Annabella Sciorra در Weinstein حکم: “ما هرگز نمی تواند پشیمانی شکستن سکوت’

Annabella Sciorra مورد ستایش قرار داد به حکم گناه در برابر سابق مغول Harvey Weinstein که شامل یک “جنایتکار عمل جنسی” و سوم-درجه تجاوز به عنف.

Weinstein بود تبرئه شد روز دوشنبه از دو فقره درنده تجاوز جنسی که در مرکز Sciorra شهادت — نشان می دهد که هیئت منصفه اعتقاد نداشت فراتر از شک معقول است که Weinstein حال تجاوز و حمله بازیگر Sciorra در Gramercy Park آپارتمان در اوایل 1990s.

“من شهادت دردناک بود اما لازم است” او در بیانیه ای گفت. “من صحبت کرد و برای خودم و با قدرت 80-به علاوه قربانیان Harvey Weinstein در قلب من است. در حالی که ما امیدواریم که برای ادامه عادل نتایج را که مطلق عدالت, ما هرگز نمی تواند پشیمانی شکستن سکوت. برای صحبت کردن در حقیقت به قدرت ما هموار کردن راه برای یک مطلب فقط, فرهنگ, رایگان از معضل خشونت علیه زنان است.”

داوران بارها خواسته برای به عنوان خوانده شده-عقب و برای دسترسی به نمایشگاه مربوط به Sciorra ادعا می کنند که Weinstein raped او را در آپارتمان او در اوایل 1990s.

“The Sopranos” بازیگر شهادت در Jan. 23 در مورد جزئیات این حادثه صورت گرفت که در مدت کوتاهی پس از او به نظر می رسد در Miramax را در سال 1993 در فیلم “شب ما هرگز ملاقات کرد.” پس از صرف شام در نیویورک در سال 1993 یا 1994, Weinstein به او یک خانه سوار و کاهش یافته است او را در Gramercy Park آپارتمان. حدود 30 دقیقه بعد او شهادت داد که او به طور غیر منتظره نشان داد تا در درب آپارتمان, هل دادن آن را باز کنید و barging راه خود را از طریق. او سپس به اتهام شروع به لباس پیراهن خود را.

محبوب ترین ها در انواع

Weinstein سپس برداشت Sciorra در اطراف یقه او را بالاتر از قفسه سینه خود را بازیگر شهادت داد و او را هل داد او بر روی تخت. “من در تلاش بود تا او را از من مشت او را من لگد زدن به او را,” او گفت:. “من فقط در تلاش بود تا او را از من دور. … او با قرار دادن دست بر سر من آنها را به عقب و او رو در بالا از من و من تجاوز می کرد.”

“او با قرار دادن آلت تناسلی خود را داخل مهبل (واژن) و من تجاوز می کرد,” Sciorra ادامه داد: از طریق اشک. “من در تلاش بود برای مبارزه با, اما من نمی توانستم مبارزه کنه چرا که او تا به حال دست من قفل شده است. در یک نقطه خاص او متوقف شد و او بیرون آمد و از من و او با انزال, در بالا از من در من پا در شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>