آن را به عنوان اتفاق افتاده است: COVID امن ردیابی برنامه زنده رود; دو دولت شروع به کاهش مستند محدودیت های


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • یک مرد در 90s تبدیل شده است ویکتوریا هفدهم مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.
  • صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: استرالیا مرزی نیروی برنامه ریزی برای تقویت اقدامات امنیت زیستی در فرودگاه هنگام سفر recommences
  • تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان تقریبا به 2.9 میلیون در حالی که مرگ اعداد گذشت 200,000.
  • بریتانیا تبدیل شدن به پنجمین کشور (پس از آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه) به تصویب 20,000 coronavirus مرگ و میر.
  • سه coronavirus موارد تایید شده در ویکتوریا در یکشنبه آوردن دولت تعداد کل پس از شروع شیوع 1349.

آیا من نیاز به نگه داشتن گوشی های هوشمند گوشی برای ردیابی برنامه به کار می کنند ؟

تعداد کمی از مردم در رسانه های اجتماعی سوال که آیا آنها نیاز به نگه داشتن گوشی خود را قفل برای COVIDSafe ردیابی برنامه به کار می کنند.

جواب این است: هیچ. دولت فدرال قبلا توضیح این موضوع گفت: این برنامه باید به سمت چپ در حال اجرا در پس زمینه خواهد شد اما حتی کار بر روی یک قفل تلفن.

کاربران آندروید باید یک موضوع مهم اطلاع رسانی به آنها گفتن که برنامه در حال کار است.

IOS (آیفون) کاربران دریافت هشدار از طریق اگر برنامه نبوده است کار را برای حداقل 24 ساعت.

راه دیگری برای گفتن این است که به نگاه کردن به یک موج دار شدن در دستگاه تصویر – آن را به نظر می رسد در برنامه های خود را در صفحه اصلی هر بار دستگاه خود را تشخیص دستگاه دیگر با نرم افزار نصب شده است.

‘گریه کردن تلفن’: میلیون دلار بودجه اضطراری برای هنرمندان

از سیدنی مایر صندوق داوطلب خدمت سربازی که از پیشرو استرالیا هنرهای خیر برای راه اندازی یک میلیون دلار وثیقه از هنرمندان فقیر توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

توقف شکاف سریع پاسخ $1000 کمک هزینه پوشش مواد غذایی, اجاره, صورتحساب تلفن و دسترسی به اینترنت برای هنر کارگران متاثر گالری studio, سالن کنسرت و تئاتر تعطیل.

MARS Gallery: Shut down except for its window shopfront.

مریخ گالری: تعطیل به جز آن پنجره shopfront.

“من تا به حال تماس تلفنی با هنرمندان گریه کردن روی گوشی” ملبورن gallerist اندی Dinan گفت: کف بخش خصوصی به رهبری, تازه تاسیس ملی برنامه کمک برای هنر.

Dinan مریخ گالری هنر نشان دهنده 27 هنرمندان و آن را بسته در مارس 20, قرار دادن, نمایشگاه ها, نمایشگاه های هنری و مشاوره نامحدود نگه دارید.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

تبلیغات

نظر: ما چه می خواهیم زندگی در ملبورن به مانند در طرف دیگر?

آنها تصاویر از ملبورن شما هرگز می خواستم برای دیدن – این ساعت در ایستگاه خیابان فلیندرز با هیچ کس از آنها MCG خالی در آخر هفته, St Kilda ساحل متروکه در یک روز آفتابی و زمین های بازی با کودکان است.

Melbourne's usually bustling Bourke Street Mall at a standstill.

ملبورن معمولا شلوغ Bourke بازار خیابان در وقفه.اعتبار:بلومبرگ

در یک هفته تقریبا یک میلیون نفر جمعیت با هم در مرکز شهر ملبورن است. این راهی است که باید آن را در شهرستانها هستند و برای مردم است. اما COVID-19 همه گیر تبدیل شده استرالیا در شهرهای بزرگ به شهرهای روح پیشرو برخی به گمان اینکه آنها هرگز همان خواهد شد دوباره.

خبر خوب از تاریخ است که شهرها را به گزاف گویی پس از بیماری های همه گیر. که آیا آن را آتن پس از طاعون 430 قبل از میلاد پایتخت های اروپایی پس از طاعون سیاه از قرن 14 و یا شهرهای استرالیا پس از آنفلوآنزای اسپانیایی بیش از یک قرن پیش. اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی از مزایای این شهر یک کشش مغناطیسی که به ناچار به ارمغان می آورد مردم را در تعداد بیشتری دارد.

پیچیده تر از تاریخ است که بهداشت عمومی بحران و حوادث مشابه را ترک عمده ای را در شهرستانها و شکل این دوره از توسعه است.

مستند یک روز در ملبورن در طول coronavirus بیماری همه گیر. دیدن شهر در خواب زمستانی به عنوان آن را در 15 آوریل.

همانطور که ما خودمان را محدود به خانه های ما راه ما حرکت می کند, کار و رفتن در مورد زندگی روزمره ما کاملا تغییر داده است و بپرسید که تغییرات را تحمل فراتر از این بیماری همه گیر.

بیشتر مثبت و فعالانه از آن زمان به بپرسید: چه چیزی ما می خواهیم زندگی در ملبورن به مانند در طرف دیگر?

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

‘راه’: بالا دکتر احتیاط در تابستان کریکت

کشور افسر ارشد پزشکی هشدار داد روز یکشنبه “وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن” قبل از سفر معافیت برای بازدید از تیم های دیگر از جمله Virat Kohli هند طرف تایید شود می تواند به عنوان تست کاپیتان تیم پین گفت: بازیکنان ممکن است در نظر قطع پرداخت در کوتاه مدت برای کمک به قید وثیقه نقدی-بسته کریکت استرالیا.

ترس از این بازی خواهد اجرا از پول قبل از $100 میلیون تلویزیون حقوق قسط از هفت و Foxtel قطره در ماه سپتامبر به کالیفرنیا برود بسیاری از کارکنان خود را بر 20 درصد پرداخت تا پایان ماه ژوئن شده است ظریف در مذاکرات با اتحادیه بازیکنان و دولت انجمن ها در مورد سهم خود در هزینه های در حال کاهش است.

Indian captain Virat Kohli and Australian counterpart Tim Paine during the most recent Test series between the two teams.

کاپیتان هند Virat Kohli و استرالیا به تیم پین اخیر سری تست بین دو تیم.اعتبار:AAP

آن را به امید رسیدن به وسط زمین با آن احزاب در این هفته اما نیز وجود خواهد داشت یک چشم نزدیک بر تحولات در کانبرا با ملی کابینه تنظیم نهایی مجموعه ای از اصول در اطراف سرگیری ورزش است.

فوتبال برای تامین امنیت بین المللی سفر معافیت در تابستان به عنوان بخشی از آن بسیار مهم است به سلامت از این کد با $300m در درآمد استراحت در مشارکت هند در چهار سری تست در برابر استرالیا با توجه به شروع در ماه دسامبر.

CA طراحی برنامه های امنیت زیستی برای چه این سری می توانید پیش بروید و با یک آدلاید بیضی قرنطینه hub میان گزینه های روی میز در حالی که دولت فدرال نیز مذاکراتی با برگزارکنندگان جام جهانی Twenty20, برنامه ریزی برای پخش در ماه اکتبر و نوامبر است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

کارفرمایان را تشویق کارکنان به دانلود برنامه برای سرعت بخشیدن به reopenings

بزرگ کارفرمایان اصرار کارکنان خود را به دانلود یک تماس جدید ردیابی تلفن نرم افزار برای کمک به ملت با خیال راحت بازگشت به کار به عنوان دولت فدرال در روز یکشنبه راه اندازی بحرانی مرحله بعدی از این بیماری همه گیر مستند.

مقامات بهداشتی در حال انتظار بیش از نیمی از همه استرالیایی ها برای دانلود داوطلبانه COVIDSafe تماس با ردیابی نرم افزار که سیاهههای مربوط به هر کاربر است که در عرض 1.5 متر از یک فرد برای 15 دقیقه یا بیشتر با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای ضبط دیجیتال “دست دادن” با گوشی های دیگر.

این موریسون دولت وعده داده است یک “سه گانه قفل حریم خصوصی” برای متقاعد کردن استرالیایی اطلاعات خود را استفاده نمی شود برای هر چیزی غیر از آن تنها هدف برای کمک به مقامات در توقف گسترش COVID-19.

پارلمان فدرال خواهد شد هنگامی که آن را نشسته است در ماه آینده آن را به یک جرم جنایی به سوء استفاده از داده ها و یا عبور از آن بدون اجازه از کاربر در حالی که داده های جمع آوری شده باقی خواهد ماند و بر روی گوشی و تنها می تواند منتشر شود با اجازه مالک در صورتی که قرارداد coronavirus.

استرالیایی ها خواسته خواهد شد که به یک نام است که می تواند یک نام مستعار یک تماس با شماره تلفن یک کد پستی و یک محدوده سنی و نه محل و نه حرکات ثبت خواهد شد.

شورای کسب و کار استرالیا اجرایی جنیفر Westacott گفت: این سازمان مشغول به کار بود با اعضای خود را تشویق کارکنان برای دانلود برنامه با صنعت امید آن خواهد شد به سرعت در مسیر بازگشایی کسب و کار است که مجبور شده اند به نزدیک است.

“ما اعضای استخدام میلیون ها نفر از مردم است بنابراین اگر کارکنان خود برنامه دانلود کنید و سپس کارفرمایان اعتماد به نفس آنها نیاز به اطمینان از کارگران و مشتریان امن هستند,” او گفت: سن و صبح سیدنی هرالد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

رحمت پرواز از بوینس آیرس اراضی در ملبورن

رحمت پرواز را لمس کرده است در ملبورن از بوئنوس آیرس با 181 مسافر در هیئت مدیره پس از صدها نفر از مردم استرالیا به دام افتاده بودند در آمریکای جنوبی است.

کوانتاس پرواز QF7028 از بوئنوس آیرس فرود در فرودگاه ملبورن Tullamarine فرودگاه حدود 7.30 بعد از ظهر روز یکشنبه است.

Mr Basso in Argentina on his way to a humanitarian flight home.

آقای Basso در آرژانتین در راه خود را به یک بشردوستانه خانه پرواز.اعتبار:آنجلو Basso

181 مسافران از جمله 167 کشته و 14 زلاند جدید نیاز به صرف بعد از دو هفته در قرنطینه اجباری هتل ها قبل از بازگشت به خانه های خود.

ملبورن مرد آنجلو Basso, 73, رشد در آرژانتین و بازگشت در ماه فوریه به همراه همسرش را خاکستر بازگشت به کشور خود و برنامه ریزی برای اقامت وجود دارد تا اواسط ماه مه.

“آن بوده است مطلق کابوس, بین تلاش برای تماس با شرکت بیمه خود را با Air New Zealand” پسر او پابلو Basso گفت.

“من می خواهم برای تشکر از سفارت استرالیا در آرژانتین به خاطر آنها قرار داده تا با ما پیام به طور مداوم و تماس های تلفنی. من تقریبا احساس مانند آنها انجام داده ایم و آن را فقط به ما خفه شو.”

تبلیغات

بیشتر واکنش خواننده به COVIDSafe برنامه

ما تا به حال چند خوانندگان می گویند COVIDSafe برنامه نیست ثبت نام شماره تلفن همراه خود را.

یک سخنگوی وزارت بهداشت می گوید که باید قبل از 6pm قبل از برنامه آغاز پذیرش ثبت نام.

“اگر آنها آن را امتحان کنید در حال حاضر آن را باید به حق از طریق” سخنگوی گفت.

چند از خوانندگان فرستاده اند ما پیام های مشابه حاکی از آن کار می کرد پس از 6pm دیگران تا به حال موفقیت در هنگام مصرف “0” از تعداد آنها.

یک زن و شوهر هنوز گزارش مسائل مربوط به اضافه کردن تعداد آنها پس از 6pm.

ممنون از پیام های, در اینجا این است یکی دیگر از انتخاب واکنش خواننده:

یعقوب Ijdo: من یک پزشک هستم. ما COVID-19 بیماران در بیمارستان است. من نگران هستم که بسیاری از پزشکان مراقبت از COVID بیماران در حال رفتن به پرچم به عنوان “در تماس” با یک مورد مثبت. بدیهی است که شما نمی خواهید برای ارسال به تمام این اسناد خانه برای دو هفته.

Vishal: بسیار آسان به راه اندازی; به معنای واقعی کلمه در زمان کمتر از یک دقیقه است. من خوشحال هستم با دولت اطمینان که برنامه داده نمی توانید برای مثال با استفاده از پلیس و دادگاه و غیره. من فکر می کنم این بهترین راه ما می توانیم همه کار با هم برای مهار شیوع آینده. من بیشتر نگرانی است که چرا برخی از مردم احساس خود را در “حریم خصوصی” است که با ارزش تر از زندگی شخص دیگری.

جنی: دریافت و ثبت نام به آی فون من بدون هیچ مشکلی. من در حال حاضر استفاده از بلوتوث برای سمعک پخش و تلویزیون اپل و غیره بنابراین تاثیر بلوتوث بر روی عمر باتری حداقل یک نگرانی است.

ناشناس: این احمقانه بود. من قصد ندارم به آن را باز زمانی که من در خارج و در مورد. به آن نیاز دارد را به اجرا در پس زمینه.

آنتونی: آثار مستقیم از فروشگاه app. فقط به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن حق برنامه!

شریل: برنامه را قبول نمی کند شماره تلفن خود را قبل از 6pm سپس تمام سیستم بروید. بسیار سریع نصب می شود. من پیوست و به عنوان من می خواهم به زندگی می کنند و می دانم که اگر من شده اند در تماس با کسی که با COVID-19. من شده اند کار بسیار طولانی روز در تاریخ Centrelink به مدت شش هفته در حال حاضر با خیلی بیشتر انجام می شود کمک به استرالیا بنابراین می خواهم به باقی می ماند مناسب و سالم است.

ناشناس: هیچ. این دولت خواسته های اعتماد و بدون انجام هر کاری برای به دست آوردن آن است. استوارت رابرت کاملا غیر قابل اعتماد شخصی و سیاسی در سطح. این برنامه به طور کامل باز پس آنچه از آنها پنهان ؟ “اگر شما چیزی برای پنهان کردن شما باید چیزی برای نگرانی در مورد”. جایی که ما شنیده ام که قبل از ؟

جک: بله, آن یک ابتکار بزرگ آن آخرین قطعه از یک نتیجه خوب برای کشور ما است.

ناشناس: هیچ. من نمی تواند اعتماد به آن را قبل از اطمینان بیشتر (و من امیدوارم که دیگران ندارند یا پس از یک دلیل وجود دارد برای کسانی که بیشتر اطمینان – بسیاری از آنها بیش از حد اعتماد در نظر من). من اصلا اعتماد به دولت در آینده (داده ها زندگی می کنند برای یک مدت طولانی) و یا توانایی خود را به نگه داشتن سیستم های امن. و 15 دقیقه و 1.5 متر به عنوان پارامترهای حس را ندارد. من با خواندن این سن مقالات با بهره – پوشش خوب است – ادامه خواهد داد و به دنبال داستان آن را به عنوان توسعه. من امیدوارم که به شنیدن بیشتر در مورد قانون. من آرزو می کنم من می تواند اعتماد دولت بیشتر اما در بخش, من نمی تواند دلیل بسیاری از دیگران را به مقدار و بنابراین آیا کافی سعی و کوشش به دلیل – از پذیرش گسترده از انتخاب کردن به جای انتخاب کردن در قرارداد ساخته شده است که کسانی که می خواهند به انتخاب کردن t – حفظ حریم خصوصی باید به طور مداوم کار می شود فقط آن را نگه دارید.

ناشناس: من نمی توانم پیدا کردن آن را در فروشگاه Google Play بسیار خسته کننده است. به عنوان یک مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که می آید در تماس با بیش از 100 بیماران یک هفته من واقعا به دنبال به جلو به این برنامه منتشر شد!

دنی Koreny: آسان به ثبت نام. اما من می خواهم برای دیدن کد منبع منتشر شد. دوستان و خانواده در حال درخواست من اگر آن را امن است. این امر می تواند به خوبی آن را peer reviewed by پیشرفته و مهندسین از جمله خودم. این می تواند یک رایگان (خارجی) بررسی دقیق! امنیت از طریق ابهام است و عمل بد. به علاوه من می تواند پایان دادن به ورقه نازک قلعی hatters و whacky ایده های قبل از آنها شروع می شود.

“من مطمئن هستم که هر کس می تواند’: AFL به دنبال تصویب طرح hub

این AFLPA در حال انتظار برای AFL برای ارائه اطلاعات بیشتر در قرنطینه هاب نگرانی در میان بازیکنان مورد چالش های بهداشت روانی از بودن در چنین موقعیت و پتانسیل تاثیر بر خانواده خود را اگر آنها برای یک دوره طولانی از زمان.

اگر چه قرنطینه هاب دیده می شود به عنوان مناسب ترین راه برای شروع فصل موضوع مورد بحث نشده است جزئیات کامل گروه از 840 بازیکنان.

Qualified success: The AFL's plan to get the ball rolling using quarantine hubs has received cautious support from the players' association.

واجد شرایط موفقیت: AFL را طرح توجیهی برای گرفتن توپ نورد با استفاده از قرنطینه هاب دریافت کرده محتاط حمایت از بازیکنان در ارتباط است.اعتبار:مورگان Hancock

بسیاری از بازیکنان از جمله بازیکنان رئيس جمهور انجمن پاتریک Dangerfield را بیان محتاط پشتیبانی از مفهوم و AFLPA باز باقی می ماند به این ایده اما آنها مصمم هستند به اطمینان حاصل شود که هر گونه مطالبات بازیکنان مناسب هستند.

ملبورن اد لنگدن گفت: ضروری است که هر چه AFL مجموعه طول می کشد را به حساب ذهنی تنظیم خواهد بود که نیاز به حرکت از خود به انزوا شدید کارایی بالا محیط را برای یک دوره طولانی از زمان.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

ایالات متحده را نسبت به بازگشایی در میان گزارش وزیر بهداشت الکس آذر خواهد بود اخراج

نیویورک: بسیاری از آمریکایی ها رفتند به سواحل در روز شنبه به عنوان یکی از شهرستان فلوریدا گسترش یافته و دسترسی به کالیفرنیا با تجربه یک موج گرما حتی به عنوان جدید کروناویروس موارد آمار یک رکورد بالا در ایالات متحده روز قبل و میر صدر از 200 ، 000 در سراسر جهان است.

وجود دارد گزارش در عین حال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به جایگزینی آن با وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر, چون از اوایل اشتباه در مدیریت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ignoring social distancing and mandates to wear masks for other face coverings, protesters attend an "Open Texas" rally at the Texas State Capitol on Saturday.

نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و حکم به پوشیدن ماسک برای چهره دیگر پوشش معترضان حضور “باز تگزاس” رالی در ایالت تگزاس کنگره در روز شنبه.اعتبار:AP

وال استریت ژورنال با استناد به شش نفر آشنا با مباحث گفت: با نا امیدی آذر در حال رشد بود اما دولت تمایلی به ایجاد تغییرات بزرگ در حالی که این کشور به دنبال جلوگیری از این ویروس باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 و کشته شدن بیش از 53 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

یک سخنگوی کاخ سفید به این روزنامه گفت که هیچ برنامه ای برای جایگزین آذر و به نام صحبت از جایگزینی او را “حدس و گمان و حواس پرتی.”

سیاسی گزارش یک لیست کوتاه از نام به جای آذر از جمله دبورا Birx کاخ سفید coronavirus co-ordinator; مراکز مدیکر و مدیکید خدمات رئیس Seema Verma و معاون HHS وزیر اریک Hargan.

ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای دیدن داستان کامل.

ترس به طور جدی بیمار مردم رفتن بدون کنترل به عنوان سرطان ارجاع شاقول

سرطان ارجاع در استرالیا پیشرو انکولوژی مراکز کاهش یافت تا 30 درصد سوخت و پرکن-نگرانی های جدی مردم بیمار ممکن است رفتن تشخیص داده نشده.

پیتر MacCallum مرکز سرطان نشان داده است ارجاع بيماران توسط یک سوم این ماه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته به عنوان هزاران نفر از مردم استرالیا جلوگیری از دیدن دکتر خود را در میان ترس از ابتلا به کروناویروس و یا عدم تمایل به بار خدمات بهداشتی و درمانی.

Professor Declan Murphy.

استاد Declan مورفی.

“این واقعا کاملا قابل توجه کاهش مراجعات ما از دیدن” استاد Declan مورفی مدیر genito-ادراری انکولوژی در پیتر MacCallum سرطان مرکز گفت.

“چه این روند به ما می گوید این است که مردم در حال رفتن به مراقبت های اولیه. آنها با دیدن پزشک خود و یا خود را به گرفتن آزمایش خون انجام می شود که گرد و خاک یا که کولونوسکوپی. دقیق نوع از مسائل است که باعث ایجاد ارجاع به مرکز سرطان است و نه فقط در حال انجام است.”

روند مشابه مشاهده شده در Chris o’brien Lifehouse در NSW با برآورد اولیه نشان می دهد یک تا 25 درصد کاهش در بیمار سرطانی جدید ارجاع.

“اگر ما در برخورد با ماه تاخیر در تشخیص سرطان پس از آن که منجر به نتایج بدتر و مرگ و میر بیش از حد به سرطان چیزی است که ما باید در تمام هزینه های اجتناب,” ویکتوریا جامع سرطان, مرکز پروفسور گرانت مک آرتور گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>