اپل بسته فروشگاه های خارج از چین به مدت دو هفته به دلیل Coronavirus

اپل در حال بسته شدن آن نزدیک به 500 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان در خارج از چین تا مارس 27 در تلاش برای به حداقل رساندن گسترش این رمان coronavirus (COVID-19).

این حرکت اعلام شد اواخر جمعه در بیانیه ای توسط تیم کوک مدیر عامل شرکت. در منطقه بزرگ چین که در آن COVID-19 شیوع اولین فوران اپل تا به حال خود را تعطیل فروشگاه های خرده فروشی شروع در اوایل فوریه و تا به حال بازگشایی تمام 42 از آنها توسط جمعه, مارس 13.

با توجه به طبخ آن را آموخته و از آن تجربه در چین است که “موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی. به عنوان میزان عفونت های جدید ادامه خواهد داد به رشد در مکان های دیگر ما در حال گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از اعضای تیم ما و مشتریان است.”

به عنوان مثل اپل بسته است تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27. این شرکت تا به حال 510 فروشگاه در سراسر جهان در پایان سال 2019. این شرکت ادامه خواهد داد به کار خود در فروشگاه آنلاین و همچنین به عنوان فروشگاه App. برای سرویس و پشتیبانی مشتریان می توانید ببینید support.apple.com.

فروشگاه تعطیلی هستند به احتمال زیاد به بیشتر افسرده اپل فروش برای سه ماهه جاری به پایان می رسد که مارس 28. غول فن آوری هشدار داده بود سرمایه گذاران در اواسط ماه فوریه که آن را از دست ندهید اهداف درآمد برای مارس سال 2020 سه ماهه به دلیل coronavirus مربوط به اختلالات. در چین فروش آیفون کاهش یافت 61 درصد در ماه فوریه هر دولت داده است.

در بیانیه خود کوک همچنین گفت که اپل تا به امروز مرتکب شده است 15 میلیون دلار در سراسر جهان در کمک به جهانی COVID-19 پاسخ. این شرکت مطابق با کارکنان کمک های مالی دو به یک به پشتیبانی پاسخ تلاش های محلی, ملی و بین المللی است.

(تصویر بالا: اپل در مرکز شهر بروکلین در شهر نیویورک)

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>