اندرسون لو راه اندازی شرق ویتنام-آمریکا فیلم بوتیک

جانباز جشنواره برنامه نویس اندرسون لو تیمی با یک گروه آسیایی-آمریکایی و آسیایی فیلمسازان برای راه اندازی استودیو خلاق و شرق است. هدف آن است که تخم pan-Asian داستان برای مخاطبان جهانی.

ساز و برگ جدید به دفاتر در شهر هو چی مین و لس آنجلس و فعالیت هایی که کشش از توسعه تامین مالی و تولید از طریق به مشاوره. سه گانه آن حواله را پوشش می دهد موضعی نوع فیلم Pan-Asian جریان سری و arthouse کرایه.

شرق تیم شامل موسسان بائو Nguyen, Phan Gia Nhat Linh فیلمساز ژامبون Tran (“سفر از سقوط” “توخالی” “بیت کوین دزدی”), تولید کننده, Jenni ترانگ لو (“اجازه Hpi تصمیم گیری” اسپایک لی “Da 5 Bloods”), وکیل Linh Truong, راه اندازی, اجرایی لی Ngo و لو که در کار آسیایی, فیلم برنامه نویسی در هاوایی جشنواره بین المللی فیلم Far East جشنواره در اودینه ایتالیا و سنگاپور جشنواره بین المللی فیلم.

“(آن است) ، زمان مناسب برای جمعی گرد هم می آیند و توسعه کالیبر بالا محتوا برای قوی ویتنامی تئاتر و بازار در حال ظهور منافع عمده جریان سیستم عامل مانند Netflix برای آسیای جنوب شرقی و بازارهای جهانی گفت:” و لو در یک بیانیه آماده.

محبوب ترین ها در انواع

این شرکت در حال راه اندازی نرم در سال گذشته به عنوان شرکت تولید کننده از “رام” اولین ویژگی Tran Thanh اویی. این فیلم عرضه در رقابت در جشنواره بوسان در کره ای که در آن برنده جدید جریان جایزه بزرگ.

در ژانویه شرق رفت و به ساندنس با Nguyen آخرین فیلم “آب” یک مستند در مورد زندگی و میراث بروس لی. آن را به حال خود برتر جهان در ایالات متحده چشمگیر قابلیت رقابت و تنظیم شده است برای آمریکای شمالی پخش ESPN در پاییز به عنوان بخشی از گوینده ورزشی را 30 بر 30 مجموعه مستند. شرق و ESPN شرکت تولید شده است.

در میان شرق و توسعه پروژه های sci-fi طنز “Dogcow” موفق ویتنامی Phan Gia Nhat Linh (“شیرین 20,” “دختر از دیروز”). “Dogcow” شرکت در NAFF پروژه بازار در بوچئون بین المللی فیلم فوق العاده جشنواره سال گذشته که در آن برنده محدود سرگرمی جایزه. کره ای تولید شرکت محدود به رهبری ساموئل در هکتار (بونگ جون-هو را “Okja” و “Snowpiercer”) اتحاد پیوست به عنوان شریک تولید و شرکت های سرمایه گذار برای این فیلم که هم اکنون در پیش تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر