اپل موزیک نشانه های صدور مجوز جدید معاملات با رشته (گزارش)

اپل موسیقی جوهر جدید, چند سال مجوز با سه عمده موسیقی شرکت — Universal Music Group, Sony موسیقی و Warner Music Group — در ماه های اخیر با توجه به بار مالی اگر چه معاملات را گسترش دهید به این شرکت برنامه ریزی شده بسته های نرم افزاری با تلویزیون اپل یا اپل بازی.

اپل در حال کار برای ایجاد یک “بسته نرم افزاری فوق العاده” است که شامل تلویزیون, موسیقی و گزینه های دیگر برای چندین سال و در ماه نوامبر بود که گفته می شود از جمله زبان در معاملات آن است که اجازه می دهد آن را به ترکیب خدمات خود را با توجه به اپل خودی. این شرکت بنا به گزارش مطلع موسیقی شرکت های است که قصد دارد بسته نرم افزاری ترکیب آن خدمات رسانه ای را در یک بسته اگر چه جزئیات شده اند به پایین دوخته.

تکرار برای موسیقی اپل و سونی و یونیورسال و وارنر بلافاصله پاسخ به انواع‘s درخواست برای نظر.

در مقابل Spotify در جهان پیشرو موسیقی-خدمات جریان است که گفته می شود از قرارداد با دو رشته اصلی اما این است که غیر معمول نیست وضعیت. خدمات جریان تجدید معاملات خود را با برچسب های هر دو تا سه سال و اساسا در یک حالت ثابت از مذاکره با آنها معاملات اغلب به پایان می رسد اما همچنان در زیر آخرین توافق نظر تا زمانی که یکی از جدید زده.

Spotify در CFO Paul Vogel گفت: به عنوان های زیادی را در یک پرسش و پاسخ در مورگان استنلی فناوری رسانه و مخابرات کنفرانس در اوایل این ماه.

“واضح است مصرف آن را در حالی که به برخی از این معاملات انجام,” او گفت: تصدیق کرد که این پرچم در حال اهتزاز در طول تاریخ شده است نادرست با محاسبه زمانی که از آن خواهد شد قادر به بستن آن صدور مجوز پیمان. “ما درک می کنیم آنچه ما نیاز داریم اما ما نادرست با [پیش بینی] جدول زمانی و همچنان ادامه دارد. اما” تاکید کرد. “چیزی است که نهفته و یا آهسته با ما مذاکرات با برچسب. ما قطعا همکاران با برچسب ما می دانیم که آنها به ما کمک به رشد و آنها می دانند که جریان بازار – ما بزرگترین کمک به جریان رشد هر پلت فرم های دیگر رو به کاهش است اما آنها بسیار همکاران.”

Spotify در ماه گذشته گزارش شده است که به آن رسیده 124 میلیون پرداخت مشترکین; سیب موزیک در جهان است No. 2, جریان, خدمات, گزارش ماه ژوئن گذشته آن را تصویب کرده است 60 میلیون مشترکان پرداخت می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>