دادگاه تجدید نظر پاک فرانسوی کاردینال Barbarin از محافظ کودک آزار کشیش

صادر شده در: بروز رسانی:

یک دادگاه تجدید نظر به تبرئه یک کاردینال از پوشش تا سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی در گله خود را.

تبلیغات

دادگاه تجدید نظر در جنوب شرقی شهر لیون فرانسه به هیچ توضیح و پنج آن حاکم است.

کاردینال فیلیپ Barbarin, اسقف اعظم لیون مجرم شناخته شده بود در ماه مارس و با توجه به مدت شش ماه به حالت تعلیق حکم برای عدم گزارش یک درنده کشیش به پلیس. اما پاپ فرانسیس قبول کاردینال تصمیم به استعفا تا زمانی که این روند تجدید نظر کامل است.

دفتر دادستان تا به حال به دنبال تبرئه بهآنها توسط دادگاه.

“این تصمیم منطقی است که” یکی از Barbarin را وکیل فلیکس Luciani گفت: در خارج از دادگاه. او گفت کاردینال تا به حال مواجه عمومی “شایعه و تهمت.”

Barbarin, 69 گفت: در دادگاه تجدید نظر در ماه نوامبر که او ثبت درخواست به دلیل “من نمی توانم به وضوح ببینید چه گناه من است.”

این حکم در یک زمان می آید از افزایش نظارت در سراسر جهان از کلیسای کاتولیک نقش مهمی در پنهان کردن سوء استفاده از آن توسط روحانیت.

دادگاه که Barbarin “در تمایل به جلوگیری از رسوایی ناشی از حقایق جنسی متعدد نقض حقوق بشر متعهد توسط یک کشیش … ترجیح داده به خطر جلوگیری از کشف بسیاری از قربانیان سوء استفاده جنسی توسط سیستم قضایی و منع بیان درد خود را.”

برنارد Preynat در خلع لباس کشیش در مرکز رسوایی توصیف به یک دادگاه در محاکمه او در اوایل این ماه چگونه او به طور سیستماتیک و وحشیانه پسران بیش از دو دهه به عنوان یک دیده بانی فرانسوی روحانی. Preynat گفت: مافوق خود می دانستم که در مورد “غیر طبیعی” رفتار به عنوان دور برگشت به عنوان 1970s.

“تا به حال به کلیسا کنار من زودتر من را متوقف قبلا” Preynat گفت.

Preynat در حال حاضر 74, چهره تا 10 سال زندان در آنچه که فرانسه بزرگترین سوء استفاده جنسی روحانیت محاکمه به تاریخ. او مظنون به سوء استفاده از حدود 75 پسران, اما شهادت او نشان می دهد تعداد کلی می تواند حتی بالاتر است. که حکم است و انتظار می رود در ماه مارس است.

پرونده Barbarin لولا در سال 2014 بحث و گفتگو با قربانی Alexandre Hezez گفت که کاردینال مورد سوء استفاده جنسی او متحمل شده بود در سال 1980 توسط Preynat در اردوگاه پیشآهنگی. Hezez احساس کشیش دیگر باید منجر به یک محله.

Barbarin گفت: تجدید نظر شنوایی که او به دنبال واتیکان دستورالعمل پس از آن بحث و گفتگو با Hezez. او پیشنهاد کرد او می تواند انجام داده اند نه بیشتر.

در دادگاه از Preynat قربانیان شهادت در مورد چقدر قدرت کشیش برگزار شده بود بر آنها و مادام العمر آسیب است که خود سوء استفاده ایجاد می شود.

“من تو را دیدم این جامعه است که تحسین این مرد و من او را تحت الحمایه خود را حیوان خانگی گفت:” قربانی فرانسوا Devaux.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر