به عنوان قیمت نفت سقوط و coronavirus گسترش می یابد در اینجا چیزی است که تحلیلگران بازار می گویند

بازارهای مالی پرتاب شده است به آشفتگی زیر عربستان سعودی در واکنش به فروپاشی اوپک+ مذاکرات و نگرانی ها در مورد گسترش جهانی coronavirus.

عبارتند از نظرات تحلیلگران:

MICHAEL FARR, رئيس جمهور, فار, MILLER & واشنگتن LLC, WASHINGTON, DC:

“آنچه که من از دیدن یک تلاقی دو black swan حوادث: Coronavirus واکنش و نفت است.

“سرمایه گذاران نرفته اند به اسلحه و کره است. آنها ساخته نشده و این تغییر به Procter & Gamble و پپسی کولا از سهام فن آوری. کسانی که در حال مرتب کردن بر اساس چیزهایی که برای نگاه من اما تا زمانی که من دیدن که من زده است که وجود دارد حرکت نزولی بیشتر آسیب پذیری.

“از طرف دیگر از این بدهی. به کاهش قیمت نفت و بازارهای اعتباری سفت بسیاری از شرکت ها در حال رفتن به قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی های خود را و یا تمدید سررسید.”

کریستوفر استانتون مدیر سرمایه گذاری رئیس طلوع CAPITAL PARTNERS LLC سن دیگو:

“آنچه که عربستان سعودی باید انجام شود این است که فقط جنون. این امر می شده اند به اندازه کافی برای رفتن ما در هر شب.

“آیا کسی فکر می کنم شاید این وام های بانکی به تولید کنندگان انرژی در حال رفتن به شروع به رفتن وارونه ؟ وقتی اتفاق می افتد که عملکرد بالا فروش نفت و فروش به تنهایی تزریق نوسانات به بازار. و سپس شما اضافه coronavirus چیزی که در بالا.

“مردم رفت و بیش چوب اسکی روی خود آنها کاملا حریص و شتاب معامله شد. می تواند به شما فکر می کنم چقدر پول وارد بازار شده و در آن وحشتناک سطح ؟

“این می تواند خیلی بدتر است. ما می رویم برای سطوح که بهتر نگه دارید. اگر فدرال رزرو آمریکا کاهش 50 دیگر (واحد) و این بازار هنوز بسته کردن holy moly. که فقط می خواهد به شما بگویم که بازار هیچ اعتماد به نفس در تغذیه است.”

VASU منون ارشد سرمایه گذاری استراتژیست بانک OCBC مدیریت ثروت سنگاپور:

“نفت مواجه است دو whammy با توجه به تاثیر coronavirus و اوپک مذاکرات در حال سقوط از هم جدا.

“مفهوم برای بازارهای مالی است که می تواند وجود داشته باشد برخی از انحلال در بیشتر سودآور موقعیت فقط برای پوشش ضرر و زیان در بازار نفت است. بازارهای نفت اضافه شده اند فقط یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت اما آنچه که مهم است در این مقطع است COVID-19.

“این یک فرصت خرید (برای سهام)? من خواهد بود مراقب باشید. به نظر من نقطه عطف واقعا به زمانی که COVID-19 عفونت در خارج از آسیا شروع به نشان دادن نشانه هایی از اوج و ما هنوز وجود ندارد.

“این است که بهترین زمان برای خرید در نرخهای پایین. ماکرو تصویر است که هنوز هم بسیار نا چیز هنوز هم بازی کردن و عفونت اعداد در غرب هنوز هم در حال افزایش است. در برابر این نوع headwinds آن خواهید بود دارای تهور بی مورد برای سرمایه گذاران واقعا پرش در.”

پل NOLTE, نمونه کارها, مدیر KINGSVIEW مدیریت دارایی شیکاگو:

“انرژی کاهش ستون در. بنابراین در حال حاضر آنچه شما باید با مقدار کاهش قیمت نفت است افزایش احتمال که شما در حال رفتن برای دیدن پیش فرض در برخی از بخش انرژی و اوراق قرضه و من فکر می کنم که چه کردم بازارهای سهام نگران است که این می تواند در حالی که به عنوان اوپک تلاش می کند تا شکل خود را.”

لایحه ZOX ارشد مدیر سرمایه گذاری برای درآمد ثابت الماس هیل مدیریت سرمایه COLUMBUS, OH:

“در حالی که برخی از دارایی ها با قیمت مناسب برای رکود بیشتر نیست. سیاست های پولی و مالی خواهد بود از اثر محدود تا زمانی که قیمت به طور گسترده تر منعکس کننده یک احتمال بسیار بالا از رکود است.”

جان LEKAS, مدیر عامل شرکت, رهبر, سرمایه, VANCOUVER, WA:

“ما در روز قیامت وضعیت. ما می تواند حرکت را 30 درصد در بازارهای سهام در 30 روز آینده. ما در طبقه 8 پس از یک پرش کردن 20 طبقه ساختمان.

“10 سال است که خود را رشد بدهد و یا کمی. این بدان معناست که رشد در جوهر رفت از کمی بیش از دو اساسا صفر و یک شبه. دو چهارم منفی تولید ناخالص داخلی رکود است. ما به احتمال زیاد دریافت که.

“آن را نیز قرار می دهد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در خطر است. بازار گرفتار به حقایق است.

“بازار اوراق قرضه عمل چیزی است که من را دیده اند هرگز در طول عمر من است. این استدلال که نرخ پایین معنی پول ارزان… ندارد چرا که اعتبار می شود و پول نقد از بین می رود.”

MASAYUKI KICHIKAWA رئیس ماکرو استراتژیست SUMITOMO MITSUI مدیریت دارایی توکیو:

“من فکر نمی کنم هدف نهایی از عربستان به سقوط بازار نفت است. این است بیشتر احتمال دارد یک تاکتیک به روسیه بازگشت به میز مذاکره است.

“من مطمئن هستم که در پشت صحنه ایالات متحده و عربستان سعودی در حال تلاش روسیه برای بازگشت به مذاکره کنند. مشکل این است که ما نمی دانیم که چه مدت طول این پس سرمایه گذاران هیچ چاره ای اما برای فروش در معرض خطر.

“اگر این است که طولانی مدت ما نیاز به نظارت بر تاثیر بر روی عملکرد بازار اعتبار به دلیل شرکت شده اند که صدور این اوراق قرضه به تازگی متمرکز در بخش انرژی است.”

MICHAEL O’ROURKE ارشد بازار استراتژیست جونز تجارت:

“اخبار آخر هفته در زمان به نوبه خود برای بدتر است. آخرین دور از منفی عناوین مورد COVID-19 شامل ایتالیا تصمیم به قرنطینه 16 میلیون ایتالیایی در منطقه لومباردی تا آوریل 3.

“بزرگتر داستان است که عربستان سعودی در پاسخ به روسیه رانده تفکیک اوپک+. پادشاهی انتخاب کرده است به استفاده از موقعیت خود را به عنوان پایین ترین هزینه تولید به تضعیف آن رقابت به خصوص روسیه و سیل بازار با نفت است.”

“این حوادث خواهد شد که قابل توجه بازار انشعابات. جالب اینجاست که تا به حال این وقایع رخ داده قبل از COVID-19 شیوع آنها می شده اند به عنوان صعودی. شرکت های خودرو خواهد رالی و به طوری که شرکت های هواپیمایی و شرکت های مواد که با استفاده از نفت خام به عنوان ورودی.

“البته شرکت های انرژی را تحت فشار خواهد برقی خودرو شرکت. به طور کلی کاهش قیمت نفت یک امتیاز مثبت برای اقتصاد واقعی است. که گفت: آن گروه که به نفع ایستاده در حال دست و پنجه نرم کردن با یک مقدار بزرگتر اقتصادی و عدم اطمینان به کوروناویروس.”

اندرو برنر های بین المللی با درآمد ثابت در NATALLIANCE اوراق بهادار نیویورک:

“یکشنبه شب وحشت است که در اینجا به عنوان بازارهای باز… روغن پایین است 22 درصد با توجه به عربستان سعودی ارسال روسها یک پیام و باز کردن spigots.

“اگر پول نقد (خزانه) و تجارت بود که به نظر می رسد مانند بلند, باند خواهد بود نزدیک به 1.125% و 10 سال در اطراف 0.60%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>