ASX تجمع طول می کشد یک استراحت پس از دیدنی ارتجاعی


پس از افزایش بیش از 25 درصد در کمتر از یک ماه از ورود یک ویژگی های بازار گاو نر در روند گرانش را ثابت کند بیش از استرالیا به اشتراک گذاری بازار در روز چهارشنبه با دستاوردهای اولیه به سرعت تبخیر به عنوان جلسه پیشرفت.

معیار S&P/ASX 200 کاهش 21.4 امتیاز یا 0.4 درصد به 5466.7.

JP Morgan's March quarter results disappointed investors.

جی پی مورگان مارس چهارم نتایج نا امید سرمایه گذاران. اعتبار:ایسنا

“بازار ما باز با برق امید اما این سرعت پاک اوایل درها بعد از مصرف کننده اعتماد به نفس اعداد بودند بدترین در 47 سال تاریخ این نظرسنجی گفت:” کارن Jorritsma سر از سهام در بازارهای سرمایه RBC. “حجم درهم و برهم هستند و بلیط هستند و چند دور بین.”

در حالی که وال استریت موفق به قلم مو کنار, ضعیف درآمد نتایج حاصل از جی پی مورگان و ولز فارگو ارسال دستاوردهای عظیمی در تمدید امید برای اوایل عقبگرد از coronavirus مهار اقدامات Ms Jorritsma در توصیف این گزارش به عنوان یک “شوم سیگنال”.

تبلیغات

“هر دو نوشته شده خود را با بالاترین وام از دست دادن مقررات در یک دهه صرفنظر بیش از $US12 میلیارد دلار برای پوشش صورت پیش فرض در سراسر اقتصاد است. این چهار تا شش برابر مقدار آنها انجام داده اند در چند محله,” او گفت:. “کاملا به سادگی, بانک ها نیروبخش خود را برای درد و در راه قابل توجه.”

همراه با انرژی و مواد و ارتباطات بخش مالی بود در میان بدترین وضعیت را در طول جلسه با کاهش 0.5 درصد است.

مشترک المنافع بانک کاسته 1.1 درصد به $62.07 جبران متوسط سود در سه رشته.

بخش انرژی نیز وزن با یک کاهش شدید در قیمت نفت خام روز سه شنبه کشویی 3.1 درصد است.

روغن جست و سقوط 4 درصد به $2.64 Santos 3.7 درصد به $4.39 در حالی که Woodside نفت skidded 3.6 درصد به $21.22.

در میان عمده دیگر نام کوانتاس کاهش 3.5 درصد به $3.55 پس از فروش کارگزار توجه داشته باشید از UBS.

بزرگ کارگران معدن نیز تحت فشار با BHP Billiton سقوط 0.7 درصد به $31.43 در حالی که ریو تینتو تضعیف 1.2 درصد به $89.78. با وجود قوی تر سنگ آهن قیمت Fortescue فلزات کاهش یافت 1.5 درصد به $11.40.

CSL – بزرگترین شرکت در معیار بازار capitalisation – تضمین پایین بعد به صورت گسترده تر شاخص بستن با سقوط از 0.6 درصد به $324.15.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر