در حال سنگ آهن و فولاد و زغال سنگ قیمت داشتن یک Wile E. Coyote لحظه ؟


چین سنگ آهن و فولاد در بازار به نظر می رسد در نظر گرفتن یک شرط بندی پرخطر است که پکن در عین حال-به-می شود-اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی خواهد بود به اندازه کافی برای جبران بلندی رکود جهانی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

اما وجود دارد یک افزایش خطر که آنها ممکن است داشتن یک Wile E. Coyote لحظه یک جایی که بیچاره دونده جاده-تعقیب کارتون coyote می رود بیش از لبه صخره و آویزان در هوا تا زمانی که او متوجه می شود که او در مورد به نازل شدن به یک دره عمیق.

Are iron ore and steel markets about to go off a cliff like Wile. E. Coyote and just haven't realised it yet?

در حال سنگ آهن و فولاد بازار در مورد رفتن از یک صخره مانند بطمع انداختن. E. Coyote و نه فقط متوجه آن نشده است ؟ اعتبار:AP

سنگ آهن شانگهای جراحی آتی و استرالیا ذغال سنگ ذغال کک سازی را تا به حال شده است در به اشتراک گذاری چیزی است که به طور فزاینده ای در تقابل با تقریبا هر کالای دیگر یعنی که قیمت های خود را برگزار کرده اند تا در صورت نصب اقتصادی دل تنگی.

معیار 62 درصد سنگ آهن برای تحویل به چین به عنوان ارزیابی کالا قیمت گزارش آژانس آرگوس به پایان رسید در $US90.15 تن در روز چهارشنبه به پایین کمی از قبلی نزدیک $US90.40.

تبلیغات

فولاد-ساخت مواد تشکیل دهنده است که کمی تغییر در یک سال-به روزترین اساس از دست داده فقط 1.1 درصد تا کنون در سال 2020 است. آن را نیز به خوبی بالا پایین دلار US79.85 تن رسید در فوریه 3, فقط به عنوان اقتصاد چین بود که تا حد زیادی تعطیل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از آن کانون در شهر ووهان.

اخیر انعطاف پذیری نشان داده شده توسط دالیان تبادل کالا سنگ آهن آتی ممکن است شروع به کرک با شیب روزانه می افتد در روز پنج شنبه.

اخیر قیمت سنگ آهن و زغال سنگ و فولاد به نظر می رسد تا حدودی با اجتناب ناپذیر ضربه به هر دو چینی و رشد اقتصادی جهانی از coronavirus.

در بعد از ظهر روز پنجشنبه قرارداد در حدود 652 یوان ($160) یک تن از قبلی نزدیک 665 یوان. اما آن را هنوز هم برای سال و تا 14.5 درصد از این سال کم از 569.5 یوان در 4 فوریه.

آن را نه فقط در سنگ آهن شده است که انعطاف پذیر در چهره coronavirus با کک زغال سنگ با کیفیت بالا و سوخت مورد استفاده در کوره های انفجار به فولاد و فولاد به طور قابل توجهی به دست آوردن.

سنگاپور ارز استرالیا ذغال سنگ ذغال کک سازی آتی به پایان رسید در $US161.84 یک تن در چهارشنبه تا 19 درصد از پایان سال گذشته است.

برخی از قیمت قدرت در سنگ آهن و ذغال سنگ ذغال کک سازی است که به احتمال زیاد مربوط به برخی از عرضه تنگی توجه به آب و هوا مربوط به اختلال در حمل و نقل در استرالیا بالا صادر کننده هر دو کالاها و همچنین در برزیل دوم-سنگ آهن تامین کننده.

اما این عرضه مسائل تا حد زیادی حل و فصل شده و قیمت باقی مانده اند انعطاف پذیر, حمایت از این دیدگاه از اصل خوش بینی در این بخش چیزی نیز منعکس شده در قیمت فولاد است.

شانگهای جراحی آتی بودند از دست دادن زمین در تجارت روز پنج شنبه در اطراف 3,437 یوان در تن آنها هنوز هم برخی از 5.5 درصد بالاتر از پایین تا کنون در این سال در فوریه 3, اگر چه آنها به 3.4 درصد از پایان سال گذشته است.

اخیر قیمت سنگ آهن و زغال سنگ و فولاد به نظر می رسد تا حدودی با اجتناب ناپذیر ضربه به هر دو چینی و رشد اقتصادی جهانی از coronavirus.

امیدوارم که trumps واقعیت ؟

به نظر می رسد این بخش معامله شده تا حد زیادی در احساسات با توجه به برخی از ضعیف اقتصادی در چین با تولید صنعتی پایین 13.5 درصد در دو ماه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال 2019 و سرمایه گذاری بخش خصوصی ياوه 26.4 درصد است.

وجود دارد گسترده است بازار انتظار است که پکن انجام خواهد شد بیشتر برای تحریک اقتصاد به عنوان آن را بازیابی پس از coronavirus shutdown اگر چه هیچ برنامه اصلی باید در عین حال اعلام شده است.

تا کنون مقامات سست ذخیره مورد نیاز برای بانک ها گرفته و سایر مراحل برای اطمینان از اعتبار و بازارهای پول مایع هستند.

اما سنگ آهن, فولاد و ذغال سنگ ذغال کک سازی در حال قیمت گذاری بر اساس یک زیرساخت ها و ساخت برنامه های آینده شاید حتی بزرگتر از 4 تریلیون یوان ($980 میلیارد دلار) بسته اعلام کرد در پی 2008 بحران مالی جهانی.

در حالی که نوعی از محرک است که تقریبا در برخی از خطر است که در آن می افتد کوتاه از زمان بازار خوش بینی.

سپس نیز وجود دارد که به احتمال زیاد زیان تاثیر در جهان و دومین اقتصاد به عنوان کشورهای توسعه یافته اروپا و آمریکای شمالی به طور فزاینده ای به کروناویروس قفل فراز که سر و صدا و تقاضا برای کالاهای تولید شده.

چه مدت سنگ آهن, فولاد و ذغال سنگ ذغال کک سازی بازار می توانید نگه دارید تا خود را به خوش بینی باقی مانده است دیده می شود.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>