به عنوان روز گشوده: استرالیا رکورد کمترین تعداد COVID-19 نفر در دوره 24 ساعته از اوایل ماه مارس ما غرق 46,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 76


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 183,000. وجود دارد بیش از 2.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 709,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: زمانی که استرالیا شل محدودیت های آن را در نظر بازگشایی مرز خود را با نیوزیلند برای اولین بار
  • او همچنین تایید کرد سازمان های دولتی خواهد بود و نه مجاز به دسترسی به داده های تولید شده توسط دولت فدرال تماس با ردیابی نرم افزار
  • استرالیا اداره مالیات گفت: آن را به تصویب رسانده 3.8 میلیارد دلار در برداشت اولیه برای دسترسی به superannuation
  • روبی شاهزاده کشتی کروز است که در مرکز این کشور بزرگترین COVID-19 جنجال به ترک ساحل جنوبی NSW این بعد از ظهر و موظف است برای فیلیپین

ما در حال بسته شدن این وبلاگ برای شب

با تشکر برای پیوستن به ما. ما در حال بسته بندی کردن وبلاگ برای شب.

در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته امروز:

  • در حال حاضر وجود دارد بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان, اما استرالیا تنها هشت مورد جدید در روز پنج شنبه .
  • این موریسون دولت نمی خواهد مداخله دولت در مناقصه جنگ برای نجات ویرجین استرالیا به عنوان مشکل زمینه های هواپیمایی مناقصه از سرمایه گذاران و دولت ها برای کمک به بازیابی از یک فروپاشی مالی.

  • مرگ و میر در استرالیا در حال حاضر 76.

ما coronavirus پوشش ادامه خواهد داد و یک شبه با Latika Bourke.

مت Bungard امضای کردن.

یونان گسترش coronavirus مستند یک هفته

یونان در روز پنج شنبه تمدید آن به طور کلی coronavirus مستند یک هفته تا 4 ماه مه گفت: هر گونه آرامش خواهد بود مبهوت بیش از ماه مه و ژوئن.

مقامات یونانی تحمیل یک پتو خاموش کردن زندگی عمومی از اواسط ماه مارس به بنیادی coronavirus سرایت این کشور ثبت کرده است به طور قابل توجهی کاهش شیوع COVID-19 تنفسی بیماری از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی.

محدودیت های است که اجازه می دهد مردم را به حرکت در اطراف تنها با مجوز رسمی خواهد بود تمدید مارس تا 4 آوریل 27, سخنگوی دولت Stelios Petsas گفت: “ما جلسه.

“هدف از این سلول اقدامات است نه به باقی می ماند در یک کاسه شیشه ای گیر در خانه ما است. هدف این است که به زندگی ما برگشت و پیروزی راه ما از زندگی بود که به طور موقت محروم از ما با این حیله گری و نامرئی دشمن” Petsas گفت.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis خواهد نقشه از انتقال در یک سخنرانی عمومی در اوایل هفته آینده Petsas گفت.

توسط شب چهارشنبه یونان گزارش شده بود 2408 موارد COVID-19 و 121 مرگ و میر.

کشور تعطیل مدارس و مکان های که در آن تعداد زیادی از مردم جمع در مارس 10, به دنبال سخت محدودیت در حرکت از مارس 23.

کسانی که اقدامات محدود هر گونه خطر از سلامت سیستم سقوط از توده پذیرش بیماران و یا از بسیاری از مردم سقوط بیمار در یک بار Petsas گفت.

یونان در حال حاضر در برخورد با ریاضت و دردناک اصلاحات اقتصادی آن مورد نیاز بود را به شما معرفی در پاسخ به سه کمکهای مالی بین سال های 2010 و 2015.

ایسنا

تبلیغات

سرمقاله: COVID-19 در طناب, اما آن را هنوز هم می تواند به مبارزه با عقب

استرالیا در حال حاضر بیش از سه هفته به سه مرحله مستندات معرفی به مبارزه COVID-19 و واقعا دلگرم کننده خبر این است که این بیماری از دست دادن است.

زمانی که مستند اعلام شد, استرالیا ضبط شد بیش از 300 نفر در روز است. در روز پنج شنبه ملی رقم فقط هفت. ما حسادت از کشورها در سراسر جهان است اما موفقیت ما ایجاد خطرات جدید.

بارز ترین این است که تسلیم شدن به فشار رو به رشد به قراضه اجتماعی فاصله محدودیت و به طور کامل راه اندازی مجدد اقتصاد است.

خواندن هرالد سرمقاله اینجا

استرالیا ساخت گام های قابل توجهی در مارس

آخرین اطلاعات از COVID-19 استرالیا صفحه توییتر برجسته چقدر پیشرفت های ساخته شده در چند هفته گذشته:

وجود هشت مورد جدید ثبت شده در روز پنج شنبه اما تعدادی از آلوده کاهش 95 و در حال حاضر نشسته در 1537.

جایگاه نام افسانه فوتبال که درگذشت COVID-19

لیدز یونایتد سابق خانه Socceroos ستاره هری کیول و مارک Viduka و همچنین دیگران بی شماری امروز اعلام کرد آنها را دوباره نامگذاری جنوبی موضع خود را در ورزشگاه افتخار نورمن هانتر که هفته گذشته از COVID-19.

شکارچی عضو انگلستان 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی و حفظ ارتباط نزدیک با باشگاه سابق خود که او برای 540 بار.

“نامگذاری جنوب ایستاده پس از نورمن است که حداقل ما می تواند به تشخیص طول عمر از کار سخت و فداکاری او به فوتبال ما club – اولا به عنوان یک بازیکن بسیار موفق و ثانیا به عنوان یک سفیر برای لیدز یونایتد” تیم صاحب Andrea Radrizzani گفت.

Anglicare مدیر عامل شرکت کارشناسان دیدار با خانواده آنلاین

پس از یک چهارم مرگ در خانه سالمندان و اعضای خانواده از ساکنان در Newmarch خانه باید امشب داده شده است یک بینش Anglicare و کارشناسان بهداشت و درمان به چالش های COVID-19 شیوع و چه در حال انجام است به ارائه مراقبت برای عزیزان خود.

Anglicare را وبینار منجر شد توسط مدیر عامل اعطای میلارد و شامل کارشناسان از کشورهای مشترک المنافع وزارت بهداشت سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسیون NSW سلامت و افراد مسن تر, حمایت شبکه.

“ما همه در این با هم و ما در حال حل و فصل این هم” آقای میلارد گفت.

“با توجه به تجربه از دیگر مراقبت از سالمندان سایت هایی که تا به حال شیوع COVID-19 آن را به احتمال بسیار زیاد ما را در برخورد با این حدود 50 روز است.”

معاون وزیر مشترک المنافع وزارت بهداشت مایکل اب قلیایی گفت: این سازمان این بود “کار دست در دستکش” با Anglicare کمیسیون و NSW سلامت.

“ما بسیار دشوار به عنوان COVID-19 شیوع به چالش کشیده است همه” Mr اب قلیایی گفت.

یک تیم با تجربه از مدیران که در حال حاضر در برخورد با COVID-19 شرایطی برای تعامل با Anglicare سالخورده مراقبت از کمیسر جانت اندرسون گفت.

“ما آموخته اند که هر نمونه از یک شیوع در یک مرکز مراقبت از سالمندان هل کنار کسب و کار به عنوان معمول است. مدیر عامل شیوع بسیار چالش برانگیز” او گفت:.

تبلیغات

هند بزرگترین شرکت هواپیمایی معکوس کاهش پرداخت با وجود ویروس فشار

نیلی آسیا بزرگترین بودجه شرکت هواپیمایی با ارزش بازار وارونه شده است تصمیم به بریده بریده حقوق کارمند پس از دولت هند خواست شرکت ها برای جلوگیری از چنین شیوه با توجه به افراد با دانش مستقیم از این موضوع.

هواپیمایی که توسط InterGlobe حمل و نقل هوایی Ltd. تا به حال پیشنهاد کاهش پرداخت از آنجا که 15 درصد برای بسیاری از کارکنان اما دیگر نمی خواهد رفتن را از طریق آنها به مردم گفت: درخواست نمی شود به عنوان تصمیم نیست ،

مدیریت خواهد شد را به اندازه 25 درصد کاهش پرداخت مردم گفت.

نیلی حرکت می ایستد در زمانی که شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان در حال برش عملیات furloughing کارکنان و یا حتی سقوط به طور کامل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد این صنعت را به زانو در.

تعداد مسافر را در سطح جهان کاهش یافت و حامل را کاهش صندلی ظرفیت داخلی و پروازهای بین المللی. در هند شرکت های هواپیمایی مجاز نیستند به پرواز در حالی که همه ملت است در مستند حداقل تا آوریل 3.

یک نماینده برای نیلی که تا به حال پول نقد و معادل وجه نقد از 200 میلیارد روپیه ($4.1 میلیارد دلار) در پایان ماه دسامبر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نیلی کارمند هزینه برای سه ماه منتهی به 31 دسامبر شد 12.5 میلیارد روپیه با توجه به آن گزارش درآمد سه ماهه.

بلومبرگ

مرزهای بسته باقی می ماند برای سال, دولت, وزن NZ سفر

استرالیا مرزهای دنبال تنظیم بسته باقی می ماند برای ماه اما موریسون دولت با وزن یک پیشنهاد برای باز کردن سفر به و از نیوزیلند است که می تواند با تزریق مقدار مورد نیاز پول به سقوط بخش گردشگری.

اصطلاح “ترانس تاسمان حباب’ طرح خواهد برای باز کردن یک بازار از میلیون ها نفر از گردشگران بالقوه و فعال کردن کسب و کار سفر بین دو کشور که نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز پنج شنبه در “مشابه مدار” در مقابله با COVID-19.

The Morrison government is considering opening travel to New Zealand if the two countries both keep COVID-19 under control.

این موریسون دولت است و با توجه به باز سفر به نیوزیلند اگر این دو کشور هر دو در حفظ و COVID-19 تحت کنترل است.اعتبار:Lachlan فاکس

“اگر وجود دارد هر کشوری در جهان با آنها ما می توانیم دوباره به هم متصل با اول بدون شک که نیوزیلند” آقای موریسون گفت و گفت تا به حال موضوع مورد بحث به تازگی با نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

صنعت سفر و رهبران کسب و کار با استقبال از نظرات که پس از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: یک کمیته مجلس سنا که استرالیایی نباید انتظار مسافرت های بین المللی برای از سرگیری حداقل سه تا چهار ماه است.

یک کوانتاس گفت: باز شدن این مرز به نیوزیلند خواهد بود “خوش آمدید گام در بهبود صنعت گردشگری” است که پس از سقوط مرزهای بین المللی بسته شد در ماه مارس ،

“کیوی دوم بزرگترین منبع گردشگران و مسافران کسب و کار به استرالیا” سخنگوی گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون کشیده شده است با توجه به استرالیا نسبتا پایین مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیوزیلند است دوم تنها به چین به عنوان یک منبع از گردشگران است. در سال 2018 1.8 میلیون کیوی به استرالیا سفر و صرف $2.6 میلیارد دلار است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

روبی شاهزاده خانم در مرکز شیوع در تاسمانی رئیس طبیب می گوید:

روبی شاهزاده را ترک کرده است NSW استرالیا به عنوان افسر ارشد پزشکی می گوید: این احتمال وجود دارد مرگبار COVID-19 شیوع در شمال غرب تاسمانی نشات گرفته از مشکل کشتی کروز.

The Ruby Princess departs Port Kembla on Thursday.

روبی شاهزاده حرکت Port Kembla در روز پنج شنبه.اعتبار:جینی Barrett

قایق است که مربوط به 21 coronavirus مرگ و میر و بیش از 650 عفونت در سراسر کشور منجر شد از Port Kembla جنوب سیدنی در 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه عازم فیلیپین.

حدود 500 خدمه باقی می ماند روی یکی پس از دیگری از 300 متحرك در روز پنج شنبه صبح. بیش از 150 خدمه نیز آزمایش مثبت است.

در حالی که روبی شاهزاده را ترک کرده است, استرالیا, آن باقی مانده است تمرکز از یک کمیسیون ویژه تحقیق که در روز پنج شنبه شنیده از کشتی مدیر هتل گفت که او انتظار می رود NSW بهداشت به هیئت مدیره برای سلامت ارزیابی قبل از اجازه می دهد مسافران برای پیاده.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

اندونزی می یابد 357 جدید کروناویروس موارد 11 جدید مرگ و میر

اندونزی روز پنج شنبه گزارش داد 357 جدید COVID-19 مورد و 11 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل عفونت و مرگ و میر به 7775 و 647 ترتيب وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت.

تعداد بیمارانی که بهبود از رمان coronavirus شد 960, Yurianto گفت که بیش از 48,600 افراد آزمایش شده اند.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>