Anthony Russo به فروش می رساند یکی از دو Los Feliz خانه

پس از رها کردن بیش از 20 میلیون دلار در یک زن و شوهر از بالا تعمیر و نگهداری برجسته خانه در پاسادنا — بیشتر در مورد که در یک دقیقه — “انتقامجویان: آخر بازی” به کارگردانی Anthony Russo, مشغول, فیلم و تلویزیون تولید کننده و 2004 امی برنده برای کارگردانی قسمت خلبان از فرقه های مورد علاقه مجموعه تلویزیونی “Arrested Development” فروخته است یکی از دو همسایه خوابگاه در لس فلیز منطقه از لوس آنجلس, کالیفرنیا برای کمی بیش از 2 میلیون دلار.

جمع به احتیاط دردار محاصره در پایین کلید کوهپایه بالا Bronson, دره عمیق و باریک, اواخر 1940s سنتی بی سر و صدا تداعی پاک کردن خطوط ساده, مدرن, معماری, جنبش اما بدون همه منحنی های سکسی و دریایی affectations. مجموعه بالای یک خیابان-سطح دو-گاراژ ماشین و نیمه قنات در زیرزمین و با توجه به مواد بازاریابی گسترده بازسازی حدود هفت سال پیش به راحتی ادعا خانه دارای سه اتاق خواب و 3.5 حمام فقط در حدود 2100 متر مربع است.

فقط در داخل درب جلو و یک اتاق نشیمن بزرگ دارای یک شومینه در انتهای دور و ردیف های غول پیکر تصاویر, ویندوز, در, دو, دیگر, مخالفت با دیوار پر کردن اتاق با نور طبیعی است. براق و منعکس کننده نور عسل-toned بلوط floorboards به اجرا مجاور اتاق ناهار خوری و به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل خوردن در آشپزخانه است که رنگ یک سایه کم رنگ از زرد و حفظ فایده 1940s, احساس با, اصلی, فلز سفید سنت چارلز کابینت اما با به روز متوسط-کیفیت لوازم فولاد ضد زنگ. دو اتاق خواب مهمان در طبقه اصلی به اشتراک گذاری یک به روز رسانی, حمام, در حالی که استاد اتاق خواب و یک حمام کوچک خود را. همراه با گاراژ های سطح پایین تر شامل نزدیک به پنجره اتاق توضیح داده شده در مواد بازاریابی به عنوان یک “استودیو” همراه با یک به روز شده اما در غیر این صورت نسبتا عابر پیاده ،

این مبهم پای به شکل دامنه کوه ملک شامل دو مقدار زیادی است که با هم گستردگی بیش از یک چهارم از یک هکتار. فقط در خارج از زندگی و اتاق ناهار خوری عظیم داربست را پوشش می دهد یک سایه باغ و گسترده ناهار خوری تراس. دیگر درخت-تراس دارای یک گودال آتش و کلاسیک کلیوی شکل استخر نشسته در آفتاب پاک در برابر یک کاشته دامنه کوه.

اموال ذکر شده بود با ریچارد فون ارنست و قطب نما و خریدار نشان داده شد توسط پاتریشیا روبن اگر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

روسیه علاوه بر این, صاحب اموال همسایه تقریبا یک 3,600-مربع-پا 1940s سنتی به روز شده برای حفظ شخصیت اصلی از صفحه اصلی اما با یک دسته از مدرن روز موجودی تسلی که آمد برای فروش برای حدود سه ماه پیش در $3.5 میلیون.

پرونده های مالیاتی نشان می دهد روسیه املاک و مستغلات منافع تبدیل به تاریخی و معماری قابل توجهی در خانه مرفه L. A. جامعه پاسادنا در اواخر سال 2018 زمانی که او شده plunked پایین $5.8 میلیون دلار برای یک جشن هنرمند سبک اقامت کامل در سال 1911 و با طراحی تحسین معماران محلی چارلز و هنری گرین. بیش از 8,500 فوت مربع اقامت در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی ساخته شده بود برای سه خواهر مجرد و شناخته شده به عنوان “Cordelia Culbertson خانه” پس از فرزند ارشد خواهر که راه اندازی خانه. در علاوه بر این به سه en مجموعه, اتاق خواب — یکی برای هر یک از خواهران احتمالا — به ملاحظه ترمیم و با دقت به روز شده عمارت شامل دو اتاق مهمان و یا کارکنان آپارتمان با احتیاط جمع را در یک سطح پایین تر همراه با یک سالن بزرگ به اندازه کافی به اشتباه برای لابی یک هتل بوتیک لوکس.

احتمالا در جستجوی یک و حتی بیشتر پر اب و تاب اقامت و اسراف باغ به مثابه خصوصی پارک Russo قابل ملاحظه ای به روز رسانی خود را از وضعیت زندگی یک بار دیگر در سال 2019 با نه کاملا $15.6 میلیون خرید مجلل پاسادنا عمارت از بیش از 10 ، 000 فوت مربع. شناخته شده به 1980s تماشای تلویزیون مخاطبان به عنوان “سلسله عمارت” که در آن Krystle کارینگتون و الکسیس کارینگتون بود افسانه ای خود را بالا camp, پشگ جنگی, در تالاب زنبق و در پایان 100-پا جلوی در سال 1913 Palladian ویلا ریاست بیش اوایل 2.5 هکتار آراسته با هفت اتاق خواب و 11 حمام سوراخ کلید به شکل استخر شنا و یک زمین تنیس است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>