برلین: این زن که تا به حال شده است انتظار می رود برای تبدیل شدن به آلمان صدراعظم بعدی می گوید او نمی خواهد اجرا برای بالا کار تن به یک رسوایی مربوط به راست و باد باز در این مسابقه به موفقیت آنگلا مرکل.

Annegret Kramp-Karrenbauer است protegee از صدراعظم و رهبر خود را محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) اما مواجه شده است و رشد شک و تردید بیش از مناسب بودن به جای مرکل که رهبری آلمان برای 15 سال اما قصد دارد به ایستادگی کردن در آینده فدرال انتخابات به دلیل در پاییز 2021.

Christian Democratic Union party chairwoman Annegret Kramp-Karrenbauer will not run for chancellor.

اتحادیه دموکرات مسیحی حزب رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer را اجرا کنید برای صدراعظم.اعتبار:AP

هفته گذشته Kramp-Karrenbauer ناتوانی برای تحمیل نظم و انضباط در حزب محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) در ایالت شرقی تورینگن برخورد تازه به او اعتبار – در حال حاضر فرسایش توسط یک سری از gaffes.

منطقه ای CDU شعبه مبارزه طلبیده او را با پشتوانه یک رهبر محلی کمک به ضد مهاجر جایگزین برای آلمان (AfD) در نتیجه مخربی یک اجماع پس از جنگ میان تاسیس احزاب در دوری می گزیدند راست.

تبلیغات

“من نمی خواهد اجرا برای صدراعظم آلمان” Kramp-Karrenbauer, 57 گفت: در یک کنفرانس خبری در برلین در روز دوشنبه و اضافه کرد که او ایجاد شده بود تا به تصمیم گیری برای برخی از زمان است و او از آن ساخته شده “با هدف تقویت آورد”.

“به نظر من این هیچ تاثیری در ثبات ائتلاف بزرگ” او با اشاره به ائتلاف ملی بین مرکل محافظه کاران و سوسیال دموکرات (SPD).

او تصمیم به اجرای صدراعظم برگ یک علامت سوال بزرگ بر آلمان در آینده جهت فقط به عنوان اقتصاد جهان چهارم بزرگترین پوستی با رکود اقتصادی و به عنوان اتحادیه اروپا در تلاش برای تعریف خود را پس از Brexit.

Annegret Kramp-Karrenbauer, left, is a protegee of Chancellor Angela Merkel.

Annegret Kramp-Karrenbauer سمت چپ یک protegee از آنگلا مرکل.اعتبار:گتی ایماژ

مرکل را loomed بزرگ در صحنه جهانی از سال 2005 کمک به هدایت اتحادیه اروپا از طریق بحران منطقه یورو و آلمان باز درب به مهاجران در حال فرار از جنگ در خاورمیانه در سال 2015 – یک حرکت است که هنوز تقسیم بلوک و کشور است.

مرکل به دنبال انتخاب مجدد به حزب صندلی در سال 2018 اجازه می دهد Kramp-Karrenbauer به حزب راس با توجه به افزایش مشخصات خود را قبل از در حال اجرا برای معاونت. اما شک و تردید در مورد رهبری اعتبار همچنان ادامه داشت.

“جدایی chancellorship و صندلی باز سوال اطراف تبدیل خواهد شد که نامزد ریاست تضعیف CDU در یک زمان… (وقتی که) آلمان نیاز به یک قوی CDU,” Kramp-Karrenbauer گفت: روز دوشنبه در کنفرانس خبری.

Sigmar Gabriel سابق و رهبر حزب سوسیال دموکرات گفت که او انتظار می رود یک ضربه محکم و ناگهانی فدرال انتخابات به عنوان مرکل بلوک محافظه کار و سوسیال دموکراتها هر دو در تلاش برای متحد کردن خود و جناح های مختلف.

تحلیلگران کند که در خطر است.

“این است که تا حد زیادی CDU داخلی موضوع گفت:” هولگر Schmieding در Berenbank قرار دادن خطر SPD ترک ائتلاف اولیه در بیش از 25 درصد است.

رقبای دایره

راست رسوایی در تورینگن ثابت به آخرین کلش برای Kramp-Karrenbauer که رتبه کاهش یافت سال گذشته پس از یک تعداد gaffes از جمله poking سرگرم کننده در تراجنسی مردم در یک نور دل کارناوال گفتار.

Kramp-Karrenbauer گفت او باقی خواهد ماند پارتی صندلی تا زمانی که نامزد دیگری برای ریاست یافت شده است. او را به اقامت در آلمان وزیر دفاع.

او مغبون رقبا برای رهبری حزب – فریدریش مقرر و ینس Spahn شده اند گردان با قصد.

تاجر مقرر ترک کرده است asset manager بلکراک به تمرکز بیشتر بر روی سیاست و Spahn در حال حاضر وزیر بهداشت دارای برش پویا رقم در طول coronavirus بحران jetting به پاریس و لندن برای هماهنگ کردن اروپایی و G7 پاسخ.

“در حال حاضر زمان مناسب برای انگیزه از طریق سیاست های اقتصادی و مالی اقدامات” مقرر در روز دوشنبه گفت: در یک صدای جیر جیر.

او بعد از توییتی که او را حمایت Kramp-Karrenbauer تلاش برای پیدا کردن یک رهبر جدید حزب و ریاست نامزد شده است.

Spahn و مارکوس Soeder رهبر CDU را باواریا, خواهر, حزب CSU هم گفت: آنها احترام Kramp-Karrenbauer تصمیم و تاکید کرد که انسجام خود را محافظه کار داد در حال حاضر ضروری است.

الکساندر Gauland رئیس افتخاری از راست AfD گفت: Kramp-Karrenbauer تا به حال موفق به اجرای CDU سیاست ostracising این AfD و افزود که چنین رویکرد غیر واقعی در دراز مدت.

“آن حزب پایه بلند از به رسمیت شناخته شده و این انداخته است CDU با سیاست خروج به هرج و مرج,” او اضافه شده است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de