به فرانسه منتشر هزاران نفر می Covid-19 پایان مزمن زندان ازدحام بیش از حد?

احتمالی اقدامات دیکته شده توسط coronavirus همه گیر در آستانه دستیابی به یک تاریخی هدف از فعالان حقوق بشر: آوردن کلی جمعیت از زندان به تعداد آنها طراحی شده بودند ، اما خبر خوب متوقف می شود وجود دارد.

تبلیغات

در این قرن و نیم پس از آن بود که اول مندرج در قانون فرانسه, این اصل است که سلول های زندان باید تنها یک مستاجر نادیده گرفته شده است موکول مجددا و مسخره وقت و زمان دوباره.

با فرانسه در حال حاضر در میان بهداشت و درمان اضطراری و خود را به زندان تشبیه به “اپیدمیولوژیک بمب” است که گریزان اصل در نهایت قرار داده و به عمل ؟

در نگاه اول این آمار و ارقام نشان می دهد تا.

در آستانه این کشور Covid-19 مستند فرانسه تا به حال بیش از 72,000 مردم پشت میله های زندان به زندان با ظرفیت حدود 61,000 – همه در زمان اشغال رکورد 119 درصد است.

یک ماه بعد اقدامات اضطراری طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس را کاهش جمعیت زندان با حدود 10000 آوردن نرخ اشغال tantalisingly نزدیک به نمادین در آستانه 100%.

که خواهد شد یک راه وجود دارد کنایه آمیز نفوذ وکیل و وبلاگ نویس Maitre Eolas در توییتر marvelling در سرعت است که با یک “ظاهرا غیر قابل تقلیل” جمعیت زندان قطع شده بود بازگشت.

کارشناسان باید در مورد مفهوم “اراده” و اشاره کرد که دولت بازو به طور موثر پیچ خورده توسط بی سابقه ای بهداشت و درمان اضطراری.

در تسهیل آزادی برخی از بازداشت شدگان حکومت “شد و با انگیزه در درجه اول با بحران بهداشت و درمان نه با ملاحظات اساسی” می گوید فرانسوا Bès بین المللی زندان رصدخانه (OIP) در مصاحبه با فرانس 24.

“آنها به طور موثر به اجبار با این بیماری همه گیر” او می افزاید. “از این رو نگرانی ما این است که ما به زودی خواهید شیرجه رفتن دوباره به وضعیت فاجعه بار قبل از ما بود.”

زمین پرورش برای ویروس

با ترکیبی از تنگ محله بهداشت ضعیف و ناامید ازدحام زندانها در فرانسه و در کشورهای دیگر شده اند به عنوان اپیدمیولوژیک بمب یک زمین پرورش ایده آل برای رمان coronavirus.

“اگر شما مجموعه ای را به ایجاد یک موسسه با بیان قصد تمرکز و انتقال Covid-19 آن احتمالا بسیار شبیه یک زندان” ریچارد Garside مدیر بریتانیا مرکز جرم و عدالت مطالعات گفت: روزنامه گاردین هفته گذشته با اشاره به بریتانیا زندان های پر ازدحام در خاص است.

Garside مرکز راه اندازی کرده است اتحادیه اروپا پروژه به مقایسه اقدامات انجام شده توسط دولت های مختلف و هشدار داد که عدم اقدام توسط دولت انگلستان است که به خطر انداختن جان زندانیان کارکنان و عموم مردم.

در فرانسه که در آن دولت مواخذه شد در این سال توسط دادگاه اروپایی حقوق بشر برای عدم مقابله با ازدحام بیش از حد زندان و مقامات باید نقل مکان کرد و به تسلیم کوتاه, زندان, جملات برای غیر خطرناک مجرمین و تسهیل آزادی بازداشت شدگان که تا به حال تنها دو ماه باقی مانده به خدمت می کنند.

کسانی که اقدامات همراه با یک کاهش ناگهانی در تعداد جملات (تا حد زیادی با توجه به مستند) حساب برای کاهش شدید کلی جمعیت زندان شاهد بیش از ماه گذشته است.

>> Coronavirus: فرانسه گسترش دستگیری ها و تعلیق محاکمات بالا بردن حقوق نگرانی

“این روشن, بهبود, اما ما باید بیشتر می گوید:” Anne-Sophie Wallach, ملی, دبیر Syndicat de la Magistratureیک دادستانی اتحادیه های کارگری.

“ما هنوز یک راه طولانی از رسیدن به 100 درصد علامت در سراسر هیئت مدیره” Wallach می گوید فرانسه 24 اشاره کرد که برخی از زندان ها – به خصوص کسانی که به صورت جملات کوتاه – کار در “130 درصد 150 درصد و یا حتی 180 درصد” از خود ظرفیت رسمی.

“به عنوان یک نتیجه 100 درصد اشغال در سراسر کشور لزوما در ترجمه به تک اشغال سلول,” او اضافه می کند. “هنوز هم وجود دارد امکانات که در آن زندانیان خواب در طبقه دو یا سه نفر در هر سلول است.”

‘پلوپز منتظر منفجر شدن’

دور از کاستن درد برای بازداشت شدگان احتمالی اقدامات عجولانه معرفی شده در داخل زندانها را تشدید ازدحام بیش از حد در برخی از موارد است.

“زندانی شده اند کهنه هم در مناطق تعیین شده به منظور آزاد کردن فضا برای مشکوک Covid-19 مواردی که نیاز به جدا شده می گوید:” Bès که سازمان جمع آوری و متعدد شاهد حساب از زندانیان پناه سه در هر سلول فقط در نه متر مربع است.

در صورت عدم وجود تست مناسب برای این ویروس وجود دارد ترس Covid-19 مواردی هستند که فشرده هم در قرنطینه مناطق با افراد مبتلا به بیماری های عادی در نتیجه قرار دادن زندگی در خطر می گوید Bès.

“و با وجود تلاش برخی از زندان کارگران اساسی حفاظت از اقداماتی است که برای اعطا گرفته در جاهای دیگر مانند بهداشت و اجتماعی فاصله گرفتن هستند و تقریبا به طور کامل فاقد داخل زندانها” او می افزاید.

با توجه به OIP عدم تست نیز کست شک در عفونت آمار و ارقام ارائه شده توسط فرانسه سازمان زندان. آخرین بولتن منتشر شده در آوریل 23, صحبت از 101 تایید موارد Covid-19 در میان زندانیان – از جمله مرگ و میر – 259 موارد در میان نگهبانان زندان – نیز از جمله یکی مرگ.

Coronavirus مستند است و تلفات سنگین در بهداشت روانی زندانیان شده اند که محروم از بازديد خانواده – خود را تنها در پیوند با جهان خارج – پس از شروع بحران است.

به این قطع پیوند است که باعث عصبانی تظاهرات در چندین زندان در ماه مارس مقامات گسترش دسترسی به تلویزیون و تلفن تماس و هشدار داد که نسخه های اولیه خواهد بود مشروط زندانیان رفتار خوب.

اما سخت سلول قوانین و بحرانی کمبود اطلاعات را تشدید زندانيان جداسازی ترکیبات این معنا که آنها “دو بار مجازات” می گوید: Bès.

“زندانیان نگهداری می شوند در تاریکی در مورد آنچه در جریان است,” او توضیح می دهد. “و اگر یک چیز وجود دارد آنها هیچ کمبود آن زمان به ruminate و نوزادان افکار تاریک.”

در ویدیو به بیرون درز پیام های جمع آوری شده توسط تحقیقی سایت Mediapart در اوایل این ماه بازداشت شدگان شنیده می شود ابراز ترس و خشم و حس از رها.

“هر روز ما تماشای اخبار و دیدن مردم در خارج صحبت کردن در مورد حمایت ما ندارد و می گوید:” یک زندانی در منطقه پاریس. “اگر این ویروس می شود در داخل, شما نمی توانید تصور کنید که هرج و مرج تعداد مرده شما شمارش.”

زندان است “پلوپز منتظر منفجر شدن” می گوید: یکی دیگر از بازداشت شدگان در جنوب فرانسه تبدیل روی پای خود را به فاش کردن تنگ همراه او سهام با دو زندانی دیگر.

‘تابو برداشته شده است’

در روزهای اخیر زندان ناظران گزارش کرده اند برخی از پیشرفت در کشور با امکانات ویژه در دشوارترین مسئله دنده محافظ.

در اکثر زندان های نگهبانان زندان و زندانیان انجام “خدمات عمومی” وظایف – مانند تمیز کردن و نگهداری کارهای – در نهایت دریافت ماسک صورت بعد از رفتن چند هفته ای بدون آنها.

به طور کلی بحران کنونی کمک کرده است به منظور بالا بردن آگاهی از گرفتاری فرانسه زندانیان و ارائه یک فرصت برای گسترش اولیه-انتشار طرح.

“در حال حاضر ما می دانیم که آن را ممکن است برای کاهش جمعیت زندان بدون انجام آسیب به جامعه می گوید:” خوب از دادستانی اتحادیه. “آن منتشر شد افرادی که قرار بود به ترک زندان به هر حال وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس.”

“آن سوال چه بود آنها در زندان در وهله اول ؟” می افزاید: Bès.

هر چند او با اعتماد به نفس است که یک احتمالی اقدامات شاهد در طول همه گیر خواهد شد و منجر به دوام تغییر Wallach تصدیق میکند که این سابقه می تواند برخی از اثر در آینده احکام “شاید کج مقیاس به نفع مشروط شدن بیش از زندان”.

در این رابطه قوی ترین فشار ممکن است از زندانبانان خود می گوید Bès با اشاره به قوی زبان مورد استفاده توسط مدیران زندان در هفته های اخیر.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در آوریل 20, اصلی اتحادیه به نمایندگی از زندان مدیران خواست رئیس جمهور فرانسه به ساخت “عظیم امید” مطرح شده توسط ناگهانی کاهش در فرانسه به زندان جمعیت.

“این بیماری همه گیر است که به ما ضربه سخت است کنار خار همه ممنوعیت ها و دغدغه: هرگز دوباره خواهد آن را ممکن است به استدلال می کنند که تنها اشغال یک هدف دست نیافتنی” خواندن نامه توسط SNDP اتحادیه.

“تابو برداشته است” این اتحادیه افزود: اصرار رئیس جمهور پاکسازی برای نشان دادن شجاعت و انسجام” هنگامی که این ویروس مغلوب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>