متحده است.

همچنین بخوانید: توافقی جهانی برای کاهش تولید نفت در چشم, بعد از مکزیک, نشانه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با رهبران عربستان سعودی و روسیه و نقش کلیدی در اوپک رسیدن به توافق برای کاهش تولید نفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او پیشنهاد می کند مکزیک همراه’ به منظور اجازه می دهد تا مکزیک را کمتر سختگیرانه کاهش است.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador ساخته شده است که افزایش تولید نفت یکی از اولویت های دولت او گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده و به او در روز پنج شنبه و ارائه شده برای کمک به.

Obrador اعلام از ما کاهش تعجب برانگیز بود و با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته بی میلی برای درخواست هماهنگ با کاهش قیمت نفت آمریکا تولید.

در طول تماس خود را شب گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شگفت زده در چگونه مکزیک تنها holdout به معامله لوپز Obrador گفت.

“هنگامی که من به او گفتم که آن را 100,000 (بشکه) و ما نمی تواند انجام دهد هر بیشتر او بسیار سخاوتمندانه به من گفت که آنها به ما کمک می کند با اضافی 250,000 به آنچه که آنها در حال رفتن به کمک” او گفت:. “به طوری که من از او تشکر کنم.”

اما روسیه و عربستان سعودی وارد جنگ قیمت با هر دو کشور ramping تا خود را تولید منجر به افزایش قیمت نفت غوطه وری به تاریخی کم است.

همچنین بخوانید: اوپک+ به احتمال زیاد به کاهش تولید نفت تنها در صورتی ما می پیوندد تلاش: گزارش

اوپک در بیانیه ای گفت که این کاهش را به هشت میلیون بشکه در روز برای بقیه سال و آغاز ژانویه سال 2021 را بیشتر کاهش به 6 میلیون بشکه در روز تا حداقل مارس 2022.

مکزیک در حال حاضر به موافقت با آن به اشتراک گذاری از کاهش شده اند که می تواند از 400 ، 000 بشکه در روز.

ما در حال تلاش برای دریافت مکزیک به عنوان بیان می رود بیش از هر بشکه و مکزیک متعهد به انجام 100,000 بشکه کمتر.

“این (مکزیکی) رئیس جمهور ([Lpez Obrador) و من صحبت شب گذشته. ما باید یک ارتباط و دوستی آنها به ما کمک بسیار زیادی در مرز. آنها 27,000 مکزیکی سربازان در مرز ما در حال حاضر متوقف کردن مردم از آمدن به کشور ما به عنوان ما دیوار بالا می رود. ما تا حدود 168 کیلومتر از دیوار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

همچنین بخوانید: مکزیک بن بست می اندازد پیشنهاد 10 mn-بشکه اوپک+ روغن برش در شک

و در صحبت با رئیس جمهور آنها را محدود; اوپک سازمان ملل توافق کرده اند که به یک حد کاهش حدود 23 درصد است. بنابراین آنچه که من فکر کردم من می خواهم انجام دهید — و من نمی دانم که آن را پذیرفته می شود — ما را پیدا خواهد کرد که ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما برخی از زمان در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار, و ما تا به حال یک گفتگو اما ما را پیدا خواهد کرد که چگونه است که همه کار می کند او گفت:.

آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از شر حرص و ولع خوردن از نفت — فوق العاده ای وجود دارد پر از نفت — و ما نمی خواهیم هر چیزی به درد ما باور نکردنی میباشد. ما در واقع بزرگترین تولید کننده در جهان در حال حاضر, بنابراین ما نمی خواهیم هر چیزی را به صدمه زدن به کسانی که شغل آن دسته از شغل های بزرگ در تگزاس و داکوتای شمالی و اوکلاهما و در همه جا او اضافه شده است.

ما یک انرژی فوق العاده ای… انرژی فوق العاده ای کسب و کار جدید مکزیک و ما می خواهیم به نگه داشتن آن دسته از مشاغل, بنابراین ما در حال کار بر روی آن است. من فکر می کنم در نهایت آن را به کار کردن ممکن است سریعتر از آنچه اکثر مردم فکر می کردند ممکن است و شاید آن را نمی خواهد اما این کار در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قیمت نفت شده اند و چنان غرق در نزدیکی دو دهه اخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و جنگ قیمت بین بازیکنان کلیدی عربستان سعودی و روسیه است.

در طول یک جلسه مجازی از اوپک و غیر اوپک سازمان ملل روز پنج شنبه از عمده ترین تولید کنندگان گفت: تولید نفت خواهد بود برش 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر