اپل و گوگل و تیم به ‘تماس با ردیابی’ ویروس

در یکی از دور گرفته تا تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus اپل و گوگل گفت: آنها ساختمان نرم افزار به گوشی های هوشمند است که به مردم بگویید اگر آنها به تازگی در تماس با کسی که با آن آلوده.

این غول فن آوری گفت: آنها teaming تا به انتشار ابزار ظرف چند ماه ساخت آن به سیستم عامل از میلیاردها اپل و دستگاه های آندروید در سراسر جهان است. که را قادر می سازد گوشی های هوشمند به طور مداوم ورود دستگاه های دیگر نزدیک میشوند را قادر می سازد آنچه شناخته شده به عنوان “تماس با ردیابی” این بیماری است. مردم را در انتخاب کردن به استفاده از ابزار و داوطلبانه گزارش اگر آنها آلوده شد.

بعید همکاری بین گوگل و اپل رقیب سرسخت که به ندرت تصویب یک فرصت برای انتقاد از یکدیگر تأکید جدی بودن بحران بهداشتی و قدرت این دو شرکت که نرم افزار اجرا می شود تقریبا در هر گوشی های هوشمند در جهان است. اپل و گوگل گفت: آنها تلاش مشترک گرد هم آمدند فقط در دو هفته گذشته.

کار خود را می تواند به اثبات می شود قابل توجهی در کاهش گسترش coronavirus. عمومی-مقامات بهداشتی باید گفت: بهبود ردیابی افراد آلوده و تماس های خود را می تواند به سرعت همه گیر به خصوص در آغاز شیوع و از جمله اقدامات موثر بوده است در مکان هایی مانند کره جنوبی که همچنین انجام جرم ویروس تست.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: دهلی موارد در 1000; هیچ وضوح در مستند فرمت

هنوز دو تا از بزرگترین شرکت های فن آوری بهره برداری عملا تمام گوشی های هوشمند در این سیاره برای ردیابی افراد اتصالات پرسش در مورد رسیدن به این عظیم را به افراد زندگی و جامعه است.

“این می تواند یک ابزار مفید اما آن را افزایش می دهد مسائل مربوط به حریم خصوصی” گفت: Dr Mike Reid, استادیار پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که کمک به سان فرانسیسکو مقامات با تماس با ردیابی. “این نمی تواند تنها راه حل بلکه به عنوان بخشی از یک قوی پیچیده پاسخ آن ایفای نقش کرده است را به بازی.”

تیموتی D کوک, اپل, مدیر اجرایی گفت: در توییتر که این ابزار کمک خواهد کرد که جلوگیری از این ویروس را گسترش “در راه است که هم احترام شفافیت & رضایت.” سوندار پیچای گوگل ارشد همچنین ارسال شده در توییتر که این ابزار دارای “قوی کنترل و حمایت از حریم خصوصی کاربر.”

همچنین بخوانید: PM نکات در مستند فرمت تا May 30; فعالیت های صنعتی ممکن است شروع

با این ابزار افراد آلوده به ویروس coronavirus را آگاه بهداشت عمومی برنامه است که آنها آن را داشته باشد که پس از آن هشدار گوشی که به تازگی به مجاورت با آن فرد دستگاه. شرکت ها نیاز به بهداشت عمومی مقامات به توافق برسند به لینک برنامه خود را به ابزار. رئیس جمهور تهمت روز جمعه گفت که دولت او برنامه ریزی شده به دنبال در ابزار. “این بسیار جدید و فن آوری های جدید. این بسیار جالب است,” او گفت:.

“اما بسیاری از مردم در مورد آن نگران باشید از نظر یک فرد آزادی است.” حریم خصوصی این نگرانی وجود دارد که با توجه به این که گوگل به طور خاص دارای یک تاریخ شطرنجی جمع آوری اطلاعات افراد برای آن تبلیغات آنلاین کسب و کار. اینترنت جستجو شرکت تحت آتش در سال 2018 پس از آن گفت که ناتوان مردم محل و تاریخ در گوشی های آندروید نمی خواهد آن را متوقف کند از جمع آوری داده های مکان.

اپل است که یکی از بزرگترین منتقدان گوگل مجموعه ای از داده های کاربر ساخته شده است یک کسب و کار مهم در اطراف با استفاده از داده های به فروش تبلیغات آنلاین. هنوز این شرکت با دسترسی به ثروت از اطلاعات در مورد کاربران خود را از محل سکونت خود را به سلامت خود را. وجود دارد در حال حاضر ابزار های شخص ثالث برای تماس با ردیابی از جمله از مقامات بهداشت عمومی و موسسه تکنولوژی ماساچوست.

همچنین بخوانید: Covid-19: Flipkart روابط با تاتا مصرف کننده به ارائه ملزومات

در ماه مارس دولت سنگاپور معرفی مشابه coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار به نام TraceTogether که تشخیص گوشی های تلفن همراه هستند که در این نزدیکی هست.

اما با توجه به تعداد اپل و دستگاه های آندروید در حال استفاده در سراسر جهان اپل و گوگل گفت: آنها امیدوار بودند را ردیابی تلاش های مقامات بهداشت عمومی موثر تر با رسیدن به مردم بیشتر. آنها همچنین گفتند که خود را به فن آوری زمینه ای برای برنامه های شخص ثالث به آنها را بیشتر قابل اعتماد است.

دانیل Weitzner یک اصل دانشمند محقق در دانشگاه MIT علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی و آزمایشگاهی بود که یکی از کسانی که در پشت مدرسه قرارداد ردیابی برنامه گفت: گوگل و اپل همکاری کمک خواهد کرد که مقامات بهداشتی صرفه جویی در زمان و منابع در حال توسعه برنامه های کاربردی خود را برای ردیابی این ویروس گسترش یافته است. یکی از چالش برای برنامه های شخص ثالث است که آنها باید به طور مداوم اجرا — 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته — موثر باشد.

گوگل گفت: برخی از تولید کنندگان گوشی های هوشمند آندروید تعطیل کسانی که برنامه های کاربردی برای صرفه جویی در عمر باتری. اپل و گوگل گفت, ابزار خود را نیز به طور مداوم در پس زمینه اجرا اگر مردم انتخاب کردن به استفاده از آن ورود در این نزدیکی هست از طریق دستگاه های با برد کوتاه بی سیم با تکنولوژی بلوتوث است. اما آن را بخورند تا کمتر عمر باتری و قابل اطمینان تر از برنامه های شخص ثالث آنها گفت.

هنگامی که کسی گزارش خود و یا عفونت به بهداشت عمومی نرم افزار ابزار ارسال خواهد شد تلفن پخش چراغ و یا شناسه ناشناس متصل به دستگاه به کامپیوتر مرکزی سرور.

چگونه تکنولوژی کار می کند

  • پس از دانلود بهداشت عمومی برنامه کاربر را مجبور به اجازه آن را به جمع آوری داده های ناشناس
  • زمانی که او/او با یک فرد ضبط خواهد شد
  • اگر یک فرد به روز رسانی وضعیت خود را به عنوان Covid +ve برنامه باید به روز رسانی داده ها در ابر
  • مردم دیگر برنامه را بررسی کنید اگر آنها ملاقات کرده بود هر Covid+ve فرد
  • اگر یک بازی یافت می شود کاربر هشدار داده خواهد شد

©2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر