به عنوان coronavirus میشکند آرزوی تحصیل در خارج از کشور, دانش آموزان, به دنبال طرح B

با یک نامه پذیرش از استرالیا دیکین دانشگاه 21 ساله Triptha Luthra شد در ابر نه یک ماه عقب است اما در حال حاضر چسب به تلویزیون زیر به روز رسانی اخبار از سراسر جهان در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان عدم احاطه او رویای تحصیل در خارج از کشور.

برای آنوشکا ری که تا به حال برنامه ای برای رفتن به نیویورک برای جلسه ابتدا در ماه سپتامبر توسعه است demotivating اما نه یک عامل برای تغییر کل زندگی خود را برنامه ریزی.

اما تارا اوسان که نامه پذیرش از چند دانشگاه در کانادا و ایتالیا معتقد است که آن زمان به دنبال یک طرح B و درخواست برای کالج ها در هند است.

سه در میان چندین نفر از دانشجویان که تحصیل در خارج از کشور برنامه یا شکسته شده و یا با تاخیر به دلیل مستند محدودیت های اعمال شده در کشورهای مختلف در سراسر جهان منجر به تعلیق از کلاس ها و پروسه ویزا با توجه به COVID-19 وضعیت.

“من تا به حال برنامه ای برای مطالعه کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه کانبرا در استرالیا. من قرار بود برای رفتن وجود دارد و به زودی منتظر بود برای امتحانات من برای مدرک کارشناسی به بیش از. من می خواستم برای رفتن قبل از اینکه کلاس شروع به نگاه برای کارآموزی و همچنین عادت به محل و محیط اطراف است. اما در حال حاضر آن را احساس می کند مانند زمان یخ زده است,” او گفت: PTI.

“من تا به حال اعمال شده برای ادامه تحصیل در هر دانشگاهی در هند و این گزینه از گرفتن یک کار و یا کارآموزی همچنین به نظر می رسد یک رویای دور در اینجا با رکود اقتصادی در آستان یک بار مستند برداشته شده است,” او اضافه شده است.

تارا اوسان یک Shri Ram, مدرسه, دانشجو, که می خواست به مطالعه و تبلیغات هر دو در ایتالیا و یا در کانادا معتقد است که برای دانش آموزانی که تصمیم گرفتند برای IB, برنامه درسی, تحصیل در خارج از کشور بود و یک طرح در پس ذهن ،

“دو ماه پشت من وجد آمدیم به شمارش تعداد گزینه های من بود اما در حال حاضر آن است که بسیار demotivating فاز. کلاس ما 12 امتحانات نیز به حالت تعلیق خواهد بود و ارزیابی بر اساس داخلی ارزیابی. پس از آن یک احساس است که بسیاری باید انجام شود به آینده قصد دارد, اما همه چیز را در خود نگه دارد.

“تحصیل در خارج از کشور به نظر نمی آید مانند یک چیز ممکن است در این سال, بنابراین من در حال حاضر به دنبال یک طرح B و شروع به استفاده از برای کالج ها در اینجا,” او گفت:.

اما برای آنوشکا ری که می خواستم به مطالعه هنرهای لیبرال در نیویورک این طرح تنها به تعویق افتاده اما نه لغو.

“برنامه ریزی برای مطالعه در خارج از کشور یک فرایند طولانی است من باید سرمایه گذاری بیش از حد هر دو از نظر مالی و همچنین ذهنی در روند بنابراین تغییر کل برنامه زندگی به دلیل وضعیت در حال حاضر به نظر نمی رسد تصمیم عاقلانه است. من برای جلسه بعدی اما من خواهد شد. من رسیدن به دانشگاه در نیویورک برای دیدن اگر من پذیرش می تواند در نظر گرفته شود برای پاییز آینده,” او گفت:.

با توجه به تحصیل در خارج از کشور, مشاوران وضعیت تیره و تار به نظر می رسد و ممکن است بر برنامه های بلند مدت برای بسیاری از.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ماهاراشترا گزارش 26 موارد جدید; دولت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 661

“وجود دارد بسیاری از دانش آموزان که در حال حاضر پذیرش اما در حال حاضر دوباره به دلیل کلاس های منتقل شده آنلاین است و هیچ وضوح زمانی که وضعیت بهبود خواهد یافت. بنابراین برای دانش آموزانی که در واقع می خواهم به زندگی می کنند در خارج از کشور پرداخت هزینه های بلند فقط به حضور در کلاس های آنلاین به نظر نمی رسد به یک پرسود گزینه” Anupam Singha اجرا می شود که یک مطالعه در خارج از کشور شرکت مشاوره در دهلی نو گفت PTI.

مصاحبه ها و اطلاعیه ها به صورت چندین یاران فرصت ها نیز در برگزاری با در نظر گرفتن عدم قطعیت قرار دادن برنامه در خود نگه دارد برای بسیاری از کسانی که در بودجه بستگی دارد کمک برای تحصیل در خارج از کشور.

اما “Chevening” که از معتبرترین جوایز بین المللی برنامه اجرا شده توسط دولت بریتانیا کمک کرده است و بیش از 50 ، 000 حرفه ای به تحصیل در این کشور پس از سال 1983 در حال کار برای اطمینان از برنامه ها تحت تاثیر قرار نمی.

“در این زمان ما در حال ارتباط نزدیک با محلی سفارت و کمیسیون عالی بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع و میزبان موسسات به ترتیبات برای بورس Chevening با توجه به شروع به زودی.

همچنین بخوانید: برنامه ریزی برای رفتن به خارج از کشور ؟ با اتمام بیمه گر اگر آن را پوشش coronavirus

“برای برنامه های کاربردی در فرایند ما می دانیم که بسیاری از کشورها در حال حاضر در مراحل مختلف مستند و یا در جای دیگر محدودیت های ناشی از کوروناویروس. ما در حال کار برای کاهش اختلال در مصاحبه ها به عنوان آنجا که ممکن است. این ممکن است به معنی مصاحبه خود را آنلاین انجام خواهد شد و یا با تلفن. ما را هر تلاش برای اطمینان از مصاحبه خود را هنوز هم می تواند محل” به Chevening Secretriat گفت: در یک پیام ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

بیش از 11 لاخ موارد عفونت از جمله 60,457 مرگ و میر گزارش شده در 190 کشور و مناطق در سراسر جهان از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین در ماه دسامبر 2019.ایتالیا دارای بالاترین رسمی مرگ و میر با 14,681 مرگ و میر. اسپانیا به شرح زیر با 11,744 ایالات متحده با 7,159 فرانسه با 6,507 و انگلیس با 4,313.

در هند تعداد COVID-19 مرگ و میر رشد شاخص نسبت به 100 روز شنبه و تعداد تایید عفونت افزایش new single-بعد از ثبت بیش از 600 به صلیب 3,600 اما دولت وجود دارد گفت: هیچ نیاز به ترس و وحشت به عنوان نرخ گسترش بود و در کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر و فقط “یک جایی” اختصاص 30 درصد از شناسایی موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>