اپل اهدای میلیون ماسک برای سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس مدیر عامل شرکت تیم کوک می گوید

اپل اهدای چندین میلیون درجه صنعتی ماسک ماسک برای سازمان های مراقبت سلامت در میان بحرانی کمبود لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای پاسخ به کسانی که تحت تاثیر جهانی coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

تیم کوک مدیر عامل شرکت فن آوری های غول پیکر, تایید اپل در تلاش برای کمک به علت دوشنبه گفت: منابع را به ارائه دهندگان خدمات در ایالات متحده و اروپا است.

“تیم ما در اپل کار کرده اند به کمک منبع تغذیه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19” کوک نوشت: در یک پست در توییتر. “ما در حال اهدای میلیون ماسک برای متخصصان سلامت در آمریکا و اروپا است. به هر یک از قهرمانان در خط مقدم ما با تشکر از شما.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که اپل بود اهدا 2 میلیون ماسک برای ایالات متحده در سازمان. “رئیس جمهور و من به معنای واقعی کلمه شنیده می شود به طور مستقیم از اپل است که آنها در حال اهدای 2 میلیون صنعتی ماسک به این تلاش ها در سراسر کشور و همکاری با ما, دولت برای توزیع آن” پنس به خبرنگاران گفت:.

روشن نیست چگونه اپل توانسته است به امن مانند یک دسته بزرگ از N95 ماسک ماسک که تجهیزات حفاظت فردی “اغلب استفاده می شود برای کنترل مواجهه با عفونت های قابل انتقال از طریق هوابرد مسیر” با توجه به CDC. اپل نمی پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

هالیوود productions در حال تبادل در این تلاش نیز با نشان می دهد از جمله “مطرح” “ایستگاه 19” و “ساکن” اهدای ماسک به محلی کارکنان مراقبت های بهداشتی.

N95 ماسک در تقاضای بالا هستند و تامین کوتاه مدت. بر خلاف فولاد ماسک که در نظر گرفته نمی حفاظت تنفسی N95 ماسک ذرات-فیلتر facepiece فیلتر است که حداقل 95% از ذرات هوابرد.

پنس در نظرات خود را در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید روز شنبه تصریح کرد که شرکت های بزرگ و کوچک در بخش خصوصی کمک می کند. “در این زمان برای رفتن به انبار و اگر شما N95 ماسک — اگر شما 100 تا از آنها را اگر شما بروید از 10 ، 000 از آنها — است که به بار ’em up [و] درایو اونا به بیمارستان محلی,” او گفت:.

همچنین روز شنبه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت ارسال شد 1 میلیون N95 ماسک به شهر نیویورک با 500,000 محدود به لانگ آیلند است. یک روز پیش کومو دستور داد “غیر ضروری” کسب و کار در نیویورک به کارکنان خود در خانه بمانند.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>