کشاورزی: انقلاب مزارع از آینده

صادر شده در: ویرایش:

سالانه پاریس کشاورزی عادلانه می شود ما به شما بگویم بیشتر در مورد مزارع آینده – که آیا آنها در ظروف در مناطق شهری و یا در پایین از دریا.

تبلیغات

با توجه به گزارش اخیر سازمان ملل متحد 20 درصد از محصولات مصرفی در سراسر جهان خواهد آمد از کشاورزی شهری در سال 2030 در مقایسه با فقط 5 درصد امروز. این انقلاب رانده است نوآورانه شروع یو پی اس مانند Agricool. ما یکی از بازدید خود شهری مزارع در حومه پاریس که در آن آنها به صورت عمودی در حال رشد مواد غذایی در ظروف حمل و نقل.

فراتر از مناطق شهری و مزارع نیز در حال ساخته شدن در زیر آب. ما صحبت می کنند به پیشگام دریایی, کشاورزی, Bren اسمیت. او به ما می گوید که چگونه او رفت و از یک ماهیگیر به پایدار صدف و جلبک دریایی کشاورز. این را به عنوان او عمل یکی از اولین پایدار 3D ocean مزارع در ایالات متحده است.

به علاوه در آزمون 24, ما سعی می کنیم دو دوچرخه: همه زمین “WhaTTfornow TTG” که در شما افزایش دهد و کاربر محور دوچرخه های برقی توسط فرانسه راه اندازی سبیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>