اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 145,000. وجود دارد بیش از 2.1 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 548,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود بیش از 6500 مورد تأیید
  • نخست وزیر اسکات موریسون می گوید این می تواند یک سال قبل از اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام هستند اما استرالیا در مسیر از بین بردن ویروس.
  • این ساعت نه رد آن را اجباری برای همه استرالیایی ها برای دانلود تماس با ردیابی برنامه – حمل و تلفن خود را در همه زمان ها – اگر کافی داوطلبانه را به بالا دست نیافته است.
  • بیش از 22 میلیون آمریکایی در حال حاضر از کار به عنوان یک نتیجه از coronavirus خاموش

ما در حال بسته شدن این وبلاگ برای شب

با تشکر برای زیر همراه امروز است. در اینجا به برخی از این بعد اصلی تحولات:

ادامه خواهیم داد ما پوشش زنده یک شبه و به شنبه. با تشکر برای پیوستن به ما.

رزمندگان برای سواحل شمال پایه به عنوان NRL فشار به جلو با 28 مه شروع

این NRL هل دادن به جلو با برنامه شروع به رقابت در مه 28 با وجود سطح بالا پخش بحث در روز جمعه با نیوزیلند رزمندگان مجموعه به درخواست دولت فدرال معافیت از اجباری 14 روز در قرنطینه سیاست بین المللی برای ورود.

دریاچه Ainsworth در لنکس سر و تفریحی تسهیلات در NSW را far north coast خواهد بود را به جلو به عنوان بخشی از یک پیشنهاد به دولت استرالیا برای معافیت از سخت hotel مستند قوانین در محل سازه های دریایی ورود.

ARLC رئیس پیتر V’landys که باقی مانده کم حرف در مورد جزئیات روز جمعه لینک ویدئو کنفرانس با نه اجرایی هیو علائم و Foxtel رئیس پاتریک زدن را از سرگیری مذاکرات با بازی پخش شرکای اوایل هفته آینده در مورد یک پایان ممکن است باز گشت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

اتریش, موزه ها, کتابخانه ها و کتابفروشیها به بازگشایی از اواسط ماه مه

اتریش فضاهای فرهنگی از جمله موزه ها و کتابخانه ها و کتابفروشیها خواهد شد مجاز به بازگشایی از اواسط ماه مه به عنوان بخشی از کشور را گام به گام شل شدن آن coronavirus مستند از دولت گفت: در روز جمعه.

اتریش در زمان اولین گام در آرامش آن ماه را مستند در روز سه شنبه با اجازه فروشگاه های DIY باغ و مراکز کوچکتر مغازه ها بازگشایی شده است. دیگر مغازه ها و آرایشگاه باید به دنبال از آوریل 1.

محافظه کار به رهبری دولت می گوید این اقدام در آن زمان در اوایل شیوع و این واقعیت عفونت ها افزایش کمتر از یک درصد در یک روز آن را ممکن است برای بازگشایی, بخش, اقتصاد, اما آن را به تنظیمات اگر عفونت سرعت بخشیدن به.

“از اواسط ماه مه آن ممکن خواهد بود برای ارائه سالن های هنری و فرهنگی در زمینه قطعا موزه ها … به بازگشایی” معاونت ورنر Kogler از حزب ائتلافی با سبزها یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد که از یک تاریخ خاص تا به حال نشده است تنظیم نشده است.

تاریخ و وزیر فرهنگ و هنر, Ulrike Lunacek گفت: کتابخانه ها و کتابفروشیها نیز اجازه بازگشایی پس از آن اما متعلق به دولت فدرال موزه که شامل برخی از اتریش جاذبه های بالا مانند بلودر در وین که خانه گوستاو کلیمت را “بوسه” تصمیم گرفته اند تنها به بازگشایی در اواخر ماه ژوئن.

یک تاریخ خاص برای زمانی که در اواسط ماه مه تمام موزه ها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی نشده است مجموعه Kogler گفت که رویدادهای بزرگ است که شامل بسیاری از مردم ایستاده نزدیک به هم مانند جشنواره های موسیقی باقی خواهد ماند ممنوع تا اوت 31.

ایسنا

عکس نشان دادن صف های طولانی و آرام شهر

بیش از چند هفته گذشته این هرالد عکاسان مستند چگونه مردم در حال مقابله با کروناویروس مستند و غیر منتظره ای آرام شهر. دیدن گالری کامل اینجا.

Over the Easter long weekend, the Sydney Fish Markets limited the number of customers allowed on site.

در طول عید پاک طولانی آخر هفته سیدنی بازار ماهی و محدود تعدادی از مشتریان مجاز در سایت. اعتبار:Steven Siewert

Public transport across Sydney has seen a decline in passenger numbers since the coronavirus lockdown.

حمل و نقل عمومی در سراسر سیدنی شاهد یک کاهش در تعداد مسافر پس از coronavirus مستند.اعتبار:Rhett Wyman

Circular Quay is normally filled with tourists, but social distancing measures are keeping people away.

دایره اسکله است که به طور معمول پر از گردشگران اما اجتماعی فاصله اقدامات در حال نگه داشتن مردم به دور است. اعتبار:Dominic Lorrimer

کارکنان مجبور به پرداخت بزرگ برش به صرفه جویی در کریکت استرالیا

کریکت استرالیا رئیس کوین رابرتس گفته کارکنان این سازمان را اجرا از پول نقد در چهار ماه اگر اقدام جدی گرفته نشده بود و نقاشی یک عکس ترسناک از بدن حاکم را متهم می کنند.

کریکت آمار و ارقام در حال پرسیدن سوال به جایی که پول رفته در Jolimont آن را به عنوان ظهور CA ایستاده به از دست دادن ده ها میلیون دلار با توجه به بازار سهام تانک میان coronavirus بیماری همه گیر.

CA دارایی های نقدی کاهش یافته و به تنها $26.6 میلیون در ماه ژوئن گذشته با توجه به آن 2018/19 گزارش مالی پایین برخی $175m در فقط سه سال است. مشابه سقوط این سال مالی خواهد آن را ترک در نزاع.

در حال حاضر وضعیت وخیم تهدید به بدتر اگر جهان نیروگاه هند مجاز به کشور را به بازی در تابستان آینده در یک سری ارزش $300m به بازی. CA نیز از دست قابل توجهی هزینه از شورای بین المللی کریکت اگر جام جهانی Twenty20 نمی کند پیش بروید. 2015 جام جهانی به ارزش برخی از $100 به بازی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اسپانیا گزارش بزرگترین افزایش در coronavirus موارد

اسپانیا گزارش داد که بزرگترین افزایش در تعداد از تایید coronavirus موارد در بیش از یک هفته فشار کل در اروپا گسترده ترین شیوع نزدیک به 190,000.

وجود دارد 5,252 عفونت های جدید در 24 ساعت تا جمعه بیشتر از آوریل 9, گرفتن مجموع به 188,068 با توجه به فرناندو سیمون دولت بالا مشاور علمی در این بیماری همه گیر. داده ها در آخرین روزانه مرگ و میر نمی شد و بلافاصله در دسترس ساخته شده.

اسپانیا وزیر بهداشت گفت: در این هفته که اوج این ویروس شده بود رسیده و تمرکز است که عطف به “خم” عفونت منحنی. اسپانیا دچار مرگ و میر بیشتر در هر میلیون نفر جمعیت بیش از هر کشور دیگری است.

بلومبرگ

تبلیغات

ASX تجمع رزومه در امید برای پایان دادن به ویروس خاموش شدن ناگهانی

استرالیا سهام ارسال شده قوی سود تا پایان هفته با حمایت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا همراه با حدس و گمان بیش از یک درمان بالقوه برای موفقیت در مبارزه با کروناویروس.

داشتن شده است تا بیش از 2.5 درصد در یک نقطه در اوایل تجارت, بازار محلی را در سود بودند کمرنگ به سمت نزدیک با معیار S&P/ASX 200 اتمام جلسه تا 71.2 امتیاز یا 1.3 درصد در 5487.5.

The Short Squeeze looks at the unusual business and central bank behaviour caused by lockdowns to slow the spread of coronavirus.

کوتاه فشار به نظر می رسد غیر معمول کسب و کار و بانک مرکزی رفتار ناشی از مستندات به سرعت گسترش coronavirus. اعتبار:لویی Douvis

انعکاس واکنش به یکی دیگر از قایق های ضعیف اقتصادی منتشر شده در روز پنج شنبه سرمایه گذاران نگاه را از طریق خبری که اقتصاد چین با قرارداد ثبت مقدار در ماه مارس سه ماهه همراه با ضعیف تر از انتظار خرده فروشی و سرمایه گذاری دارایی های ثابت داده ها را برای ماه مارس است.

برای هفته اول به دست آورده 1.9 درصد چهارم افزایش در یک ردیف. معیار در حال حاضر بسیج 24.7 درصد از پایین زده در 23 مارس.

با وجود این جهش عظیم است و متقاعد شده آن خواهد بود پایدار با توجه به احتمال وخامت جهانی اقتصادی پیش رو است.

ادامه مطلب: ASX تجمع رزومه در امید برای پایان دادن به ویروس خاموش شدن ناگهانی

تقریبا 900 ، 000 نفر ثبت نام اولیه برای بازنشستگی دسترسی

اداره مالیات استرالیا می گوید وجود داشته است 881,600 عبارات منافع از مردم امیدوار به دسترسی به آنها superannuation.

در حالی که برنامه های کاربردی برای COVID-19 اوایل انتشار superannuation باز نمی شود تا مارس 20 نفر قادر به ثبت نام علاقه خود را با ATO و اطلاع داده خواهد شد زمانی که فرم درخواست در دسترس می شود, سخنگوی گفت.

حمام, Banksy: خیابان-هنرمند مستند کار

خیابان-هنرمند Banksy به دنبال رسمی توصیه به ماندن در خانه در طول coronavirus بحران جدید ایجاد آثار هنری در حمام خود را نشان می دهد که علامت تجاری خود را stencilled موش ها در حال اجرا amok در اطراف سینک و توالت.

گریزان هنرمند ارسال شده عکس از کار خود Instagram سایت در چهارشنبه همراه با اظهار نظر: “همسر من متنفر است آن وقتی که من از خانه کار می کنند”.

Banksy follows stay-at-home orders and makes bathroom art during coronavirus crisis.

Banksy شرح زیر است stay-در-خانه سفارشات و باعث می شود حمام, هنر در طول coronavirus بحران است.اعتبار:Instagram/@Banksy

بنکسی که هویت یک راز باقی مانده است, با استفاده از این سایت به تصدیق نقاشی های دیواری پس از آنها نقاشی در مکان های عمومی, اخیرا در شهرهای بریستول و بیرمنگام.

کار جدید بود و خیلی طول مستند تنها می تواند تجربه آنلاین.

اینجا بیشتر بخوانید.

صفحه اصلی وزیر امور چین خواسته بود شفاف

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون خواستار چین بود شفاف تر در مورد ریشه های coronavirus به عنوان ایالات متحده به بررسی امکان آن آغاز شده و در یک آزمایشگاه.

در قوی ترین نظرات در عین حال توسط یک وزیر استرالیا در ادعای COVID-19 ویروس شروع در یک آزمایشگاه در ووهان چین آقای Dutton گفت: خانواده ها از بیش از 60 استرالیایی که مرگ از بیماری شایسته پاسخ در مورد چگونگی شیوع بیماری نشات گرفته است.

ما سازمان های اطلاعاتی در حال حاضر به دنبال امکان ویروس گسترش از ووهان آزمایشگاه به یک مرطوب بازار به عنوان بخشی از تئوری های مختلف در حال دنبال شده توسط محققان.

“من فکر می کنم آن است که وقت را بر چین برای پاسخ به این سوالات و ارائه اطلاعات به طوری که می تواند مردم را به وضوح در مورد دقیقا چه اتفاقی افتاده است” آقای Dutton گفت: نه در امروز نشان می دهد در روز جمعه.

“خوب ما است گفت: آنها کردم و مدارک که نشان می دهد که این ویروس تا به حال یک مسیر خاص و یا منبع. من فکر می کنم آنها را با جزئیات تمام اطلاعات است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک تنظیم مجدد در مورد راهی که در جهان در تعامل با چین است. ما نمی خواهیم شفافیت بیشتر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de