اپل می گوید که نمی خواهد در دیدار با درآمد راهنمایی با توجه به کروناویروس تاثیر


اپل روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد در دیدار با درآمد آن هدايت مارس چهارم با توجه به شیوع کروناویروس مؤثر بر تولید و تقاضا در چین است.

این شرکت اعلام کرد که با وجود این واقعیت است که محصولات آن امکانات در چین را دوباره باز آنها ramping تا کندتر از حد انتظار است.

Apple says iPhone production will be "temporarily constrained."

اپل می گوید آی فون تولید خواهد بود “به طور موقت محدود شده است.” اعتبار:بلومبرگ

این شرکت پیش بینی کرده بود $US63 میلیارد دلار US67 میلیارد دلار ($94 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار) درآمد برای سه ماهه منتهی به مارس پیش از برآورد $US62.4 میلیارد دلار است.

اپل گفت که عرضه خود را برای اپل خواهد بود “به طور موقت محدود” به عنوان امکانات تولید در چین هنوز عامل در ظرفیت کامل. فروش اپل بودند تا برای اولین بار در یک سال و در سه ماهه دسامبر.

تبلیغات

همچنین گفت که فروشگاه اختلالات تحت تاثیر فروش آن در چین با اکثر فروشگاه ها یا بسته و یا عامل در کاهش ساعت.

شیوع است که انتظار می رود به شمع فشار بر اقتصاد چین با شرکت در تلاش برای راه اندازی مجدد تولید پس از تمدید تعطیلات سال جدید به عنوان زنجیره تامین از صنعت خودرو به گوشی های هوشمند باقی می ماند مختل شود.

تحلیلگران تخمین زده اند که این ویروس ممکن است بریده بریده تقاضا برای گوشی های هوشمند توسط نیم در سه ماهه اول در چین بزرگترین بازار برای گوشی های هوشمند است.

بیشتر به آمده

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>