اپل فروش آیفون در چین سقوط 61 درصد در ماه فوریه میان Coronavirus اپیدمی

Coronavirus’ تاثیر بر اپل زمان-نتایج سه ماهه در شکل دادن به بدتر از آنچه قبلا انتظار می رود: با توجه به داده ها از دولت چین روز دوشنبه منتشر, آیفون, فروش واحد در کشور کاهش یافته و بیش از نیمی از در ماه فوریه است.

فن آوری های غول پیکر در ماه گذشته در حال حاضر سرمایه گذاران هشدار داد که coronavirus خواهد صدمه دیده است فروش در چین و منجر به آی فون تاخیر در ساخت. برای ماه فوریه از فروش آیفون کاهش یافت و 61 درصد از 1.27 میلیون سال قبل به 494,000 با توجه به آمار و ارقام از چین آکادمی ارتباطات و فناوری اطلاعات (CAICT). اپل فروشگاه در چین بسته شد به دلیل ویروس برای حدود دو هفته در ماه فوریه است.

به طور کلی در مجموع 6.34 میلیون گوشی فروخته شد در ماه گذشته در چین پایین 55 ٪ در سال بیش از سال به پایین ترین نقطه در هشت سال هر CAICT داده است.

قبل از coronvirus شیوع اپل پیش بینی کرده بود $63 میلیارد-$67 میلیارد دلار برای آن مالی سال 2020 سه ماهه دوم که به پایان می رسد, مارس 28. در حال حاضر با آخرین اطلاعات تحلیلگران کاهش برآورد دوباره.

با استناد به گسترش COVID-19 شیوع و داده ها از چین, UBS اوراق بهادار تحلیلگر Timothy Arcuri برش آیفون فروش واحد برآورد از 43 میلیون به 40 میلیون دلار برای مارس سال 2020 سه ماهه و کاهش درآمد برآورد از $61.2 میلیارد دلار 59.5 میلیارد دلار است.

این تحلیلگر UBS حفظ “خرید” امتیاز اپل در سهام اما قطع 12 ماه قیمت هدف از $355 $در هر سهم 335. “ما در کوتاه مدت عدم قطعیت اما در دراز مدت فرصت از 5G و تاشو همراه, wearables رشد داده شده در پایین ضمیمه-رای دادن و کشش از خدمات جدید در حال تغییر” Arcuri نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی دوشنبه.

ارزش سهام اپل کاهش یافته است 7.9% سه شنبه به $266.17 هر سهم تقریبا در خط با گسترده تر افت در بازارهای مالی ادامه داد: بیش از coronavirus نگرانی.

دیگران در وال استریت باقی می ماند صعودی در اپل چشم انداز بلند مدت با وجود فروش شود. “در حالی که این بسیار عصبی هم برای مصرف کنندگان و شرکت ها و سرمایه گذاران و…. ما هشدار می دهند که تقاضای چین در ماه مارس سه ماهه است نمی روند اما یک شوک رویداد است که ما معتقدیم کوتاه مدت خواهد بود به عنوان نرمال آیفون تقاضا روند شروع به گرفتن نگه دارید” در نیمه دوم سال در چین و در سراسر جهان Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

در حفظ “بهتر” امتیاز اپل در سهام ایوس نوشت: “ما همچنان به تمرکز بر روی طلایی نصب پایه مقید کردن آیفون ارتقا تقاضا فعالیت و 5G supercycle (دست نخورده باقی می ماند) در افق به عنوان کلید گاو ما پایان نامه را همراه با 50 میلیارد دلار+ سالانه خدمات کسب و کار.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>