عمدهترين آسیا رسانه های کنفرانس شیفت به دو جلسات آنلاین

عمدهترين بالا-صفحه صنعت سرگرمی کنفرانس سالانه در بالی اندونزی است که در این سال به شیفت آنلاین. فیزیکی کنفرانس خواهد بود به جای دو سری از سه روز جلسه در ماه جولای و سپتامبر.

در حال اجرا جولای 21-23 سپتامبر 1-3, 2020, جلسات ارائه خواهد شد و پنج ساعت در هر روز از همایش ها و سمینارها و سخنرانیها.

عمدهترين قبلا برنامه ریزی شده در آوریل منتقل شده اما با توجه به شیوع کروناویروس از آن معمول حافظه به تاریخ نشان داد در ماه سپتامبر. با این ویروس هنوز هم طولانی و محدودیت های مسافرتی در ادامه در بسیاری از نقاط جهان واقعی-کنفرانس جهانی یک گزینه نیست.

“وجود دارد هیچ تفاوت اساسی در محتوا و یا رویکرد بین دو تاریخ به جای این ترتیبات منعکس کننده توالی و سخنران در دسترس بودن” گفت: Vivek Couto مدیر اجرایی شرکت تحقیقاتی و کنفرانس سازمان Media Partners آسیا است. “ما به طور کامل انتظار می رود برخی از شرکت های بزرگ اطلاعیه به همراه سپتامبر جلسات.”

تایید سخنرانان عبارتند از: مایک هاپکینز SEVP آمازون نخست و فیلم Amazon Studios; Kevin مایر, مدیر عامل شرکت Infinite & COO ByteDance; Janice لی, MD, Viu; Peter Chernin founder & CEO, Chernin Entertainment; هیو علائم مدیر عامل شرکت استرالیا نه سرگرمی; Joseph Ravitch, co-founder & شریک Raine; Choi Jinhee مدیر عامل استودیو اژدها; دن برودی, MD, بین المللی, Tencent سرمایه گذاری; Uday Shankar, رئیس جمهور, شرکت والت دیزنی APAC و رییس Star & دیزنی هند; گرهارد Zeiler, CRO, WarnerMedia & جمهور WarnerMedia شبکه های بین المللی و Punit درک, مدیر عامل شرکت, Zee Entertainment.

تم کنفرانس انتظار می رود عبارتند از: ماکرو پویایی و تاثیر در ارتباطات رسانه ای و فن آوری; جریان جنگ و آینده تصویری در آسیا و اقیانوسیه; محتوای روند سرمایه گذاری در سراسر هند و کره جنوبی & جنوب شرقی آسیا; آینده ورزشی – دیدگاه از اروپا و ایالات متحده آمریکا; و مطالعات موردی در TMT بخش سرمایه گذاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *