به عنوان روز آشکار شد: ممنوعیت سفر قرار داده شده در ایتالیا استرالیا به عنوان سوابق افزایش موارد


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

خلاصه

  • NSW تایید کرده است شش مورد جدید از coronavirus آوردن دولت شمارش به 64. ویکتوریا سه مورد جدید آوردن مجموع به 21.
  • صلیب جنوبی دانشگاه بسته شده است دو دانشگاه و یک دوم مدرسه بسته شده است در ملبورن. در مجموع دو ملبورن مدارس و یکی سیدنی مدرسه امروز تعطیل هستند.
  • استرالیا اجرا کرده است ممنوعیت سفر در ایتالیا
  • یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان
  • سهام داد تا از اوایل خروش در وال استریت و به طور خلاصه آغشته به سرخ یک روز پس از بازار بزرگترین افت از سال 2008

ما در حال بسته شدن این وبلاگ برای شب

با تشکر از شما برای زیر همراه امروز است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

پرت رویداد تعطیل بیش از coronavirus نگرانی

یکی از استرالیای غربی بزرگترین جامعه, حوادث, لغو شده است, با HBF را اجرا کنید به یک دلیل تعطیل این سال بیش از coronavirus نگرانی.

Participants at the start line at the HBF Run for a Reason.

شرکت کنندگان در خط شروع در HBF اجرای یک دلیل.اعتبار:Matthew Tompsett

این رویداد در حال اجرا که با جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان در هر سال با توجه به برگزار می شود, on May 24.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تبلیغات

درمان برای coronavirus-آمار اقتصادی می تواند در انرژیهای تجدید پذیر: Garnaut

استرالیا به عنوان تصدیق برای جلوگیری از آن اولین رکود اقتصادی در سه دهه اقتصاددان راس Garnaut می گوید که “دقیقا زمان مناسب” برای دولت به پرتاب پول نقد به انرژی های تجدید پذیر infastructure.

Professor Ross Garnaut says government should be investing in renewable energy.

پروفسور راس Garnaut می گوید: دولت باید سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر. اعتبار:لویی Douvis

جهانی شیوع COVID-19 در حال حاضر گرفته شده یک نیش گردشگری آموزش و پرورش و صادرات صنایع با دولت فدرال مشغول به کار در یک بسته محرک برای دفع رکود است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

بسته محرک اقتصادی به پرداخت نیمی از دستمزد 120,000 کارآموزان

تقریبا 120,000 کارآموزان را دریافت نیمی از حقوق خود را برای پرداخت در بخش اول از Morrison دولت در بسته محرک اقتصادی به فشار اقتصاد همراه به عنوان تاثیر coronavirus گزش.

به 1.3 میلیارد دلار طرح را پوشش نیمی از دستمزد 117,000 کارآموزان کار برای کسب و کار با کمتر از 20 کارمند برای نه ماه تا سپتامبر این سال است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

مک لارن F1 تیم در انزوا

استرالیا جایزه بزرگ شرکت رئیس پل کوچک در روز چهارشنبه حاضر به فاش کردن آنچه در بحث های صورت گرفت در بین مسابقه دهندگان و مقامات دولت قبل از فراری و AlphaTauri مجاز بودند به استرالیا.

آقای کوچک وجود دارد گفت: هیچ تئوری توطئه و تاکید کرد که در تمام زمانها استرالیا جایزه بزرگ شرکت کرده بود به دنبال دستورالعمل توسط مقامات بهداشتی و دولت فدرال است.

پرسید: اگر لابی قرار گرفته بود, آقای کوچک گفت: این مسائل از محدودیت های مسافرتی حساس بودند.

او گفت که “کشش حقیقت” را به نشان می دهد فشار شده بود نصب شده قبل از دولت ساخته شده اولیه آن حکم مسافران از ایتالیا که متوقف کوتاه از یک ممنوعیت آشکار. “هیچ توطئه وجود دارد,” Mr کمی گفت.

اسپانیایی باشگاه فوتبال به ارائه بازپرداخت لیگ قهرمانان اروپا طرفداران

اسپانیایی, باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید سفر به لیورپول برای خود بسیار مهم لیگ قهرمانان اروپا بازی برگشت فردا صبح و گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را در حالی که طرفداران به انجمن خوش آمدید, سفر هر کسی که رزرو در مورد انجام این کار است که به عنوان یک هزینه بلیط خود را.

بازی فوتبال در انگلستان باز باقی می ماند اما شما ممکن است را دیده اند eery جو در والنسیا را خالی Mestalla ورزشگاه امروز صبح به آنها زدم از رقابت های اروپایی کنار آتالانتا.

آتالانتا باقی می ماند تنها باشگاه ایتالیایی در اروپا, رقابت, اما, خود, داخلی, کمپین شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی با سری A فصل متوقف شد حداقل تا مارس 3rd, با توجه به شیوع کروناویروس در سراسر کشور است.

تبلیغات

Ricciardo اجتناب F1 رسانه ها بیش ویروس ترس

استرالیا, فرمول 1 ستاره Daniel Ricciardo کشیده از یک برنامه ریزی رنو تیم رسانه ای کنفرانس بیش از ترس او ممکن است در معرض coronavirus.

Wide berth: Daniel Ricciardo.

بستر گسترده: Daniel Ricciardo.اعتبار:گتی ایماژ

Ricciardo و هم تیمی Esteban Ocon شد با توجه به پرسش های خبرنگاران پس از آنها پرده برداری رنو را رد و بدل جدید برای سال 2020 فصل در آلبرت پارک مدار در روز چهارشنبه اما خارج شد توسط تیم مقامات در آخرین لحظه.

“ما رانندگان قرار شد با ما برای این رویداد اما با توجه به وضعیت ما عذر آنها را برای مناسبت … من امیدوارم که شما را در درک که چرا ما در حال بدست گرفتن چنین اقدامات” تیم اصلی سیریل Abiteboul گفت.

AAP

آموزش آنلاین در ویروس خاموش خواهد شد و تاثیر بسیاری از کودکان منفی مربیان هشدار می دهند

NSW معلمان فدراسیون هشدار داد از یادگیری بی عدالتی اگر مدارس بسته شدند برای دوره های طولانی تر به غرفه گسترش coronavirus به عنوان برخی از دانش آموزان دسترسی به تکنولوژی بهتر و شبکه های بی سیم در خانه بیش از دیگران است.

NSW Department of Education نشان داد دوره آنلاین تحویل مجازی و کلاس های درس هستند که بخش مهمی از آن طرح احتمالی اگر coronavirus شیوع ميگيرد اما اتحادیه معاون ارشد کهربا Flohm گفت: معلمان نیز نیاز به منابع اضافی از جمله آموزش بیشتر, اگر تعداد قابل توجهی از درس های مورد نیاز برای تحویل آنلاین.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

بهداشت و درمان کارگران حمایت COVID-19 تست به عنوان فصل آنفولانزا بافندگی

Coronavirus تست بسیار مهم برای حفاظت از سلامت خط مقدم پزشکی کارگران و حصول اطمینان از وجود کارکنان به اندازه کافی برای نگه داشتن بخش عامل در طول اوج فصل آنفلوآنزا.

Health care professionals want faster access to COVID-19 testing so they don't work while sick and minimise the spread of infection amongst the community.

متخصصان مراقبت های بهداشتی می خواهید دسترسی سریع تر به COVID-19 تست به طوری که آنها کار نمی کنند در حالی که بیمار و به حداقل رساندن گسترش عفونت در میان جامعه است. اعتبار:لوئیس Kennerley

پزشکان با خفیف سرفه یا آب ریزش بینی را خواستار شده است در بیمار پس از گفته مقامات وزارت بهداشت برای رفتن به کار در صورتی که هر گونه COVID-19 علائم و تاخیر مواجه شده اند که به دنبال تست.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

شرکت نفت عربستان عذر خواهی برای ‘دست sanitiser صحنه و لباس’

عربستان سعودی شرکت نفت آرامکو به عذر خواهی کرد پس از وادار کردن یک مهاجر کارگر به لباس به عنوان یک تلفن همراه دست sanitiser ایستگاه.

در بیانیه منتشر شده در اواخر روز سه شنبه در چهارچوب فاصله خود را از این عمل خواستار آن را “توهین آمیز” اضافه کردن آن به سادگی می خواستم به اهمیت دست عقیم سازی.

“این شرکت بلافاصله متوقف شد و این عمل و اقدامات برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره ،

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>