به عنوان ” Rockabye عزیزم!’ علائم 100 با انتشار Wu-Tang Clan لالایی یک نگاه در داخل آن ‘Clunk و Tinkle’ راز

هنگامی که تغذیه لیزا راث در بر داشت خودش را به دنبال هدیه ای مناسب برای یک دوست حمام نوزاد در اواسط 2000s او هرگز نمیفهمد در شروع یک موسیقی برای کودک نو پا در تنظیم و پدر و مادر خود را.

اما lightbulb flicked و “Rockabye عزیزم!” متولد شد. این سری نوبت بزرگترین موسیقی کاتالوگ از هر نوع — pop, hip hop, جایگزین, فلز, classic rock, R&B, لاتین و کشور را آرام لالایی از نرم cushiony تن و دوستانه, روشن, آکورد. آن را می سازد آن 100 نسخه در روز جمعه با Wu-Tang Clan مجموعه است. (شما می توانید یک پیش نمایش منحصر به فرد از آهنگ “Method Man” زیر کلیک کنید.)

راث از ون هیلن را دیوید لی راث و “Rockabye” co-creator والری Aiello مرتبط با CMH برچسب برای مجموعه بر اساس همه چیز را از کلاسیک (The Beatles, Les Zeppelin, الویس پریسلی) به عرصه پرکننده (U2 و کلدپلی), گرانج, نوابغ (نیروانا Pearl Jam) و noisily توانا (Black Sabbath, Iron Maiden, ابزار و AC/DC), نه به ذکر است, موج جدید, پانک و هیپ هاپ آیکون. بر روی عرشه برای سال آینده: شکیرا و لینکین پارک.

راث صحبت با انواع جلوتر از “Rockabye عزیزم!” نقطه عطف.

هنرمندان می توان به طور خاص در مورد چگونه موسیقی خود را محفوظ است. باید آن را لذت بخش برای بدست تقریبا 100 عمل اجازه می دهد تا خود را به فروشگاه تبدیل به لالایی خواب آلود.

لیزا راث: من هیجان زده هستم. در بسیاری از موارد آن را به یک کسب و کار تصمیم گیری شامل بیش از فقط نویسنده از یک آهنگ. وجود هنرمندان هستند که نمی خواهند هر چیزی انجام می شود به موسیقی خود را و ما به آن احترام. اما راه ما با نام تجاری ما همه چیز را ما انجام دهید این است که یک ادای احترام. این یک شوخی نیست. ما در حال ساخت سرگرم کننده است. ما به طور جدی چیزی که ما در هر راه: تصویربرداری پوشش هنر اطناب. ما می خواهیم این را به احترام به این هنرمند.

هنگامی که شما تصمیم به انجام Wu-Tang Clan, و چگونه است که پیشرفت ؟

ما ایجاد یک لیست منتشر شده یک سال پیش. ما می دانستیم که 100 نسخه آینده بود و می خواستم برای انجام کاری خاص. Wu-Tang به عنوان خاص به عنوان شما می توانید. آنها یکی از مهم ترین تاثیر گذار انقلابی هیپ هاپ گروه از همه زمان. آنها در حال عبور از نسل و قطعا یک پاسخ هنگامی که شما نام خود را می گویند. آنها با توجه به نام تجاری ما به زیبایی.

Ol Dirty Bastard? چگونه است ؟

آنها سرگرم کننده و جالب و طنز آمیز — در محترم راه — برای پدر و مادر برای لذت بردن از. این نقطه از “Rockabye عزیزم!” این یک لالایی سری برای پدر و مادر بیش از حد. به خصوص پدران است. این یک منبع غرور و افتخار است که ما محصول چیزی است که مردان می تواند به عنوان وجود دارد بسیاری از محصولات کودک که در آن مردان می تواند داشته باشد که رابطه. بزرگسالان عشق ما سری به صورت روزمره, گوش دادن در مهمانی های شام کلاس های یوگا.

سه “Rockabye عزیزم!” آلبوم ها — Radiohead, Coldplay و Metallica — بیرون آمد و به طور همزمان در سال 2006. چرا کسانی که در گروههای اول ؟

هنگامی که ما آغاز شده و ما آن را در نظر گرفته ‘راک’ لالایی سری — که به زودی تغییر کرده و نقل مکان کرد به سرعت به R&B, لاتین, کشور و هیپ هاپ — بنابراین این گروهها لمس در سه ژانرهای مختلف سنگ است.

آیا آنها و ناشران باید متقاعد شود دیدن که شما هنوز در آغاز فاز آزمایشی?

ما درخواست مکانیکی مجوز پس از ما به آنها ایده ما, و ما می تواند یا رد کنید یا نه. ما نمی را رد کرد.

آیا شما با شنیدن به طور مستقیم از هنرمندان ؟

استیون تایلر نوشت: بوش یادداشت به Aerosmith لالایی. جو الیوت کمک بوش یادداشت به Def Leppard لالایی. Elton John شده است به خوبی برای ما ذکر ما در چند بار فشار دهید. Kirk Hammett از متالیکا امثال ما. من هنوز برای شنیدن هر چیزی عصبانی یا تند و زننده. که هدف من وجه — کاملا به خلاف. من می دانم که شما کنجکاو هستید و من نمی ارائه این اطلاعات مگر اینکه خواسته. اما من یک برادر است که به خوبی شناخته شده در صنعت موسیقی و من می دانم آنچه در آن بود برای او و گروه او در حال آمدن به آن اتفاق می افتد. آن را در مورد هدف قرار دادن پیاده رو و هر بار در یک 500 مایل شعاع هفت شب در هفته باران یا درخشش. من هرگز در یک میلیون سال انجام هر کاری که بی احترامی آنچه که من می دانم در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به موفق. من بیش از حد آگاه از هر کلمه ای که ما می گویند و هر تصویر ایجاد می کنیم با توجه به احترام هر هنرمند ما به دنبال.

از آنجا که شما به آن اشاره شد راث خانواده سرگرم کننده است که در آن به رشد است ؟ بین عموی خود (مانی راث صاحب شهر نیویورک مشهور کافه بهداشت?) برادر خود را در کودکی باید یک بوق زدن.

هنگامی که ما جوان بودند — و من چندین سال جوانتر از من برادر من فقط فکر بود که دیوید بزرگترین چیزی که از نان ورقه. من به دنبال او همه جا. تمام عمر او قطع شد از پارچه های مختلف. او سرگرم کننده, خنده دار, هوشمند بیش از حد و فوق العاده به عنوان یک برادر بزرگ. شدیم تا در یک خانه با پدر و مادر که عاشق موسیقی و هنر است. پدر ما یک جراح بلکه یک بازیگر که متعلق به سهام تبصره تئاتر است. مادر من یک هنرمند که مجسمه و نقاشی شده است. او به ما معرفی گالری — همه چیز در مورد چگونه همه چیز نگاه کرد. او aesthete. به عنوان بچه های ما تا به حال روشن دوز علم و روشن دوز از هنر است.

شما رفت و برای علم و برای اولین بار به عنوان یک متخصص تغذیه. چگونه حرفه ای که منجر به این حرفه ای ؟

من به بهداشت و سلامتی از مادر بزرگ من که از طریق جزیره الیس از شرق اروپا است. او تا به حال معادل دیپلم دبیرستان بود اما کنجکاو در مورد مواد غذایی است. او را به نوشتن شرکت در مورد اینکه چرا کره بود بیشتر زرد یک سال از آن شده بود دیگر و یا آنچه واقعا در دکتر فلفل. او می خواست به دانستن در مورد آنچه شما را در بدن شما… بود که هدف من می خواستم برای به انجام رساندن.

چگونه سلامتی بازی به “Rockabye عزیزم!” ،

موسیقی جهانی است مرهم. می توان آن را درمان. می تواند در افزایش و یا شکستن شما را – که هر دو درخواست به سلامتی. موسیقی می تواند بسیار قدرتمند و تحریک آمیز روز وجود دارد که در آن من می توانم گوش دادن به هر.

چگونه دست شما با “Rockabye” تولید ؟

ما تولید کنندگان ما در حال کار با تقریبا پس از این نام تجاری را ایجاد Andrew Bissell, استیون, Boone, لئو فلین. هنگامی که ما در نسخه های ما اختصاص یک تهیه کننده به روند مصرف هر آهنگ ساختارشکنی آنها و قرار دادن آنها را با هم با استفاده از پالت ابزار مانند فلیپ فلاپ xylophones, زنگ سوت و Mellotrons. من گوش دادن شریک زندگی (جیمز Curliss) و من بیش از هر توجه داشته باشید و ارسال به رفع. ما ممکن است به عقب و جلو 12 بار تا زمانی که ما چه کامل ‘clunk و tinkle’ در حالی که حفظ یکپارچگی اصلی است.

Clunk و tinkle?

ما دو مخاطبان را برآورده سازد – بزرگسالان و یا پدر و مادر که ما می خواهیم برای تشخیص آهنگ ها و شاید یک نفس بریده بریده. و بچه ها برای آنها این لالایی ها باید ملایم و تسکین دهنده است. آن را به یک فرم هنری قابل توجه است که تعادل. شما نمی خواهید برای ترساندن هر کسی با چیزی سخت است.

یک نقطه نظر شما در زمان دلپذیر-harshing فلزی تهدید از Black Sabbath و اغلب شوم صدایی Wu-Tang Clan.آنچه را که مانند بحث بین خود و تولید کنندگان در مورد نرم شدن سایش?

Wu-Tang هاردکور است. … گاهی اوقات مردم مسخره زمانی که شما به آنها بگویید که شما در حال چرخش راک یا رپ به لالایی. ما از ترفندهای تا آستین ما. مصرف جزئی آکورد از یک روز سبت آهنگ و آنها را دوستانه و با استفاده از ابزار است که هیچ ‘حفظ’ به عنوان یک گیتار را یک نوع هنر است. در هیپ هاپ مانند Wu-Tang Clan گاهی اوقات عدم وجود ملودی در سراسر بخش ترانه بنابراین ما ایجاد یک ریتم یا صدا است که فضا را پر می کند در حالی که باقی مانده قابل تشخیص است. ما اضافه کردن. ما تفریق. این همه در یک بیت از یک پروژه علمی.

پس از 100 نسخه از این سری تا به حفر جای تعجب عمیق به موسیقی هست. وجود دارد هر هنرمند است که ثابت گریزان?

بله. یک علاقه شخصی و یک هنرمند که من در یک ماموریت برای به دست آوردن: جیمی هندریکس. برای 14 سال من سعی کردم به املاک خود را به ما اجازه انجام لالایی renditions. من نمی دادن. تا کنون ما ناموفق بوده اند اما غریزه من به من می گوید این اتفاق خواهد افتاد.

پس چه شده است که نشان از موفقیت برای شما وقتی که می آید به Rockabye عزیزم!?

همکاری با استعداد تولید کنندگان و نوازندگان; تماشای آن در طول رشد یو پی اس و فراز زندگی از صنعت — ما تقریبا در یک میلیارد جریانهای; داشتن یک دست در تمام عناصر تولید و حتی به پالت رنگ که بخشی از صدا. که همه لذت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>