دیزنی دارای تنظیم جریان-فقط برتر تاریخ برای زندگی-اکشن, علمی تخیلی, فانتزی “Artemis Fowl” در آن دیزنی به علاوه خدمات در سراسر جهان — امید آن می دهد آب بیشتر به اشتراک VOD محصول در حالی که تئاتر در حال توقیف.

“Artemis Fowl” به کارگردانی Kenneth Branagh در دسترس خواهد بود به طور انحصاری در دیزنی آغاز به علاوه چهار شنبه, ژوئن 12. آن را به حال شده است در اصل مجموعه ای برای مارس 29 تئاتر اولین.

بر اساس بهترین فروش YA کتاب توسط نویسنده ایرلندی Eoin Colfer, “Artemis Fowl” شرح سفر از 12 سال متفکر جنایی به عنوان او به شدت تلاش می کند برای نجات ربوده شده خود را پدر. در یک بیانیه Branagh گفت که Artemis Fowl خواهد “بود به عنوان افتخار من است که خانواده ها در سراسر جهان در حال حاضر قادر به لذت بردن از اولین شگفت انگیز صفحه نمایش ماجراهای با هم در دیزنی به علاوه.”

“Artemis Fowl” ستاره تازه وارد Ferdia شاو در نقش عنوان در کنار لارا McDonnell, Josh Gad, تامارا, هوشمند, Nonso Anozie جاش مک گوایر, Nikesh Patel and Adrian Scarborough با کالین فارل و جودی دنچ. Branagh و جودی Hofflund در حال تولید با آنگوس بیشتر گوردون و متی جنکینز در خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی. کونور McPherson و Hamish McColl برند.

در میان COVID-19 بحران دیزنی به تعویق انداخته است تقریبا هر یکی از آن آینده منتشر شده در فیلم از جمله “بیوه سیاه” “مولان,” “جدید جهش” “The Eternals,” “جنگل کروز” و “ایندیانا جونز 5.”

رسانه های کنگلومرا امید است که “Artemis Fowl” قرعه کشی مشترکین بیشتر به دیزنی علاوه بر آن پیشی 50 میلیون پرداخت مشتریان در سراسر جهان در پنج ماه است. که رو به آن های اخیر راه اندازی در هند و هشت کشورهای اروپای غربی — همراه با آزادی های اولیه از “یخ زده 2” در اشتراک سرویس VOD. در ایالات متحده دیزنی به علاوه $6.99 ماهانه و یا $69.99 برای یک سال برنامه ریزی کنید.

دیزنی نیز منتشر شد یک تریلر جدید برای “Artemis Fowl” به ترویج 12 ژوئن برتر:

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im