هنر رهبران هشدار استرالیا تئاتر جوانان را ثابت مرگ’


هنر رهبران هشدار داده اند که استرالیا هنرهای نمایشی صنعت در خطر خونریزی با توجه به “ثابت وفات” تئاتر برای مردم است.

چندین بالا مشخصات تئاتر گروه که قطار مشتاق بازیگران و ایجاد کار برای مخاطبان جوان محروم شده اند از در دراز مدت بودجه در آخرین دور از استرالیا شورای کمک های مالی.

این شرکت ها عبارتند از: St Martins جوانان مرکز هنرهای آذر که تعداد Rachel Griffiths در میان فارغ التحصیلان آن را به عنوان به خوبی به عنوان سیدنی استرالیا تئاتر برای افراد جوان که کمک به شکل دادن به مشاغل نیکول کیدمن, Rebel Wilson and Rose Byrne.

Australian actor Rachel Griffiths started out performing to young, regional audiences.

استرالیا بازیگر Rachel Griffiths شروع به انجام به جوان منطقه ای مخاطبان است. اعتبار:Jason جنوبی

Polyglot تئاتر در ملبورن و پرت پارس مارمولک خانگی که هر دو تهیه و به مخاطبان جوان خود را از دست داد و چهار سال بودجه.

تبلیغات

سو Giles Polyglot تئاتر و مدیر هنری گفت: کوچک تا متوسط هنرهای شرکت در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی. او گمان بسیاری از سازمان ها خواهد بود مجبور به مقیاس-پشت منطقه ای و بین المللی تور سال آینده به منظور جذب کاهش است.

شورای استرالیا اعطا کرده است شرکت هایی که از دست رفته کمک های مالی 12 ماه در فرمت اصلی خود قرارداد و با توجه به پایان می رسد در ماه دسامبر در تلاش برای کمک به آنها را سوار بدترین اقتصادی اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

Sue Giles of Polyglot, a youth theatre company in Melbourne.

سو Giles از Polyglot یک تئاتر جوانان شرکت در ملبورن.اعتبار:جو Armao

“در حال حاضر وجود دارد تنها سه تئاتر برای مخاطبان جوان شرکت ها و چهار جوانی هنرهای شرکت های فدرال تامین می شود,” او گفت:. “در سال 2007 وجود دارد 21 فدرال بودجه جوانان هنر شرکت. پس از کاهش بیش از دهه گذشته گسترده شده است.

“سال آینده در حال رفتن به جالب ترین. اگر چه ما انتقالی بودجه است که 70 درصد کاهش در آنچه که ما معمولا می خواهم را. هنگامی که شما فکر می کنم از دانمارک است که 5 میلیون نفر آنها 200 تئاتر حرفه ای شرکت ها برای کودکان است. این یک فرهنگ است که واقعا ارزش آن افراد جوان است.”

Rachel Griffiths که در سفر منطقه ای استرالیا در آغاز زندگی حرفه ای خود را با یک گروه تئاتر به نام پشمالو جامپر گفت حرفه ای تئاتر برای مخاطبان جوان است که یک بخش حیاتی از استرالیا هنر اکوسیستم.

“آنها تمایل به استخدام افراد مستقیما از, درام, مدرسه,” او گفت:. “آنها همچنین منابع مهم برای معلمان و مدرسه خود درام برنامه های. من تا به حال تجربه که در آن مردم می آیند تا به من و گفت: “شما انجام شده در مدرسه من و به من می خواهم به یک بازیگر.’

“من نمی خواهد بازیگر من بود [قادر] بود آنچه که من می تواند در موریل’sWeddingاگر من تا به حال این تجربه از اجرای برنامه برای مخاطبان جوان. از آن ساخته شده من سخاوتمندانه و کاریزماتیک در نمایشی که ترجمه خوبی به این نقش است.”

فریزر Corfield مدیر هنری استرالیا تئاتر برای افراد جوان گفت: استرالیا تصمیم شورا بود “خیلی مضحک”.

“این روشن است که جوانان بخش و جوان, هنرمندان در حال ظهور نمی شد, اولویت,” او گفت:. “اگر ما در حال سرمایه گذاری در سازمان است که در حال آوردن افراد جوان از طریق … چه در دراز مدت زنده ماندن? آن بوده است ثابت بودند.

“ما به تازگی یک نشان می دهد که بسته به علت COVID-19. آن را به حال بازیگران ، دو نفر از آنها از داروین یکی از 17 سال داشت و یکی 19. به عنوان یک نتیجه از که یک هفته فصل در سیدنی دو داروین هنرمندان نزدیک شده است توسط یکی از استرالیا بالای سازمان هستند و به احتمال بسیار زیاد نشان داده می شود که در این صورت آنها گونگ به گام درست کردن که تولید به مشاغل حرفه ای.”

Fraser Corfield, the artistic director of the Australian Theatre for Young People.

فریزر Corfield مدیر هنری استرالیا تئاتر برای افراد جوان است.اعتبار: Dominic Lorrimer

آقای Corfield گفت که او نگران وجود خواهد داشت فرصت کمتری برای بازیگران در سال های آینده. بسیاری از کوچک به متوسط هنرهای شرکت های استخراج 30 درصد از درآمد خود را از دولت فدرال و بودجه 40 تا 50 درصد از فعالیت های تجاری و باقی مانده از جامعه کمک های مالی و کمک های مالی.

“ما در حال رفتن به شرکت ها به منظور ایجاد هنر باید تمرکز بر زنده ماندن تجاری,” او گفت:. “به این معنی که ما از دست دادن این فرصت را به تعامل با همه استرالیایی ها. و در راه آن را تبدیل به یک پیشگویی – هنر در حال رفتن به نخبگان وضع زیرا تنها مردم با وسیله ای به آن صندوق خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید.”

ستاره تلویزیونی جولیا Zemiro که آموخته است در St Martins و سیدنی Shopfront تئاتر نیز نا امید شده توسط فدرال کاهش است.

“تئاتر جوانان است نه لزوما در مورد ساخت حرفه ای بازیگران,” او گفت:. “این اتفاق می افتد. [اما] انجام درام می تواند در خدمت شما در هر چیزی: به عنوان یک رهبر کسب و کار به عنوان یک پدر و مادر است. یک معلم با صدای تمرینات است که شما یاد بگیرند.

“چیزهای که با شما خواهد ماند برای همیشه لطفا برای و شما را بهتر ارتباط برقرار. و این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر. این افتضاح است که در نظر آنها نیست که مهم است.”

تئاتر جوانان گروه که دریافت چهار سال بودجه از شورای استرالیا شامل آدلاید را آسیاب بادی و تئاتر جیلان را به تئاتر بازگشت. آقای Corfield گفت: بقیه بخش نخواهد بود رفتن به پایین بدون مبارزه.

“اگر وجود دارد یکی از مزایای بیرون آمدن از تمام این واقعا گالوانیزه جامعه” او گفت:. “این خواهید بود برای دیدن اینکه آیا یا نه ما می توانیم حداقل مهندس نوعی از تغییر به عنوان یک نتیجه است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>