AT&T CFO در WarnerMedia سازماندهی مجدد و اخراج: یک پیشرفت طبیعی’ در تغییر جهت به جریان

گسترده ای تجدید ساختار در WarnerMedia یک “پیشرفت طبیعی” برای رسانه های کنگلومرا به سنگ تیز کردن تمرکز خود را بر HBO Max به گفته جان استفنز AT&T رئیس امور مالی.

WarnerMedia گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان جمعه سراسر برادران وارنر HBO و DC Entertainment. که پس از یک عمده مدیریت shakeup تحت مدیر عامل جدید Jason Kilar که تحت آن HBO حداکثر محتوای رهبران رابرت ” Greenblatt و Kevin Reilly شد اجازه رفتن و برادران وارنر مدیر عامل ان Sarnoff فرض اضافی نظارت بر محتوا برای HBO حداکثر و اساسی شبکه های کابلی. اندی Forssell مدیر کل از HBO Max قرار داده شد مسئول جدید نهاد HBO حداکثر گروه کسب و کار و نظارت بین المللی گسترش است.

“این یک تغییر و تحول در ساخت کارهای بهتر نیست چرا که ما نیاز به تنظیم هر چیزی اما نه چون ما مشتاق برای به دست آوردن حتی بهتر از آن راه اندازی شد برای به دست آوردن حتی بهتر از WarnerMedia به طور سنتی انجام می شود گفت: AT&T را Stephens, صحبت روز سه شنبه در اوپنهایمر مجازی, تکنولوژی, اینترنت و ارتباطات, کنفرانس است.

استفن گفت: در مورد بازسازی “این یک پیشرفت طبیعی از گرفتن واقعی تمرکز به من گفت: ما [به طور مستقیم به مصرف کننده] کسب و کار ما HBO حداکثر کسب و کار.” اما او همچنین اذعان کرد: “این انتقال دشوار هستند و وجود دارد بسیاری از مردم که درگیر شده اند در این است.”

با ساختار جدید WarnerMedia محتوای عملیات تثبیت در زیر “یک رهبر” گفت: Stephens با اشاره به Sarnoff را گسترش نقش. استفن ابراز پشتیبانی از تصمیم گیری توسط Kilar سابق Hulu رئیس که در زمان بیش از کمر است. “جیسون واقعا یک رهبر خوب او می داند که کسب و کار خود را” استفن گفت.

برای نیمه دوم سال 2020 “هیجان انگیز ترین چیز برای ما این است HBO Max” استفن گفت: این ادعا راه اندازی شد “واقعا موفق است.” او اشاره کرد که WarnerMedia رشد HBO مشتریان به طور کلی با راه اندازی HBO Max با 4.1 میلیون فعالانه از HBO حداکثر در ماه اول پس از راه اندازی اگر چه این بدان معناست که اکثریت موجود HBO مشتریان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده جریان جدید محصول.

با توجه به تاثیر کلی COVID-19 Stephens گفت: AT&T wireless و پهنای باند کسب و کار را خوب انجام شده با وجود این چالش در حالی که برای WarnerMedia همه گیر “واقعا بسته همه چیز را” از جمله با خاموش کردن NCAA بسکتبال مسابقات است.

به عنوان افراد کار از راه دور “است که قابلیت اتصال به خانه های مردم واقعا مهم است… که واقعا شما می دانید یک tailwind برای ما,” او گفت:. در رسانه های طرف “این ما را مجبور به نگاه در راه های جدید برای توزیع محتوا” به عنوان با برادران وارنر’ “Scoob!” مستقیم به انتشار دیجیتال.

با توجه عدم اطمینان در مورد زمانی که تئاتر خواهد بود بازگشایی Stephens اضافه شده وجود دارد “ممکن است تاخیر در برخی از عناوین ما آزادی و برخی از بزرگ تئاتر فعالیت است.”

برادران وارنر است انتشار کریستوفر نولان در “شعار” در 70 سرزمین های خارج از کشور شروع Aug. 26 جلوتر از ایالات متحده, که در آن منتشر خواهد شد را انتخاب کنید شهرستانها بیش از آخر هفته روز کارگر شروع سپتامبر. 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>