ASX مجموعه پرش به وال استریت موج بالاتر


Nasdaq آمار یک رکورد در روز سه شنبه و S&P 500 رهبری برای بهترین روز خود را در شش ماه به عنوان ترس از سنگین اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر مخروطی بعد از بانک مرکزی چین مداخله برای دومین مستقیم بعد.

داو صنعتی در سرعت برای بزرگترین روزانه بدست آوردن درصد در هشت ماه. معیار S&P 500 به حال بیش از ساخته شده است در هفته گذشته 2 درصد از دست دادن بود که در آن شدیدترین افت هفتگی در شش ماه.

Wall Street is on track for its best day in six months.

وال استریت است که در مسیر برای بهترین روز خود را در شش ماه.اعتبار:AP

پرش مجموعه استرالیا sharemarket به افزایش است صبح امروز با معاملات آتی در 5.30 بعد از ظهر AEST با اشاره به افزایش 46 امتیاز و یا 0.6 درصد در باز است.

چین تزريق 1.7 تریلیون یوان ($360 میلیارد دلار) از طریق معکوس repos روز دوشنبه و سه شنبه, کمک چینی سهام بازیابی برخی از ضرر و زیان و بلند کردن اجسام جهان شاخص سهام .

تبلیغات

محرک افزایش تمایلات سرمایه گذار و حتی به عنوان چند اقتصاددانان کاهش پیش بینی برای سال 2020 رشد جهانی به سرعت گسترش ویروس مانع عملیات کسب و کار در جهان و دومین اقتصاد است.

“اگر چین در حال انجام است آنچه در آن نیاز به شامل بدترین سناریو از منظر مالی ، شاید ضعف ما در هفته گذشته شاهد یک کمی بیش از حد” گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد.

سهام تکنولوژی که به طور معمول حساس به رشد مربوط به نگرانی در چین led شارژ با 2.6 درصد به دست آورید. چین متمرکز فیلادلفیا SE نیمه هادی و شاخص 3.1 درصد است.

الفبای کاهش 2.8 درصد پس از گوگل, تبلیغات, کسب و کار و اطلاعات جدید در مورد یوتیوب و Google Cloud گسترده نا امید کرد.

در اوایل بعد از ظهر و تجارت میانگین صنعتی داو جونز بود تا 469.46 امتیاز یا 1.65 درصد در 28,869.27 S&P 500 بود تا 54.49 واحد معادل 1.68 درصد در 3,303.41. شاخص Nasdaq Composite شد تا 186.51 امتیاز یا 2.01 درصد در 9,459.92.

اضافه کردن به خوش بینی داده شد که نشان داد سفارشات جدید برای ما ساخته شده کالا افزایش بیشتر در نزدیک به یک سال و نیم در ماه دسامبر. می آید یک روز پس از یک جهش در کارخانه فعالیت در ژانویه.

اگر چین در حال انجام است آنچه در آن نیاز به شامل بدترین سناریو از منظر مالی ، شاید ضعف ما در هفته گذشته شاهد یک کمی بیش از حد

ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد

چهارم-درآمد سه ماهه فصل و نیم انجام می شود و نزدیک به 70 درصد از شرکت هایی که گزارش تا کنون پیشی گرفته اند درآمد تخمین می زند.

رالف لورن شروع به پریدن کرد 11.5 درصد پس از خرده تعطیلات-سود سه ماهه ضرب و شتم بازار انتظارات است.

سرمایه گذاران همچنین نگه داشتن چشم در آمریکا دموکرات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه که در آن مشکلات فنی با تاخیر حزبی آیووا نتایج. نتایج انتظار می رود در 5 p. m. ET.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 3.24 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 2.98 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده 63 new 52 هفته بالا و پایین در حالی که نزدک ثبت 111 جدید اوج و 39 پایین.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>