اپل هشدار از فروش کسری در ماه مارس سه ماهه سرزنش Coronavirus شیوع

اپل گفت: گسترش coronavirus در چین مختل آیفون تولید و پایین رانده شده فروش در کشور است. به عنوان یک نتیجه, غول فن آوری گفت: این شرکت انتظار دارد به undershoot هدایت درآمد آن را قبلا ارائه شده از بین $63.0 میلیارد دلار و 67.0 میلیارد آن مالی سال 2020 سه ماهه دوم (که به پایان می رسد در ماه مارس).

“کار شروع به سر در اطراف [چین] اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما تا به حال پیش بینی” اپل در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

با توجه به سیب آیفون خود را شریک ساخت سایت های واقع در خارج از استان هوبئی در چین و همه این امکانات در حال حاضر بازگشایی شد. اما “آنها ramping تا آهسته تر از ما تا به حال پیش بینی” این شرکت اعلام کرد. “این آیفون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان است.”

عامل دوم برای اپل درآمد-کمبود هشدار برای مارس سال 2020 سه ماهه است که تقاضا برای محصولات اپل در چین کاهش یافته است پس از همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی در چین (و بسیاری از شرکای آن) بسته شد به دلیل بحران بهداشت و درمان. علاوه بر این فروشگاه ها که باز شده اند عامل “کاهش می یابد در ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک” اپل گفت. “ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم.” این شرکت گفت: شرکت های بزرگ دفاتر و مراکز تماس در چین باز هستند.

در خارج از کشور چین, شرکت اپل گفت: تقاضای مشتری در سراسر محصولات و خدمات شده است “قوی و به روز و مطابق با انتظارات ما است.”

محبوب ترین ها در انواع

اپل گفت: آن را به بیش از دو برابر آن قبلا اعلام کمک های مالی برای کمک به تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

تصویر بالا: یک زن در پکن می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان پیاده گذشته یک فروشگاه اپل است که به طور موقت بسته با توجه به شیوع کروناویروس.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>