آریانا گراند و ‘پیروز’ بازیگران در جشن سالگرد 10 سال در زوم

Nickelodeon طرفداران رویاهای آمد درست است که بازیگران از “پیروز” پیوست به جشن نشان می دهد را برای اولین بار 10 سال پیش.

Ariana Grande, ویکتوریا عدالت و خود شرکت ستاره شد و قرار است با هم در فرد به مناسبت سالگرد, اما با توجه به این پناهگاه در محل قوانین در سراسر کشور, بازیگران همه پریدند در زوم تماس بگیرید.

گراند و عدالت بودند پیوست Leon Thomas III, مت, بنت, avan Jogia, Elizabeth Gillies, Daniella مونه اریک لانج و خالق دن اشنایدر.

“ما شما را دوست دارم بچه ها. از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت از ما نشان می دهد بعد از این همه سال. ده سال آن را کاملا دیوانه است. ما امیدواریم که شما بچه ها در حال ماندن در منزل و ایمن ماندن و سالم ماندن” گفت: عدالت.

“پیروز” برای اولین بار در Nykludyun در مارس 27, 2010, به پایان رسید و پس از چهار فصل در سال 2013. نوجوان طنزهای داد و بسیاری از آن ستاره برک آوت نقش به خصوص گراند که رفت تا تبدیل به یک برنده جایزه گرمی, پلاتین-رکورد فروش هنرمند. سری برداشت چهار نامزد امی بود و کوتاه مدت اسپین آف به نام “Sam & Cat” بازیگران گراند و همکار Nickelodeon ستاره Jennette کوردی از “مصطفی چمران.”

“از شما بسیار سپاسگزارم برای پذیرش ‘پیروز’ به خانه های خود را و برای ساخت ما بخش هایی از زندگی خود را. اون خیلی به ما چه طرفداران را پذیرفته اند ما در طول 10 سال گذشته گفت:” اشنایدر.

پس از این که نشان می دهد به طور ناگهانی لغو شد بسیاری از طرفداران به نام برای یک مراسم ویژه به شخصیت های مناسب وداع. با این حال اشنایدر چپ Nickelodeon در سال 2018 و هیچ برنامه ای وجود داشته باشد را نشان می دهد به طوری که یک زوم تماس را مجبور به انجام در حال حاضر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>