حداقل 20 کشته در رم در جزوه برای پناهندگان در جنوب شرقی نیجر

صادر شده در:

پانزده و پنج فرزند بودند زیر پا گذاشته و به اعدام روز دوشنبه در رم برای مواد غذایی و پول برای پناهندگان در جنوب شرقی نیجر منطقه ای فرماندار گفت.

تبلیغات

حادثه رخ داده در جوانان و فرهنگ مرکز در دیففا اصلی شهر از منطقه ای به همین نام است که میزبان بیش از یک چهارم از یک میلیون پناهنده و آواره مردم است.

“متاسفانه پانزده و پنج فرزند درگذشت… در این تاسف درام” عیسی Lemine منطقه ای فرماندار Diffa گفت: در تلویزیون پس از بازدید از مجروح شدن در بیمارستان است.

کمک کارگران تایید مرگ و میر و گفت: حدود 10 نفر زخمی شده است.

این منطقه که abuts نیجریه و چاد شده است بارها و بارها در برخورد با حملات نیجریه را از بوکوحرام گروه جهادی پس از 2015.

این میزبان 119,000 نیجریه پناهندگان 109,000 داخلی-آوارگان و 30,000 Nigeriens که به خانه می آیند از نیجریه به دلیل بی ثباتی در آن باد از شرق با توجه به آمار سازمان ملل متحد منتشر شد در ماه اکتبر.

کمک بودن توزیع داده شده بود توسط Babagana Umara Zulum فرماندار Borno امور خارجه در شمال شرق نیجریه, نیجریه یک مقام رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت.

او آمده بود به منطقه برای بازدید از اردوگاه های پناهندگان و آواره و در حال حاضر در سمت چپ این شهر زمانی که رم رخ داده است.

جمعیت

مقدار زیادی از مواد غذایی, روغن پخت و پز و لباس و همچنین به عنوان پول بود که با توجه به توزیع یک Diffa شهرداری کارگر به خبرگزاری فرانسه گفت.

“هزاران نفر از مردم در حیاط MIC (فرهنگ و جوانان مرکز) و در نزدیکی” او گفت:.

“به عنوان به زودی به عنوان اولین نفر خود را دریافت جیره فشرده جمعیت شروع به دریافت هیجان زده برگزارکنندگان بودند به سرعت غرق و سپس آن را لگد — کودکان مناسب آنهایی که شروع به فشار” کارمند گفت.

“ضعیف ترین مردم به زمین سقوط کرد. برخی مجروح شدند و دیگران خرد شد به مرگ است.”

ساکنان محلی به خبرگزاری فرانسه گفت که کمک کارگران توزیع 5,000 naira ($13.75, 12.7 یورو) با اشاره به نیجریه ملی ارز.

Diffa فرماندار Lemine گفت: موفق توزیع شده در روز یکشنبه.

“هزاران نفر از مردم بسیاری از آنها پناهندگان شنیده در مورد جزوه و چپ اردوگاه گاهی اوقات سفر تا 100 کیلومتر (60 مایل) برای رسیدن به Diffa” این منبع گفت.

یک مقام های محلی گفت که او شگفت زده شده بود در وضعیت: “به طور معمول افرادی که تحت عنوان جزوه ارسال یک نماینده به Diffa به آن را انتخاب کنید. اما این بار پناهندگان تصمیم گرفت خود را به می آیند و آن را سفر ده ها تن از کیلومتر (کیلومتر).”

یکی دیگر از ساکنان گفت: “حتی عادی ساکنان Diffa با وجود عجله به امید گرفتن جزوه.”

یک روزنامه نگار محلی گفت: خدمات اورژانس وارد سرعت مجروح به مراکز درمانی محلی در حالی که بدن گرفته شد به سردخانه های نزدیک Diffa بیمارستان.

سیل

Zulum بازدید سه سایت مسکن بیش از 100 ، 000 پناهندگان نیجریه — اردوگاه در Bosso, Garin-Wazan و Toummour.

در علاوه بر این به یک بحران برانگیخته توسط جهادی خشونت, Diffa نیز مبارزه با سیل ناشی از یب رودخانه که delineates بخشی از نیجر در مرز با نیجریه است.

سیل را ترک کرده اند بیش از 20 ، 000 نفر بدون سرپناه به گفته مقامات محلی.

آنها نیز ویران برنج و فلفل زمینه که برداشت ارائه فقرات اقتصاد محلی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>