به عنوان coronavirus آزمون های انعطاف پذیر در’ نمایشگاه صنعت را نشان می دهد بر روی بروید?

وقتی که ویکتوریا بکهام او می فرستد مدل پایین در لندن در روز یکشنبه بسیاری از مهم ترین مشتریان را نمی توان در ردیف اول نشسته اما پس از دور به عنوان coronavirus شیوع hobbles رویدادهای بین المللی.

این درایو در هفته مد لندن برای برقراری ارتباط با عدم وجود خریداران چینی است که فقط یکی از راه های جهانی رویدادهای صنعت تطبیق سرعت را نشان می دهد در جاده ها است.

کارولین راش رئیس شورای مد بریتانیا گفت که آن را می خواستم به نگه داشتن گفت و گو باز و خریداران مشغول اند.

“از طریق این سیستم عامل است که ما در جای خود قرار داده و ما می دانیم که ممکن است” او به رویترز گفت. “این خواهد بود که ترویج از طریق Weibo و WeChat و همه کانال های رسانه های اجتماعی به عنوان رسانه ای سیستم عامل و همکاران است که ما با کار در چین است.”

اختلال جدی تر برای دیگران, با ده ها تن از نمایشگاههای صنعت و کنفرانس ها به تعویق افتاد و در آسیا پس از شرکت های هواپیمایی لغو پرواز و شرکت پیشتر سفر.

حوادث ناشی برگزار شد و در اواخر به عنوان پایان ماه مارس در حال حاضر موکول شده است در حالی که این محل از چین قدیمی ترین و بزرگترین نمایشگاه های, نمایشگاه کانتون به حالت تعلیق در حوادث تا اطلاع ثانوی. آن بود که با توجه به برگزاری آن در بهار نمایشگاه از 15 آوریل یک رویداد است که رهبری در سال گذشته به برخی از $30 میلیارد ارزش معاملات در حال امضا کردند.

در بارسلونا, بزرگترین ارتباطات, کنفرانس, کنگره جهانی موبایل (MWC) نامیده می شد این هفته.

با بیش از 100,000 شرکت کنندگان با توجه به mingling در داخل سالن و رستوران و اتاق کنفرانس از Fira بارسلونا اپراتورها مانند وودافون و فناوری گروه هایی مانند آمازون احساس آنها می تواند خطر حضور می یابند.

جمعه 1,380 مردم مرده بود از جدید coronavirus با 63,851 آلوده اکثریت بودند که در چین است.

انعطاف پذیری

در حالی که لغو خواهد شد و بدون شک ضربه های کوتاه مدت اقتصادی خروجی جهانی نمایشگاه ها و رویدادهای صنعت ثابت شده است به طور قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر در مواجهه با چالش های قبلی مانند سارس, بحران مالی جهانی و ابر خاکستر که اختلال پروازها در سال 2010.

آمار و ارقام از مشاوره مدیریت JWC نشان می دهد گردش مالی صنعت رز پیوسته پس از سقوط مالی اما مقدار این رشد در آمد از چین به زودی به بزرگترین مرکز نمایشگاه در شنژن.

“صنعت نشان داده و زمان دوباره که هنگامی که وجود دارد یک اختلال شما ممکن است یک رویداد لغو شدن…اما معمولا که منجر به گزاف گویی اثر سال پس از” گفت کای Hattendorf مدیر اجرایی انجمن جهانی صنعت نمایشگاه.

تشک Granryd مدیر کل GSMA که سازماندهی MWC, موافقت.

“(MWC) جایی است که در آن کسب و کار می گیرد و آن این است رفتن به دور در هر زمان به زودی,” او گفت:.

این ضربه ای بود به خصوص دشوار برای شرکت های کوچکتر که بسیاری از نزول کل سالانه بودجه بازاریابی به ساخت یک موفقیت تجارت عادلانه است.

هنگامی که یک رویداد بزرگ مانند سقوط مالی نیروهای شرکت ها برای کاهش تعداد کارکنان آنها ارسال به یک نمایشگاه شکار برای فروش به طور کلی به معنی آنها هنوز هم حضور در بعضی از فرم. و هنگامی که بار سخت تر نیروی بخش سوم یا چهارم در بزرگترین رویداد را از کسب و کار آن اغلب باعث برجسته نشان می دهد و حتی بیشتر مهم است.

“اگر شما در حال اجرا یک پلت فرم جهانی مردم را به سفر یک فاصله طولانی در سراسر بسیاری از مناطق به حضور” Hattendorf گفت.

در حال حرکت آنلاین?

به ارزش حدود $325 میلیارد دلار در فروش کسب و کار در سال جهانی رویدادها و نمایشگاه های صنعت اقتباس به عنوان اقتصاد تکامل می یابد.

که در آن Relx جهان دومین نمایشگاه ارائه دهنده پشت بریتانیا Informa یک بار برگزار زیادی کامپیوتر سخت افزار نمایش آن را در حال حاضر میزبان رویدادی در باتری های قابل شارژ در ژاپن, زباله های تکنولوژی در روسیه و Emagine در مکزیک است.

و برای سال در حال حاضر این صنعت مواجه شده است و صحبت از اینکه نشان می دهد و نمایشگاه ها حرکت خواهد کرد آنلاین – هر دو شرکت سونی و نوکیا گفت: آنها را نگه دارید محصول دیجیتال راه اندازی زمانی که آنها بیرون کشیده و از کنگره جهانی موبایل.

برگزاری به اصطلاح مجازی نمایشگاه فعال خواهد بود شرکت کنندگان به کاهش در هزینه سفر و مسئله ای که در حال تبدیل شدن مهم تر به شرکت ها و مصرف کنندگان در مهار پرواز, در بخشی به دلیل نگرانی های زیست محیطی.

“گذشته بیش از 10 یا 20 سال وجود داشته است تحولات چشمگیر در نحوه تعامل مردم چه آنها که به صورت آنلاین و توسط ویدئو” Relx مدیر امور مالی نیک Luff به خبرنگاران گفت:. “اما چهره به چهره همچنان یک بخش بسیار مهم برای بسیاری از صنایع است.”

بسیاری از نشان می دهد در حال حاضر پخش هسته ای سخنرانی و سخنرانی های آنلاین و همچنین گسترش مخاطبان بالقوه و ایجاد جریان درآمد جدید.

با توجه به یک 2019 گزارش برای صنعت بدن UFI وجود دارد 138 میلیون متر مربع از غرفه غرفه در سراسر جهان با 303 میلیون نفر از مردم حضور در نمایشگاه.

انگلیسی مد شورای عجله گفت: او تا به حال با آن مواجه سوالات در اطراف دراز مدت زنده ماندن از هفته مد لندن تا کنون پس از آن آغاز شده و در جریان برخی از نشان می دهد در سال 2009.

“من فکر می کنم چیزی است که وجود دارد در اطراف هفته مد در اطراف دیدن پارچه لمس و احساس آن و برگزاری افراد و بحث است که اتفاق می افتد در اطراف آن است که مرتب کردن بر اساس جامعه شبکه ای است که سخت به از نو خلق کردن آنلاین,” او گفت:.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>