اپل به آمازون خط تا در نبرد علیه مغلوب ساختن پیشی جستن ویزای مهاجرتی بان

چند تا از ملت بزرگترین شرکت های فن آوری — از جمله Apple, Facebook, آمازون و مایکروسافت — آخرین به پیوستن به دادگاه نبرد علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت جدید ویزا برای کارگران موقت خارجی.

گروه خواسته دادگاه روز شنبه مجاز به اضافه کردن این صنعت صدا به طرح دعوی در دادگاه در مخالفت با بان کی مون, گفت:, آن را باعث “آسیب های جبران ناپذیر در کسب و کار و اقتصاد کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه در 22 ژوئن که تعلیق یک میزبان از ویزای غیر مهاجرتی برنامه از جمله ویزای H-1B برای بالا و مهارت تخصصی مشاغل, H-2B ویزا برای nonagricultural کارگران و L-1 ویزا برای داخل شرکت و انتقالات.

در میان دیگر شرکت های فن آوری به دنبال وزن به دادگاه فدرال مورد در اوکلند کالیفرنیا هستند Adobe, Inc., GitHub, Inc. اینتل پارسیان و شرکت مایکروسافت 52 شرکت ها به طور جداگانه ثبت یک درخواست مشابه را در یک چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار اقدامات در واشنگتن است.

“رئیس جمهور تعلیق ویزای غیر مهاجرتی برنامه ظاهرا برای محافظت’ کارگران آمریکایی در واقع مضرات آن دسته از کارگران خود را به کارفرمایان و اقتصاد” این گروه گفت در آن دوست از دادگاه تشکیل پرونده. “به جای محافظ داخلی کارگران از تهدید خارجی رقابت, اعلام, اما تضمین می کند که شرکت نیاز به استخدام در خارج از کشور برای پر کردن بسیار ماهر موقعیت که برای آن تقاضای داخلی به مراتب بیش از عرضه در دسترس کارگران است.”

به طور جداگانه, گوگل, Spotify, ایالات متحده آمریکا, Inc. و بلومبرگ LP ارسال یک درخواست برای اضافه کردن حمایت خود را از حکم دادگاه مسدود کردن تهمت سیاست. خبری بلومبرگ یک واحد از بلومبرگ LP.انجمن های صنعت از جمله اتاق بازرگانی ایالات متحده شکایت کرد در ماه گذشته برای جلوگیری از تهمت سیاست.

در جمعه, 22 ایالت و ناحیه کلمبیا ظ مختصری مخالفت با دولت را در واشنگتن مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *