اگر شما تا به حال راه می رفت همراه NSW-قانون مرز چند سال پیش شما را به احتمال زیاد کشف یک زهوار در رفته قدیمی پل راه آهن در شهرک صنعتی حومه کانبرا. حمل و نقل برای NSW تخریب استفاده نشده پل در سال 2018 ظاهرا به دلیل بیش از حد بسیاری از وسایل نقلیه به آن برخورد کرده بود و بیت پیگیری شد و شروع به سقوط بر روی جاده ها است. تخریب آن شد و از آنجا به دلیل آن ایفا نقش قابل توجه در تاریخ ما است.

زمانی که اتحاد جماهیر شوروی دیپلمات و مخفی جاسوسی wikileaks بود تنظیم به نقص به استرالیا در سال 1954 او خواهد درایو به آن پل ها و چیزهای مقالات بین تخته های چوبی برای ASIO مردان برای پیدا کردن و جمع آوری. پتروف را عیب و دراماتیک یکی از Evdokia در فرودگاه داروین دو هفته بعد – گرفتار استرالیا و جهان است. آن epitomised درام و ترس از جنگ سرد.

Soviet couriers escort Evdokia Petrov across the tarmac at Darwin Airport in 1954.

اتحاد جماهیر شوروی پیک اسکورت Evdokia پتروف در سراسر آسفالته در فرودگاه داروین در سال 1954.

جاسوسی نیست آنچه در آن استفاده می شود – برای شروع شما نیاز ندارد, پیر پل راه آهن برای پنهان کردن ارتباطات خود را هنگامی که شما می توانید آنها را رمزگذاری در پیام WhatsApp به جای – اما ASIO رئیس Mike Burgess روشن ساخته است هفته گذشته هنوز هم وجود دارد افراد مشغول به کار در استرالیا به ضرر ملی ما پیشرفت و بیشتر به منافع دیگر حاکمیت قدرت. و تهدید آنها مطرح است و بالاتر از آن تا کنون در طول روز از Petrovs و جنگ سرد.

در سالانه خود را تهدید ارزیابی بورگس گفت: دخالت خارجی بود که نگرانی های زیادی را به ASIO به عنوان تروریسم است. او رفت و به جزئیات بی سابقه ای درباره حوادث مختلف و به چهار دلیل استرالیا یک هدف: ما موقعیت استراتژیک و اتحاد ما رهبری در علم و فناوری; ما فعالیت اقتصادی; و ما دفاع ارتقاء.

تبلیغات

“جاسوسی و دخالت خارجی مؤثر بر بخش هایی از جامعه است که آنها را لمس نیست در طول جنگ سرد” بورگس گفت. “و هدف این است که مهندس تغییرات اساسی در استرالیا موقعیت در جهان است.”

این آخرین اخطار می آید به عنوان جای تعجب ندارد. ما تا به حال به خلاصه گزارش از حملات سایبری در دانشگاه های ما و مجلس و دفاتر اتهام تلاش برای دریافت, چینی, جاسوس منتخب به مجلس و ارعاب صریح دانش آموزان چینی. فقط دو هفته پیش در استرالیا نمایندگان مجلس لغو سفر به بریتانیا در میان دیپلماتیک تف بیش از بریتانیا تصمیم به اجازه چینی مخابراتی Huawei به آن 5G شبکه. استرالیا عمیق رزرو که چنین دسترسی خواهد سازش هوش ما به اشتراک گذاری با بریتانیا.

ASIO boss Mike Burgess has sounded the alarm about foreign interference.

ASIO رئیس Mike Burgess زنگ خطر به صدا در مورد دخالت خارجی.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت فدرال در حال حاضر سعی در مانع دخالت خارجی عبور از قوانین جدید در سال 2018 و راه اندازی یک گروه ضربت در ماه دسامبر. در حال حاضر آن است که با توجه به تغییرات به ASIO ویژه تروریسم با قدرت پوشش دخالت خارجی. فعلی قدرت در سال 2003 تصویب اجازه می دهد ASIO برای به دست آوردن حکم به سوال و یا بازداشت و سوال مردم آنها بر این باورند که اطلاعات در مورد تروریسم و فعالیت است. می توان آنها را بازداشت تا هفت روز. اما دولت در حال حاضر با توجه به طرح مالیات غیر مستقیم یک هفته بازداشت قدرت و مجوز اجباری بازجویی از جاسوسان خارجی برای 24 ساعت و همچنین تروریسم تهدید.

طبعا قوانین فعلی را به خود جلب انتقاد به صورت بالقوه خود را به نظر می رسد بر آزادی های مدنی. به ASIO قدرت برای دریافت حکم به سرعت و به سوال یک عامل خارجی قبل از آنها می توانند کشور را ترک کنند حس می کند. اما در آن سال 2017 بررسی ASIO ویژه تروریسم قدرت های مشترک کمیته پارلمانی در اطلاعات و امنیت توصیه می شود تغییرات قابل توجهی به خصوص به قدرت به بازداشت. طرح دولت برای اتخاذ این کمیته توصیه به لغو بازداشت قدرت در همان زمان آن را به عنوان گسترش بازجویی قدرت برای پوشش جاسوس, باید تقدیر می شود.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر