به عنوان coronavirus سرخی را در فرانسه به مراقبت از خانه و یک ‘سونامی’ از مرگ و میر رفتن unnumbered

طولانی غفلت شعبه فرانسوی, بهداشت و درمان, مراقبت از خانه سالمندان هستند و عادت به کار در سایه ضرر و زیان خود را unremarked. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش مانند آتش سوزی آنها نیروبخش برای یک “حمام خون” – که در مقیاس کامل است که ممکن است هرگز شناخته شده است.

تبلیغات

برای کسی که سن او, سارا Marcenot است غیر معمول آشنایی با پایان زندگی است. در 25 دستیار پرستار در یک خانه مراقبت در فرانسه استفاده می شود به همراه سالمندان در سال های گرگ و میش. اما او هرگز شاهد مرگ در این مقیاس به طوری ناگهانی بنابراین شوم تا تنها.

واقع در منطقه آلزاس, قلب فرانسه coronavirus شیوع Marcenot را به خانه سالمندان شده است عامل در یک خلاء برای نزدیک به یک ماه در حال حاضر. جدا شده در اتاق خود را ساکنان آن در حال مرگ هستند یک به یک خانواده خود را نگه داشته در خلیج.

“من وحشت زده در ایده آنها را تصویب دور به تنهایی در اتاق خود را به دور از همه,” او می گوید در یک مصاحبه با فرانس 24. “آنها تنها ما در حال حاضر با آنها برای به اشتراک گذاشتن آخرین نفس.”

در Marcenot مراقبت از خانه در نزدیکی شهر مولوز نه ساکنان فوت کرده اند در هفته گذشته. وجود دارد هیچ تست کیت های موجود برای تعیین علت مرگ, اما هفت نفر از قربانیان ارائه شده علائم معمولی از Covid-19 بیماری کشنده ناشی از کروناویروس جدید.

خانه های دیگر, از جمله یکی در نزدیکی دی بخش گزارش داده اند که تعداد تلفات در دو رقم است. با افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به ویروس فرانسه بیش از 7000 دولتی “EHPAD” مراقبت از خانه شده اند به عنوان تیک تاک بمب ساعتی.

مرگ و میر uncounted

“سونامی وارد ساختمان آن را یک فاجعه می گوید:” Pierre Gouabault یک خانه مراقبت مدیر توصیف فاجعه جریان در یک خانه سالمندان در مرکز Loire valley که در آن ده نفر کشته شده اند در روزهای اخیر و 19 نفر دیگر در حال حاضر علائم.

با مدیر و دیگر کارکنان در میان آلوده, Gouabault اجرا می شود که در نزدیکی خانه سالمندان پا کرده است به عنوان سرپرست. در یک ماده از روز او موفق به سنگ فرش با هم یک تیم جدید استخدام دانش آموزان از مدرسه پزشکی و رزرو پرستاران از سراسر فرانسه است. آن را در بحران هایی از این, او می گوید: “که درست همبستگی یک ملت می آید”.

Many care workers have volunteered to go into self-isolation with COVID-19 patients.
بسیاری از کارکنان مراقبت های داوطلب شده اند برای رفتن به انزوا با COVID-19 بيمار. © Stéphane de Sakutin AFP

Gouabault مشغول به کار در یک EHPAD به اندازه کافی بلند به یاد داشته باشید آخرین باری عمومی “از خواب بیدار” به یک تراژدی اتفاق می افتند در فرانسه به خانه های سالمندان. در طول تابستان سوزان از سال 2003 به عنوان فرانسوی گردشگران داخلی lounged در سواحل مرگبار heatwave بی سر و صدا تمام افراد مسن پشت سر گذاشت. مقامات صحبت می کرد در ابتدا از ده ها تن از تلفات و سپس چند صد. این امر می تواند ماه قبل از شوکه ملت کشف سرسام آور مرگ و میر بیش از 15000.

سال بعد این عدد و ارقام مرکب است ترس که یکی دیگر از قتل عام — این یکی حتی بیشتر — در حال حاضر در دست راه دور از چشم های عمومی.

از زمان شروع این بیماری همه گیر و خانه های پرستاری حذف شده اند از روزانه برگه های گزارش شده توسط دولت که تنها تعداد coronavirus مرگ و میر در فرانسه بیمارستان — که در آن بيماران سالمند هستند و در حال حاضر به ندرت اعتراف کرد به دلیل ناامید کمبود تخت.

اولین موقت برآورد “حداقل 884” مرگ در خانه سالمندان شد و در نهایت روز پنجشنبه اعلام کرد هر چند مقامات هشدار داد که بسیاری از خانه ها بودند و در عین حال به گزارش. و در صورت عدم وجود گسترده تست از ساکنان آن است که روشن نیست که چگونه دولت قصد دارد به جمع آوری و بررسی آمار و ارقام.

در نامه ای به وزیر بهداشت در ماه گذشته اصلی انجمن EHPAD کارگران هشدار داده بود که این بیماری همه گیر “می تواند در نهایت کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر”.

کیسه های بدن بیش ماسک

عدم تست فقط یکی در یک لیست طولانی از نارضایتی ابراز شده توسط کارکنان در فرانسه EHPAD خانه های طولانی عادت کرده اند به اینکه در پایین سلسله مراتب زمانی که می آید به بهداشت و درمان کمک های مالی و تجهیزات.

“بیمارستان ها در اولویت, هیچ کس در مورد مراقبت از خانه های سالمندان می گوید:” Marcenot. “ما در حال انجام مراقبت های واقعی کار در اینجا شرایط آن اجازه نخواهد داد. ما در حال انجام بقا کار می کنند.”

در حالی که این کشور در بیمارستان ها در حال مبارزه با یک ناامید کمبود ماسک و دیگر دنده محافظ, چند, خانه های پرستاری دریافت هیچ در تمام وجود غذا به ویژه آسیب پذیر با نرخ بالا از عفونت است. با دولت قادر به ارائه حتی اساسی حفاظت از خط مقدم کارگران, قوانین بازنویسی شده توسط در ساعت است. ماسک هنوز “اجباری” تنها چند روز پیش اما آنها در حال حاضر “توصیه می شود”. به جای EHPAD مدیران را تشویق به سهام تا در کیسه های بدن قبل از آنها بیش از حد را اجرا کنید.

به عنوان یک مدیر گفت: روزانه فرانسوی لوموند “این کیسه های بدن به جای استفاده از ماسک پیام بسیار روشن است.”

در یک خانه مراقبت در Maine-et-Loire گروه در نزدیکی آنژو, 43 ساله موریل می گوید: کارکنان باید فقط یک ماسک در هر روز به طور کلی فولاد ماسک ارائه محدود حمایت می کند.

“نوع ماسک تغییرات تقریبا هر روز بسته, دهنده,” او می گوید. “ما دریافت برخی از شهردار محلی از دندانپزشکان و حتی از بازرسان ساختمان که به دنبال آزبست.”

موریل بود برای تقویت آخر هفته تیم در آغاز بحران و بلافاصله اختصاص یافته به ویژه جداسازی منطقه برای ساکنان با امکان Covid-19 علائم. او دنده محافظ شامل دستکش, عینک, کلاه دوش و یک شب که او با فرد جایگزین او را در زیر تغییر است. دو هفته به این کار او استعفا داد و به خاطر ترس از ابتلا به این ویروس و انتقال آن به پدر و مادر کسی که با او تحت مستند.

“من احساس می کنم شرمنده ترک تا به زودی,” او می گوید. “اما من باید از پدر و مادرم. پدر من 75 و پارکینسون. من خیلی ترسیده بودم من را ویروس با من.”

“اگر ما نمی مراقبت از آنها پس از آن که خواهد شد؟’

چه کارکنان در فرانسه به مراقبت از خانه و عدم وجود تجهیزات و نیروی انسانی آنها بیش از را در روح و چشم پوشی.

در Marcenot را EHPAD, 15 از 25 کارکنان که پوشش روز و شب شیفت کاهش یافته است بیمار پس از شروع بحران است. اما “نه یک بار ما کوتاه شده کارکنان,” او می گوید. “ما به نام در تقویت کار اضافی ساعت و کشیده با هم. و مدیریت تضعیف شده یک شب در هر زمان لازم است.”

او می گوید: چهار ماه از سلول انفرادی گرفته اند و تلفات سنگینی بر روحیه ساکنان در آلزاس مراقبت از خانه که در آن انزوا به اجرا گذاشته شد در اوایل ماه مارس — یک هفته قبل از بقیه از فرانسه است.

“آنها تنها و افسرده. در somes موارد کشویی سندرم [سریع وخامت سلامت] دهکدهای لگد در,” او می گوید. “بسیاری را درک نمی کنند به همین دلیل آنها در حال نگهداری در را مجبور به انزوا چرا خوردن آنها به تنهایی در اتاق خود را و به همین دلیل هیچ کس می آید به آنها را ببینید.”

A nurse wearing a surgical mask at a nursing home in Brest, Brittany.
یک پرستار با پوشیدن فولاد ماسک در یک خانه سالمندان در Brest بریتنی. © Loic Venance AFP

Marcenat و همکاران او سازماندهی جلسات اسکایپ با خانواده ها در هر زمان ممکن است. آنها همچنین پاسخ به طور منظم تلفن تماس از نگران بستگان مشتاق برای اخبار.

“خانواده ما بسیاری از تشویق. آنها را به کیک و تنقلات و پیام های ما پشتیبانی می کند. آن را دلگرم کننده می گوید:” جوان مراقبت کارگر که حرفه ای به ندرت از حد به رسمیت شناختن و قدردانی.

مانند بسیاری از کارگران بهداشت Marcenat است سپاسگزار از دولت و مدیریت بحران, آینده پس از سال ها از کاهش بودجه و ماه از اعتصابات و اعتراضات بیش از مبرم دولت از بیمارستان ها و مراقبت از خانه ها در سراسر کشور است. او را عصبانی مقامات برای واکنش “خیلی دیر”.

“ما بدون توجه به شغل ما ارزش نیست و ما در حال پرداخت یک مبلغ جزئي می گوید:” Marcenat که بدست آورده کمی بیشتر از حداقل دستمزد برای انجام یک کار حیاتی مالیات و به طور فزاینده ای خطرناک است. “در حال حاضر ما باید برای قرار دادن زندگی ما در خطر است. اما اگر ما را نمی, پس از آن چه کسی خواهد شد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>