ASX تار و مار رزومه با نمایشی اواخر فروش


استرالیا سهام جامعی سه روز پیروزی در دیدنی مد روز جمعه تا اوایل دستاوردهای بیش از 2 درصد به نزدیک در قرمز.

معیار S&P/ASX 200 سقوط 270.9 امتیاز یا 5.3 درصد به 4842.4 پاک کردن بسیاری از جهش در گذشته سه جلسه. با وجود این اواخر سقوط شاخص هنوز موفق به پایان هفته با 0.5 درصد به دست آورید.

The ASX tumbled 5.3pc on Friday, erasing much of the gains in the previous three sessions.

این ASX سقوط 5.3 pc در جمعه پاک کردن بسیاری از دستاوردهای گذشته سه جلسه. اعتبار:لویی Douvis

کریس وستون رئیس تحقیقات در Pepperstone گفت: او شگفت زده شده توسط این اواخر حرکت نشان می دهد این تجمع از چند سال اخیر آمار در روز دوشنبه فاقد محکومیت. “من متقاعد نشده توسط این تجمع نه در همه” آقای وستون گفت. “حجم زباله. هیچ محکومیت – من فقط احساس می کنم که مردم کاملا knackered.”

با توجه به سرعت دوباره بجای اول برگشتن آینده با وجود تورنت خبر بد در دولت محلی و اقتصاد جهانی, آقای وستون معتقد است بسیاری از شک و تردید در میان سرمایه گذاران.

تبلیغات

“پس از همه چیز را دیده ایم مردم مطمئن نیستید که آیا آنها باید تعقیب این تجمع,” او گفت:. “آنها باید پول را به کار در حال حاضر آن را فقط کوتاه شده است-پوشش تجمع و یا آن را با توجه به ماه پایان موقعیت.”

اتصالات با زشت نزدیک همه بخش ها به پایان رسید و پایین تر رهبری REITs که سقوط 8.7 درصد است. بهداشت و درمان نیز کاهش یافت 7.1 درصد است.

در میان نام های بزرگ Scentre گروه چهار 12.5 درصد به $1.51 در حالی که گودمن گروه ریختن 10.7 درصد به $11.13.

CSL کاهش 7.6 درصد به $279.12 در حالی که همه از چهار بانک سقوط بیش از 6.3 درصد به رهبری ANZ با سقوط از 7.4 درصد به $15.47.

Wesfarmers و Transurban همچنین skidded بیش از 7% و بسته شدن در $32.25 و $11.84 درصد بود.

منشور سالن شد و بدترین عملکرد در معیار شاخص در پایان با یک دست از 14.7 درصد به $2.96. ALS نشسته در انتهای دیگر از این رتبه بندی به دست آوردن 5.5 درصد به $5.39.

به عنوان زمانی که برای پایدار ارتجاعی در بازارهای سهام رخ خواهد داد آقای وستون گفت: این امر به هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشت آنلاین. “تعریف لحظه ای خواهد بود که سطح فعالیت شروع به عادی سازی” او گفت:. “شما نگاه کنید هر کسی پیش بینی اجماع به نظر می رسد برای یک فاجعه ژوئن چهارم به دنبال یک ضربه محکم و ناگهانی-در چهارم سپتامبر با بسیاری از محرک.

“هر چیزی که باعث می شود من سوال است که ماه سپتامبر در سه ماهه نمی تواند به عنوان کالا به عنوان هر کس فکر می کند, پس از آن من فکر می کنم سهام دیگر را به پا پایین تر است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>