اندرو فارست می پیوندد 20 مناقصه گردان ویرجین استرالیا


معدن نجیب زاده اندرو “لاغر” فارست پدید آمده است به عنوان ممکن است پیشنهاد برای ویرجین استرالیا به عنوان مدیران سقوط هواپیمایی می گویند 20 خریداران بالقوه در حال رقابت برای حفظ حامل زنده است.

Deloitte شریک Vaughan Strawbridge گفت: اولین جلسه باکره طلبکاران در روز پنج شنبه اولیه که ارائه می دهد برای شرکت هواپیمایی خواهد بود با توجه در بیش از دو هفته است. با این حال این شرکت به دنبال تاخیر در جلسه دوم از طلبکاران – که در آن آنها می توانند رای در هر تصاحب مقابله با تا سه ماه.

منابع تایید کرد که میلیاردر خیش آقای فارست که کنترل استرالیا سومین معدنچی Fortescue فلزات صحبت کرده است به بانکداران سرمایه گذاری در مورد یک پتانسیل شیب برای باکره. دیگر hitters سنگین وزن یک پیشنهاد در حال BGH سرمایه (حمایت AustralianSuper) کانادا, مدیریت دارایی بروکفیلد آمریکا, هواپیمایی سرمایه گذار نیلی شرکای آمریکایی بدهی های مضطرب متخصصان Oaktree.

Virgin went into administration last Monday.

باکره رفت و به دولت دوشنبه گذشته.اعتبار:AAP

آقای فارست علاقه بود که اولین گزارش این بررسی های مالی استرالیا.

تبلیغات

Deloitte گفت: هشت مناقصه را امضا کرده بود عدم افشای توافق نامه و در حال حاضر دسترسی به باکره ها dataroom و آن را مذاکره با بیشتر 12.

باکره طلبکاران که با هم بدهکار تقریبا 7 میلیارد دلار و شامل بانک ها و دارندگان اوراق قرضه هواپیما lessors و کارگران گفته شد در این نشست که خریداران بالقوه نیاز به ارسال غیر الزام آور نشان می دهد مه 15 با اتصال ارائه می دهد در ماه ژوئن. “ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که هدف ما دستیابی به یک فروش تا پایان ماه ژوئن دست یافتنی است,” Deloitte آقای Strawbridge گفت: پس از این نشست است.

خواستگاران داده خواهد شد دسترسی به یک برنامه مدیریت برای راه اندازی مجدد خطوط هوایی یا “باکره v2.0” – سهشنبه آینده با توجه به اسلاید از جلسه دیده می شود که صبح سیدنی هرالد و سن. باکره اجرایی پل Scurrah و مدیریت تیم در حال کار با شرکت Deloitte در بازسازی برنامه های.

مدیران از شرکت Deloitte همچنین گفت: طلبکاران آن در نظر گرفته شده برای ایجاد یک دادگاه درخواست به تاخیر دوم طلبکاران جلسه با توجه به در یا قبل از مارس 22 تا سه ماه. جلسه دوم است که در آن طلبکاران رای در آنچه اتفاق می افتد باید به این شرکت از جمله اینکه مجددا با صاحبان جدید و یا زخم.

فرمت مورد نیاز بود تا Deloitte می تواند “معامله با خریداران بالقوه از کسب و کار و/یا به ما ارائه با زمان مورد نیاز برای ورود به بحث با ذینفعان کلیدی به بازسازی” هواپیمایی این شرکت گفت. این تاخیر نیز به حساب در زمان اندازه باکره کسب و کار و لزوم بازسازی.

در ضمن دارندگان اوراق قرضه در ایالات متحده و استرالیا استخدام فارادی همکاران رهبری بدهی های مضطرب متخصص Lachlan ادواردز و سابق Ferrier هاجسون بی باک جان Nestel به نمایندگی از منافع خود را همراه با قانون شرکت Corrs اتاق Westgarth. این گروه اعتقاد بر این است که به نمایندگی از 50 درصد از تمام دارندگان اوراق قرضه.

یک پیشنهاد طلبکاران کمیته بازرسی شامل هواپیما موجر AerCap, دارندگان اوراق قرضه سارگن سرمایه اصلی استرالیا فرودگاه ها و اتحادیه ها به نمایندگی از خلبانان کابین خدمه زمین خدمه و کارکنان دفتر.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>