آن را به عنوان اتفاق افتاده است: ویکتوریا سوابق 17 موارد جدید یک ده partygoers جریمه COVID-19 لطمه می زند و جهانی آتش نشانی


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از 17 مورد از coronavirus از جمله نه موارد در میان بازگشت مسافران در قرنطینه. آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 1319.
  • زمان اجتماعی-فاصله محدودیت در ویکتوریا را به باقی می ماند در محل برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته تا زمانی که ممکن است 11.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه در چین پس از آن تجدید نظر ووهان را coronavirus مرگ و میر و افزایش آن تا 50 درصد است.
  • در همین حال یکی دیگر از 630 نفر در نیویورک در طول 24 ساعت گذشته به معنی مرگ و میر افت داشته است اما در حال سقوط نیست. در مجموع 12,822 مردم در سراسر ایالت نیویورک درگذشت.
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با تشکر برای پیوستن به امروز با ما

‘توقف به دنبال نقاط ضعف’: چه جدید COVID-19 اجتماعی قوانین ؟

مهمانان پینگ برای حضور در یک مهمانی شام.

پنج نفر جوان در یک ماشین در حال جریمه برای رانندگی در اطراف aimlessly. سه نفر از دوستان در حال کشیده تا برای بازی های ویدئویی در یک loungeroom.

The bottom line, as distilled into those text message flying around from the federal government: "Only leave for what you need - exercise, work, medical and care".

خط پایین به عنوان مقطر به آن متن پیام پرواز در اطراف از دولت فدرال: “تنها ترک برای آنچه شما نیاز دارید – ورزش, کار, پزشکی و مراقبت”.اعتبار:نیک Moir, مدیر

یک شهردار محلی را خود به خود مسیر انحرافی از خرید مواد غذایی برای بداهتا آبجو با دوستان هزینه های او را بیش از $1000.

همه در حال نقض قوانین با هدف کاهش گسترش coronavirus.

در حقیقت در طول COVID-19 همه گیر بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در استرالیا, نخست وزیر اسکات موریسون توصیه کرده است واقعا وجود دارد تنها چهار دلایل قابل قبول به بیرون بروید.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

تبلیغات

نظر: خوب به پیدا کردن نقره کوسن در COVID بحران

“حتی در ما grimmest لحظات گفت:” فوق العاده جس هیل زمانی که پذیرش استلا جایزه این هفته “ما می توانیم نگه ناامیدی در یک دست و امیدواریم در دیگر.”

جس و مستند به بسیاری از لحظات ترسناک در او فوق العاده به حق ستایش کتاب دیدن آنچه که شما ساخته شده منبررسی شيوع نگران کننده سوء استفاده های داخلی در این کشور است.

Illustration: Simon Letch

تصویر: Simon Letch اعتباری:

من زده شد با این حقیقت ساده که او آن را گفت. ما می دانیم که ما می توانید ببینید زیبایی در زمان زشتی رویا از حرکت در زمان های سکون و امیدوارم که در زمان ناامیدی. حتی اگر به صداقت من را کشتی با این واقعیت است که بسیاری از ما شتافت تا به سرعت و فورا برای پیدا کردن “لنت نقره ای” در طول زمان بحران جهانی, وحشیانه, درد و رنج و درد غیر قابل تحمل.

من آن را دریافت کنید ما به آن نیاز دارند اما #برکت صحبت کردن چوب در craw.

بسیاری از “نگاه در سمت روشن صحبت کنید” در حالی که به خوبی معنا می smack امتیاز; شاید من تو را دیدم یکی بیش از حد بسیاری از سینی داغ صلیب بنس گل خمیر ترش دور (و دوباره آن را در واقع از این اما حجم) و یا فیلم های مشهور ما گفتن از درد از محدود بودن در خوبی مواجه نگردند قصر.

زمانی که بسیاری در حال از دست دادن نفر, آنها, عشق, شغل, کسب و کار, آشکار آتی آن را به نظر می رسید کمی زودرس.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

باشگاه های لیگ برتر گفت: فصل آینده باید شروع سپتامبر

لندن: انگلستان لیگ برتر باشگاه های گفته شده است که 2020-21 فصل باید شروع هفته اول سپتامبر در آخرین. مهلت قرار می دهد فشار در لیگ برتر در نهایت تصمیم بر اتمام این فصل و معنی آنها نمی توانند سر بازی بعد از ماه جولای.

لیگ برتر همچنان امیدوار است که فصل شروع می شود دوباره در این هفته آغاز ژوئن 8, اگر چه که وابسته به دولت مشاوره و بلند کردن اجسام از coronavirus محدودیت. که مهم پیام از آخرین ویدئو کنفرانس در جلسه مربوط به 20 باشگاه در روز جمعه.

Football in Britain has been suspended since March 13, throwing the Premier League campaign into chaos.

فوتبال در انگلیس متوقف شده است و پس از 13 مارس پرتاب در لیگ برتر را به هرج و مرج.اعتبار:گتی

باشگاه مورد بحث و بررسی این موضوع که چگونه بازیکنان را به آموزش با یک برنامه ریزی که برای آنها به کار در جفت برای یک ساعت در ابتدا در زمین آموزش پس از تغییر در اتومبیل های خود را برای به حداقل رساندن تماس بگیرید.

باشگاه به شمار می رود گفت: آنها باید سه هفته از زمانی که دولت می دهد رفتن به آینده را برای آنها مجاز به قطار به پخش مسابقات خواهد بود که در پشت درهای بسته.

این موضوع نیاز به پایان فصل 1 جولای بود به طور رسمی مطرح شده با وجود نه باشگاه ها داشتن بخش خصوصی ابراز تمایل برای تکمیل باقی مانده 92 بازی در آن تاریخ به دلیل “قرارداد هرج و مرج” به عنوان یک منبع آن را قرار داده که می تواند رخ دهد اگر آنها بازی را در ماه جولای.

اگر فصل بود به فراتر از ماه ژوئن و پس از آن باشگاه ها ممکن است از دست دادن بازیکنان قبل از اینکه لامپ بودند به این نتیجه رسیدند.

تلگراف لندن

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

چگونه اسکار می تواند نگاه در سال 2021

آیا شما برداشت یک ساز و برگ نشده است ؟ آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟

اسکار! نیست خیلی زود به صحبت کردن در مورد جوایز اسکار? آنها برنامه ریزی شده تا ماه فوریه.

آن را هرگز خیلی زود به بحث در مورد اسکار. شما نمی دانید که وجود دارد بحث از آنها به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چه ؟ اولین بار, بدون میزبان و در حال حاضر هیچ مراسم جوایز? آن را به طور فزاینده ای به دنبال به احتمال زیاد. با سینما بسته برای مدت نامعلوم و تاریخ انتشار فیلم تغییر بیشتر از ملکه گارد جوایز فصل هیچ چیز مطمئن است.

پر زرق و برق جشنواره فیلم کن که غالبأ از جوایز مسابقه در اواسط ماه مه با آن مخلوط عجیب و غریب از فیلم های پرفروش و اروپایی arthouse عناوین اعلام کرده است آن را نمی توانید پیش بروید “در شکل اصلی خود را” پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گسترده ملی مستند تا زمانی که ممکن است 11.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

یک سخنرانی یک کتاب درسی و یک بیماری شبیه هیچ دیگر: در داخل یک ملبورن COVID-19 خوشه

یک سخنرانی از 12 نفر – و تنها کتاب درسی ریاضیات – ممکن است همه از آن زمان به پا زدن کردن یک COVID-19 خوشه در دانشگاه ملبورن است.

یک ریاضیدان از بریتانیا تحویل کتاب به تونی Guttmann که leafed از طریق آن و دست آن را به عقب. ریاضیدان نمی سرفه یا عطسه و هیچ نشانه ای او حامل ویروس.

در عرض چند ساعت این بازدید علمی افتاده بود مریض است. در روز استاد Guttmann نیز تبدیل به بیمار به عنوان یکی دیگر از دانشگاهی ریاضیدان انگلیسی ملاقات کرد. یکی از مردان بعد از آلوده ،

“من فقط لگد زدن به خودم که من نمی شستن دستها پس از آن” استاد Guttmann گفت. “این درست نیست به من رخ می دهد.”

مجموعه ای از حداقل سه عفونت بالقوه لگد کردن با یک فرد بدون علائم واضح او بیمار نشان می دهد که چگونه به راحتی SARS-CoV-2 گسترش می یابد – و چگونه هر یک عفونت می تواند تابش بیرون مانند امواج در سراسر دریاچه.

یک دفتر خاطرات از حوادث نگه داشته و توسط استاد Guttmann, سوابق, چگونه هر فرد آلوده تا به حال کاملا متفاوت تجربه است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

تبلیغات

ARLC به نظر ما گزینه های سرمایه گذاری و وام طرح های پیشنهادی برای NRL

‘ناعادلانه’: مرکز پرواز تساوی آتش بیش از 300 دلار هزینه برای COVID-19 پرواز لغو

ویکتوریا خانواده که تعطیلات رویایی به آمریکا لغو شد به دلیل coronavirus را متهم مرکز پرواز از “سرقت” برای امتناع از بازپرداخت مبلغ یک دیزنی لند منتقل می کند.

کلیفتن سپرینگس مادر راشل Calleja گفت: بسیاری از $29,000 تعطیلات رزرو به طور جداگانه اما او خریداری چهار روز در دیزنی لند عبور از این سفر شرکت است.

Rachel Calleja has accused Flight Centre of 'robbery' after it demanded $1500 to cancel Disneyland tickets worth $2200

راشل Calleja را متهم پرواز مرکز ‘سرقت’ پس از آن خواستار $1500 به انصراف از دیزنی لند بلیط به ارزش $2200

“تنها بخشی از تعطیلات ما رزرو از طریق مرکز پرواز ما بود دیزنی لند کالیفرنیا قیف عبور,” او گفت:.

“که چهار روز قیف تصویب شد و سه بزرگسال و دو کودک. وقتی که من زنگ زد من محلی مرکز پرواز به درخواست برای بازپرداخت آنها به من گفت: “شما نمی توانید دریافت هزینه ما می توانید با قرار دادن اعتبار در یک پرواز مرکز فایل شما لازم نیست که به استفاده از آن را برای دیزنی لند’.”

Ms Calleja گفت که او ارائه شد اما بازپرداخت گفت: این امر هزینه 300 $در هر فرد – در مجموع 1500 دلار برای خانواده اش.

او در میان بسیاری مجبور به ترک تعطیلات خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که شوکه شده بودند به یادگیری پرواز مرکز هزینه 300 دلار هزینه لغو, باعث شکایت به استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون.

پرواز مرکز جهانی مدیریت رسانه Hadyn بلند گفت: مشتریان می توانند ترک پول خود را در فایل قرار داده می شود نسبت به آینده رزرو بدون اینکه شارژ هیچ هزینه توسط مرکز پرواز.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

گاه به گاه کارکنان ریخته از نهادهای فرهنگی

ملبورن فرهنگی سازمان گالری ملی ویکتوریا (NGV) و باغ وحش ویکتوریا نشان داد که آنها دیگر نمی خواهد با استفاده گاه به گاه کارکنان.

حدود 160 گاه به گاه کارکنان شاغل در NGV گفته شد در روز جمعه آنها دیگر نمی خواهد کار با تمام کارکنان فاقد شرایط لازم برای JobKeeper به دلیل گالری وابستگی خود به خدمات عمومی.

NGV مدیر تونی الوود گفت: کارکنان در یک ایمیل که گالری بسته شدن معنای “گاه به گاه کارکنان دیگر نمی خواهد بود قادر به ارتقا یابند تا زمانی که ما قادر به شروع ما عادی عملیات دوباره” و تشویق دیگر کارکنان به مرخصی سالانه.

Melbourne Zoo - dumping its casual staff

باغ وحش ملبورن – آزادسازی آن گاه کارکناناعتباری:Michael Clayton جونز

او گفت که خود تیم مدیریت اجرایی و کاردانی مدیران خواهد بود با در نظر گرفتن حداقل یک هفته مرخصی سالانه تا پایان ماه ژوئن است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

ویکتوریا که “هیچ برنامه ای” برای سرپا نگه داشتن بحرانزده ویرجین استرالیا

این اندروز دولت را رد کرده است کوئینزلند تماس برای “همه دولتها” برای کمک به صندوق بحرانزده هواپیمایی ویرجین استرالیا از طریق coronavirus بحران است.

استرالیا بزرگترین حامل شده است در یک وقفه معاملاتی از شنبه تا پایه تقریبا تمام ناوگان و غرق شدن در نزدیک به 5 میلیارد دلار از بدهی.

Virgin is 90 per cent owned by Singapore Airlines, Etihad Airways, the Chinese conglomerates HNA and Nanshan, and Richard Branson's Virgin Group.

باکره 90 درصد متعلق به سنگاپور خطوط هوایی Etihad Airways چینی شرکت HNA و اتباع و ریچارد برانسون, باکره ، اعتبار:فرانسوی Peeters

این Annastacia Palaszczuk دولت در کوئینزلند ارائه باکره بخشی از تاسیسات 200 میلیون دلار به شرط آن بازسازی بدهی های خود را ادامه داد و منطقه ای پرواز نگه داشته و دفتر مرکزی آن در بریزبن.

“اگر ما در حال رفتن را از طریق این بیماری همه گیر با دو هواپیمایی ملی … پس از آن همه دولت ها نیاز به گرد هم می آیند تا اطمینان حاصل شود که مورد” کوئینزلند توسعه دولت کامرون دیک گفت.

“کوئینزلند نمی توانید این کار را در خود را دارد. این است که یک شرکت هواپیمایی ملی هوا یک بحران ملی و آن نیاز به یک پاسخ ملی به همین دلیل است که ما در حال درخواست دولت استرالیا به برتری در این است.”

دولت استرالیا تا کنون رد حامل است درخواست برای $1.4 میلیارد دلار وام کرده است اما ارائه $165 میلیون به نگه داشتن هر دو کوانتاس و باکره عامل ضروری در مسیرهای داخلی.

معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک است که فدرال حمل و نقل گفت: آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر صنعت اما این است که “بهترین راه حل برای این شرکت هواپیمایی خواهد بود بازار راه حل”.

ویکتوریا سخنگوی دولت گفت: ویکتوریا در حال حاضر هیچ برنامه ای برای صندوق باکره.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>