به عنوان coronavirus گسترش می یابد که خواستار جهانی به ‘آماده سازی برای پتانسیل همه گیر’

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: کروناویروس جدید اپیدمی بود “اوج” در چین اما هشدار داد که افزایش موارد در جای دیگر بود “عمیقا نگران” است و همه کشورها باید آماده برای همه گیر ممکن است.

تبلیغات

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: اوج در چین رخ داده بین 23 ژانویه و فوریه 2 و تعداد موارد جدید وجود دارد “شده است به طور پیوسته در حال کاهش پس از آن”.

“این ویروس می تواند شامل” او به خبرنگاران گفت: در ژنو, استقبال چین برای کمک به جلوگیری از حتی بزرگتر گسترش این بیماری از طریق بی سابقه مستندات و قرنطينه در یا در نزدیکی شیوع را epicentre.

“آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا بله” Tedros اضافه شده اما “برای این لحظه ما شاهد uncontained جهانی گسترش این ویروس است.”

شتاب از موارد در دیگر نقاط جهان باعث شده است تا کشورها را به اتخاذ اقدامات شدید شبیه به چین. ایتالیا دارای قفل شده 11 شهرها و کره جنوبی دستور داد که کل 2.5 میلیون ساکنان شهر Daegu به باقی می ماند در داخل خانه.

این ویروس را گسترش نیز باعث تند می افتد در چندین بازارهای سهام اروپا – با میلان ياوه 5.4 درصد و افزایش دارائی ایمن طلا در میان ترس این بیماری همه گیر می تواند ضربه بهبود اقتصاد جهانی است.

گسترش این بیماری – رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 – ادامه دارد با افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان اعلام اولین موارد در روز دوشنبه.

چین نیز در ادامه آن اقدامات پیشگیرانه در برابر این ویروس در روز دوشنبه به تعویق انداختن آن در دستور کار-تنظیم سالانه مجلس جلسه برای اولین بار پس از انقلاب فرهنگی در 1960s.

ایران پوشش

در ایران مرگ و میر صعود در روز دوشنبه چهار تا 12 – کمترین تعداد برای هر کشور در خارج از چین است.

اما وجود دارد و نگرانی در این وضعیت ممکن است بدتر از رسما اذعان کرد. نیمه رسمی ایلنا به نقل از یک نماینده مجلس در سخت ضربه قم – مذهبی مرکز – که گفت: 50 نفر کشته شده بود وجود دارد.

دولت ایران را تکذیب کرد, گزارش و متعهد شفافیت.

حتی پس از, مقامات تنها گزارش 64 عفونت در ایران غیر منتظره ای کوچک شماره است که به معنی بسیار بالا میزان مرگ و میر. در مقایسه 2,592 که مردم در چین از 77,000 عفونت.

مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: یک تیم از آژانس سازمان ملل متحد خواهد بود پس از رسیدن به ایران در روز سه شنبه.

اما او هشدار داد در برابر نقشه کشی هر گونه نتیجه گیری در مورد میزان مرگ و میر. ایران “تنها ممکن است تشخیص موارد شدید” از آنجا که این بیماری هنوز در مراحل اولیه است.

“ما نیاز به درک دقیق دینامیک از آنچه که در ایران اتفاق افتاد اما به وضوح وجود داشته است گردهمایی برای جشنواره های مذهبی و مردم در آینده و پس از آن در حال حرکت پس از آن,” او گفت:.

سئول هشدار fanning ‘وحشت عمومی’

کره جنوبی نیز دیده می شود یک افزایش سریع در عفونت پس از یک خوشه جوانه زده در یک فرقه مذهبی در Daegu هفته گذشته است.

مقامات محلی گزارش داد بیش از 200 عفونت و دو مرگ و میر بیشتر در دوشنبه آوردن مجموع موارد به بیش از 830 – تا کنون بیشتر در خارج از چین است.

هشت نفر کشته شده اند از این ویروس وجود دارد و رئیس جمهور مون جائه-در طول تعطیلات آخر هفته مطرح این کشور هشدار ویروس به بالاترین “red” سطح.

به عنوان بخشی از مهار تلاش های تعطیلات مدرسه در سراسر کشور تمدید شد در حالی که 2.5 میلیون نفر در Daegu گفته شد به باقی می ماند در داخل خانه.

مقامات هنگ کنگ اعلام کرد که از روز سه شنبه آن را نمی خواهد اجازه ورود از کره جنوبی دیگر از بازگشت ساکنان. مغولستان زودتر اعلام آن را نمی خواهد اجازه می دهد پرواز از کره جنوبی به زمین.

صحبت کردن در ژنو, کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-hwa هشدار داد دولت در برابر “اقدام که فن وحشت عمومی.

“من عمیقا در حوادث بیگانه ستیزی و نفرت تبعیض آمیز مهاجرت کنترل و خودسرانه بازگشت,” او گفت:.

ایتالیا محدودیت فوتبال, مد, گردهمایی

ترس نیز در حال رشد در اروپا با ایتالیا گزارش سه مرگ و میر بیشتر دوشنبه آوردن مجموع به شش.

بیش از 200 نفر آلوده شده اند وجود دارد بسیاری از آنها در شمال منطقه لمباردی, و چندین سری بازی های فوتبال بودند به تعویق افتاد بیش از آخر هفته.

مشهور کارناوال ونیز شد و همچنین برش های کوتاه و برخی از میلان هفته مد نشان می دهد لغو شد.

بیش از 50 ، 000 نفر در حدود ده شمال, ایتالیایی, شهرهای گفته شده است به ماندن در خانه و پلیس راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای اجرای یک محاصره.

نخست وزیر جوزپه کونته گفته است که ساکنان می تواند به صورت هفته از مستند.

شهروندان فرانسوی در بازگشت از لومباردی و همسایه ونتو دستور داده شده است تا برای جلوگیری از “غیر ضروری گردش” و نگه داشتن فرزندان خود را از مدرسه به خانه.

ایتالیایی مناطق همراه با کره جنوبی شده اند به اضافه یک لیست از مکان هایی که تحت پوشش توسط یک سری از رسمی بهداشت و درمان توصیه های, از جمله سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ ماکائو و سنگاپور.

اتحادیه اروپا مقامات بهداشت روز دوشنبه هشدار داده بود که “متوسط به بالا” خطر بیشتر کروناویروس جدید خوشه هایی از این نوع اتفاق می افتد در شمال ایتالیا اما کمیسیون اروپا در بروکسل گفت: آن را نمی بینم اساس در این زمان برای کنترل مرز به reimposed در منطقه شنگن.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>