بازارهای آسیایی لغزش نفت; بازیابی پس از مذاکرات محرک ارائه پشتیبانی

بازارهای آسیایی skidded دوباره در روز سه شنبه پس از وال استریت دچار بزرگترین آن یک روز از دست دادن پس از بحران مالی 2008 و اما فروش شد, مهار توسط امید برای سیاست هماهنگ اقدام به سرکوب و وحشت ،

گمانه زنی ها از بیشتر بانک مرکزی از کاهش نرخ و ممکن است محرک های مالی را دیدم خزانه داری آمریکا بازده لبه تا از پایین تاریخی و قیمت نفت متوقف شد بعد از شدیدترین سقوط پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991.

“سقوط قیمت نفت و ارتباط آن با اعتباری نگرانی برای تولید کنندگان اضافه شده اند یکی دیگر از منفی لایه به یک بازار در حال حاضر در آن زانو بیش از COVID-19 شیوع” گفت: Rodrigo Catril ارشد FX استراتژیست در بانک ملی استرالیا.

“صحبت از هماهنگ پولی و مالی پشتیبانی گرفتن بلندتر,” او اضافه شده اشاره کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و امیدوار کننده “عمده” مراحل برای حمایت از اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک کنفرانس خبری بعد از آن در روز سه شنبه به غیر از پیشنهاد اقدامات و فروشندگان گزارش شایعات خزانه داری وزیر استیو Mnuchin شد شعار عمده شامل مراحل خرید غیر خزانه درآمد ثابت دارایی.

سرمایه گذاران به نظر می رسید به قلب را با E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 محوری 1.1 درصد پس از اوایل اسلاید.

ژاپن Nikkei هنوز پایین 1.5 درصد است اما آتی آمده بود به خوبی خود را پایین. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن از دست داد 0.3 درصد است.

بازارهای ایالات متحده

وال استریت شده بود در آستانه یک بازار خرس با تمام شاخص های عمده پایین تقریبا 20 درصد از تمام زمان اوج که بطرز شگفت انگیزی را لمس شد فقط 13 جلسه پیش.

وال استریت دچار بزرگترین آن یک روز از دست دادن پس از بحران مالی 2008 و در روز دوشنبه و رکود نگرانی loomed بزرگ به عنوان غلت قیمت نفت و مداوم coronavirus نگرانی باعث شد سرمایه گذار وحشت در سالگرد بازار سهام ایالات متحده از طولانی ترین-همیشه bull run.

هر سه عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط سقوط به شدت در زنگ افتتاحیه باعث توقف معاملات در جای خود قرار داده و در پی 1987 را “دوشنبه سیاه” تصادف. داو کاهش یافت رکورد 2000 امتیاز از دروازه شروع در یک روز مشخص شده است که زمان بازار گاو نر را 11 سال است.

S&P 500 با کاهش قیمت آتی حدود 1 درصد بعد از بل به طور خلاصه گسترش از دست دادن آنها به بیش از 20 درصد از آنها سابقه بالا در فوریه. 19 و نشان می دهد که بازار bull ممکن است به پایان رسید. سرمایه گذاران به طور کلی در نظر گرفتن یک قطره از 20 درصد از بالا اخیر به معنی یک خرس, بازار, بالا بردن انتظارات از بیرون کشیده شده دوره از احساسات منفی.سهام انرژی منجر به ضرر و زیان در سطح جهان پس از قراردادهای آتی نفت خام برنت بسته 24 درصد به بازار آماده برای یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

ما نفت خام را گزاف گویی $1.25 $32.38 در روز سه شنبه هر چند که پس از 24 درصد سقوط یک شبه.

عناوین در coronavirus شد بدون روشن تر با ایتالیا سفارش هر کس در سراسر کشور به حرکت در اطراف دیگر از برای کار و شرایط اضطراری در حالی که ممنوعیت تمام مجامع عمومی.

“اگر چه عدم اطمینان بسیار بالا است ما در حال حاضر انتظار می رود محدودیت های مشابه خواهد بود در محل قرار داده و در سراسر اروپا در هفته های آینده,” هشدار اقتصاددانان در جی پی مورگان.

“ما در حال حاضر در انتظار یک نورد 1H20 رشد جهانی انقباض و قدرتمند جهانی disinflationary موج را نگه دارید” به آنها اضافه شده است. “ما انتظار داریم که فدرال رزرو به کاهش به صفر و یا قبل از آن در مارس 18 جلسه.”

بانک مرکزی مدار شکن

چنین بوده است آتش سوزی در بازار ثروت است که تحلیلگران بر عهده سیاست گذاران را مجبور به واکنش نشان می دهند به شدت برای جلوگیری از خود انجام بحران اقتصادی است.

“بدون یک مدار شکن خطر وجود دارد نوسانات تدابیر مالی جهانی شرایط و تضعیف اقتصاد” گفت: کیم Mundy بین المللی اقتصاد در CBA.

“از آنجا که از خطرات ما انتظار داریم بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره سیاست بیشتر و همچنین استفاده از دیگر غیر متعارف ابزار سیاست پولی.”

فدرال رزرو آمریکا در روز دوشنبه به شدت افزایش اندازه آن صندوق تزریق به بازار به سر کردن استرس است.

تحویل اضطراری کاهش نرخ تنها در هفته گذشته سرمایه گذاران را به طور کامل و قیمت گذاری, کاهش حداقل 75 واحد در نشست بعدی فدرال ریزرو در مارس 18, در حالی که یک برش نزدیک به صفر بود و در حال حاضر دیده می شود به احتمال زیاد توسط آوریل است.

بریتانیا وزیر دارایی این است که با توجه به ارائه بودجه سالانه خود را در روز چهارشنبه و زیادی وجود دارد که صحبت از هماهنگ محرک با بانک مرکزی انگلستان است.

بانک مرکزی اروپا در دیدار روز پنج شنبه خواهد بود و تحت فشار شدید برای عمل حتی اگر نرخ وجود دارد در حال حاضر به شدت منفی است.

اوراق قرضه را متهم پیش از این بانک مرکزی به اصل قیمت در یک رکود جهانی ناشناخته ظهر.

بازده 10 ساله ایالات متحده به عنوان کم به عنوان 0.318 درصد در روز دوشنبه – یک سطح غیر قابل تصور فقط یک هفته پیش – قبل از افزایش به 0.63 درصد در روز سه شنبه.

شیرجه در بازده و تغذیه رای انتظارات حال پایان دادن به چند سال روند صعودی برای دلار آن پیدا کردن برخی حمایت ها در اوایل معاملات.

دلار نیز به 102.76 ین داشتن ریختن 2.8 درصد یک شبه در بزرگترین روز رها از اواخر سال 2016. نمودار حمایت قرار گرفت در اطراف 101.20 اما هنوز هم ممکن است متوقف کردن یک عقب نشینی به بعد عمده خرس هدف 100.00.

یورو در برگزاری شد در $1.1421 پس از بالا رفتن از 1.4 درصد در روز دوشنبه به بالاترین سطح خود در بیش از 13 ماه در $1.1492.

طلا محدود به $1,668.20 در هر اونس در میان صحبت برخی از سرمایه گذاران را دارا بودند برای فروش به جمع آوری پول نقد برای پوشش حاشیه, تماس, در, سهام و دارایی های دیگر.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>