به عنوان روز گشوده: روبی شاهزاده مسافر می میرد, NSW سوابق ‘قابل توجه’ سنبله در عفونت


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • از 9.30 pm AEST وجود دارد 383,944 تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان است. در حالی که 101,911 مردم را بهبود 16,595 اند و عمدتا در ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات
 • از نیمه شب فردا دادگاه های مواد غذایی, حراج خانه ها و سالن های زیبایی در میان لیست از کسب و کار است که دیگر نمی خواهد باز زیر یک ممنوعیت جدید
 • وجود دارد در حال حاضر در مجموع 2043 موارد در استرالیا از جمله 818 در NSW 411 در ویکتوریا و 397 در کوئینزلند
 • ژاپن و المپیک جنبش تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن این سال های توکیو بازی به 2021
 • بیش از 3000 استرالیایی گیر هستند در حدود 30 کشتی کروز در سراسر جهان که DFAT ردیابی است

Re دربندی وقایع امروز

که پیچد تا امروز پوشش زنده coronavirus بیماری همه گیر. آن بوده است در عین حال یکی دیگر روز شاهد تحولات مهم:

ما خواهد شد در ادامه ما پوشش زنده در سراسر شب و به روز شنبه در یک وبلاگ جدید که شما می توانید دنبال کنید در اینجا. با تشکر برای پیوستن به ما.

توکیو المپیک به تعویق افتاد برای یک سال

ژاپن و المپیک جنبش تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن این سال های توکیو بازی به 2021 به عنوان coronavirus بحران محو جهان گذشته عمده قریب الوقوع رویداد ورزشی.

این اولین بار در بازی های المپیک’ 124 سال سابقه است که به آنها داده شده بود به تعویق افتاد هر چند آنها لغو شد آشکار چندین بار در طول دو قرن 20 جنگ های جهانی.

Japanese Prime Minister Shinzo Abe now believes the Games cannot be held safely on their original dates.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در حال حاضر معتقد است که این بازی را نمی توان برگزار شد با خیال راحت بر روی اصلی خود تاریخ.اعتبار:AP

پس از تماس با کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ, نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: ژوئیه 24-August 9 رویداد خواهد بود موکول برای تابستان 2021 در آخرین به اثبات پیروزی بیش از coronavirus.

“ما به خواست رئیس جمهور باخ در نظر تعویق در حدود یک سال به این امکان را برای ورزشکاران به بازی در بهترین شرایط و به صورت یک امن و مطمئن برای تماشاگران” آبه گفت.

“باخ رئیس جمهور گفت: ما در توافق 100 درصد است.”

هیچ فوری کلمه از کمیته بین المللی المپیک هر چند مدیران اجرایی آن شد با توجه به بعد ملاقات روز سه شنبه به وقت محلی.

توکیو در حال اتمام آماده سازی زمانی که این ویروس شروع به گسترش در سراسر جهان است. با وجود اصرار برای ماه بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده آبه این هفته گفت: تاخیر ممکن است اجتناب ناپذیر اگر حوادث می تواند برگزار نمی شود در یک فرم کامل است.

توکیو فرماندار Yuriko Koike به طور جداگانه به خبرنگاران گفت: بازی برای برگزار خواهد شد تابستان سال 2021 خواهد بود هنوز مارک “توکیو 2020”.

ایسنا

تبلیغات

دقیق کنترل های جدید اعلام کرد که موریسون دولت تلاش می کند تا حد spead از COVID-19

اگر شما از دست رفته آدرس نخست وزیر این شب اینجا را جامع بسته بندی از راب هریس و Eryk Bagshaw.

مهمانان ممنوع خواهد شد از حضور در مراسم عروسی و بیش از 10 عزاداران خواهد بود و مجاز به حضور در مجالس ترحیم تحت یک ملت جدید-سرکوب گسترده در رویدادهای عمومی برای توقف گسترش coronavirus.

استرالیا نیز دستور داده شده است به ماندن در داخل و کار از خانه تا آنجا که ممکن است و انصراف از خانواده کباب تولد کودکان و مهمانی های شام.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد یک مرحله جدید از خاموش شدن ناگهانی برای کسب و کارهای استرالیا از نیمه شب روز چهارشنبه بسته شدن زیبایی درمانی فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت دادگاه و هشدار مردم میزبانی خانه احزاب آنها می تواند چهره اتهامات جنایی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

PM مبهم در ‘ضروری کارگر’ تعریف

آقای موریسون گفت: کشورها و مناطق به حال تصمیم به تشدید پاسخ خود را با هم در روز سه شنبه.

“همه states, من می خواهم به استرس در همان موقعیت. برخی از ایالت ها به خصوص در نیوساوت ولز و ویکتوریا به مراتب پیشرفته تر در پیشرفت این ویروس از دیگر کشورها و مناطق.

امشب اما با وجود این تغییرات که وجود دارد این است که یک اراده قوی برای کشورها و مناطق به دنبال به حرکت با هم هر زمان که آنها می توانید برای اطمینان از ثبات قوانین و برنامه ما در حال قرار دادن در محل در سراسر کشور.”

این است که با وجود ویکتوریا در حال حرکت به تماس با تعطیلات مدرسه اولیه و NSW درخواست پدر و مادر به فرزندان خود را از مدرسه ای که در آن ممکن است.

آقای موریسون گفت: ضروری کارگران را پوشش بسیاری از زمین نیستند فقط در بیمارستان های ما در طول بحران بهداشتی و مدارس نیاز به باز بماند در برخی از ظرفیت برای فرزندان خود.

“در حال حاضر اگر شما از من بپرسید که ضروری کارگر ؟ کسی که یک شغل است.

هر کسی که یک کار در این اقتصاد ضروری کارگر. هر کار که در حال انجام است در اقتصاد ما با این محدودیت های شدید که در حال وقوع است ضروری است.

“این می تواند ضروری در یک سرویس آن است که آیا یک پرستار و یا یک پزشک و یا یک معلم و یا یک کارمند است که کار امشب به اطمینان حاصل شود که ما می تواند حتی بیشتر از ظرفیت در ما Centrelink دفاتر.

“مردم انباشته قفسه که ضروری است. مردم به کسب درآمد پول در خانواده خود را هنگامی که یکی دیگر از اعضای خانواده خود را ممکن است شغل خود را از دست داده و دیگر نمی تواند کسب درآمد است که یک کار ضروری. شغل ضروری است.

“و هر کسی که نیاز به قادر به نگه داشتن خود را انجام می دهند و این بدان معناست که آنها نیاز به ادامه قادر به فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای آموزش و پرورش.”

اندونزی می بیند سه چهره در یک روز برای اولین بار

اندونزی ثبت کرده است بیش از 100 جدید کروناویروس موارد در یک روز برای اولین بار در حالی که شمار کشته شدگان در حال افزایش است در جنوب شرق آسیا پرجمعیت ترین کشور.

یکی دیگر از 107 موارد گزارش شده در روز سه شنبه و همچنین شش بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 686 عفونت و مرگ و میر 55. مرگ و میر در حال حاضر بزرگترین در جنوب شرق آسیا و شامل هشت پزشکان.

وزارت بهداشت سخنگوی Achmad Yurianto گفت: سن و The Sydney Morning Herald در روز دوشنبه که 4000 rapid test, کیت استفاده شده بود در جنوب جاکارتا یکی از epicentres از شیوع و این که “90 درصد از موارد منفی هستند”.

که نشان می دهد 400 عفونت های جدید شده بود شناسایی و در یک روز اما روز به روز به آمار و ارقام منعکس نمی این شماره.

در واقع تعداد کل آزمایش گزارش وزارت بهداشت, وب سایت رز از 2756 روز دوشنبه به 2863 در روز سه شنبه نشان می دهد که همه 107 نفر تست مثبت بودند – آماری دوری – و به وضوح به استثنای نتایج بیش از 4000 سریع تست های انجام شده بیش از 24 ساعت پیش.

عدم قطعیت باقی مانده است اما پیشرفت های ساخته شده در خانه های زنجیره ای

آقای موریسون گفت: پیشرفت در نهایی اقدامات برای مبارزه مستاجران صاحبخانه و طلبکاران که او امیدوار خواهد حل مسائل “برای کل زنجیره ای”.

“ما صرف هر دقیقه از هر روز به دنبال شناسایی ممکن است هر بار از آسیبی است که در حال سقوط به مردم در این شرایط دشوار است.”

اجاره کمک در حال حاضر در دسترس برای کسانی که به گرفتن کارجویان پرداخت از Centrelink.

تبلیغات

سفر در خارج از کشور تقریبا به طور کامل ممنوع

سفر در خارج از کشور را در حال حاضر ممنوع تحت امنیت زیستی قدرت وجود دارد مگر اینکه شرایط استثنایی.

Prime Minister Scott Morrison and Chief Medical Officer Brendan Murphy speak to the media on Tuesday night.

نخست وزیر اسکات موریسون و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی صحبت با رسانه ها در سه شنبه شب.اعتبار:AAP

استثنا می تواند شامل افراد کمک کار و مهربان سفر یا سفر ضروری برای اشتغال است.

تعداد بسیار کمی از مردم در حال ترک در خارج از کشور پس از دولت هشدار داد در برابر همه سفر آقای موریسون گفت.

در اینجا چیزی است که بسته شدن فردا

از نیمه شب فردا محدودیت اعمال خواهد شد به خدمات زیر:

 • دادگاه های مواد غذایی در مراکز خرید اما آنها اجازه خواهد داشت برای خدمت به غذای آماده
 • خانه حراج و حراج اتاق
 • باز خانه بازرسی و مزایده
 • ایالات متحده و سرزمین های تصمیم گیری در بازار. بازار مواد غذایی خواهد بود معاف
 • مراسم عروسی را می توانید در ادامه آن فقط چند برگذار و شهود. بیش از پنج نفر
 • مجالس ترحیم باید محدود به بیش از ده نفر باشد و باید قوانین حدود چهار متر مربع برای هر نفر
 • اپیلاسیون سالن زیبایی, سالن اسپا و ماساژ سرو ناخن سالن. سلامت-خدمات مربوط معاف هستند
 • آرایشگری و آرایشگاه را می توانید در ادامه اما با محدودیت های سفت و سخت در تعداد زیادی از مردم. کاربران باید صرف بیش از 30 دقیقه وجود دارد
 • پارک های تفریحی و بازی های آرکید
 • داخلی و خارجی و مراکز بازی
 • جامعه و تفریح مراکز بهداشت و درمان باشگاه یوگا استودیو باره studios
 • Bootcamps و آموزش شخصی محدود خواهد شد به 10 نفر و اجتماعی فاصله باید رعایت شود
 • استخرهای شنا
 • گروه زیادی از مردم به انجام فعالیت های ورزشی خارج مانند یک بازی فوتبال
 • گالری کتابخانه ها, جوانان, مراکز RSLs

دادگاه های مواد غذایی, زیبایی, متخصصان, خانه حراج به

دولت اعلام کرد کنترل سختگیرانه تر برای محدود کردن گسترش coronavirus.

از نیمه شب فردا دادگاه های مواد غذایی در مراکز خرید دیگر نمی خواهد باز (هر چند غذای آماده مواد غذایی است که هنوز هم مجاز).

Scott Morrison addresses the nation.

اسکات موریسون آدرس این ملت است.اعتبار:AAP

حراج خانه ها و خانه باز بازرسی نمی تواند ادامه خدمات.
زیبایی, درمان, برنزه, اپیلاسیون, ناخن سالن و تو سرو خواهد شد در حال حاضر مجبور به بستن.

آرایشگری و آرایشگاه اجازه خواهد داشت فقط اگر آنها پایبند اجتماعی فاصله (از یک نفر از هر چهار متر مربع) و این که هیچ کس در محل برای بیش از 30 دقیقه.

این است که در بالای این قوانین در حال حاضر اعلام کرد روز یکشنبه ممنوعیت باشگاه ورزشی, کافه سینما, قمار, کلیساها و کنسرت.

اردوهای آموزشی و آموزش شخصی محدود است به بیش از 10 نفر و همچنین باید به شدت به دنبال اجتماعی فاصله.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مراسم عروسی می تواند همچنان به عنوان تنها زن و شوهر برگذار و شاهد حضور و رعایت قانون از یک نفر در هر چهار متر مربع است.

“اما بزرگ اجتماعات برای عروسی, متاسفانه ممکن نخواهد بود تحت این ترتیبات جدید” آقای موریسون گفت.

آقای موریسون گفت: توصیه های پزشکی هنوز که مدارس باید باز باقی می ماند, به خصوص برای کودکان در اورژانس کارگران با وجود ویکتوریا تماس با تعطیلات مدرسه زود.

تماشا کنید: نخست وزیر اسکات موریسون کنفرانس مطبوعاتی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>