AT&T هشدار Coronavirus تاثیر مالی ‘می تواند, ماده,’ Nixes 4 میلیارد دلار سهام-بیع متقابل طرح

AT&T به نام قصد دارد به خرید مجدد از 4 میلیارد دلار در سهام در طول سه ماهه دوم — و متوقف سایر buybacks — گفت: این تصمیم به نگه داشتن پول نقد به سرمایه گذاری در آن شبکه ها و مراقبت از کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

از telco ساخته شده است که افشای جمعه در یک ثانیه تشکیل پرونده گفت که در حالی که آن کسب و کار “همچنان به کار به طور موثر” در طول COVID-19 شیوع بحران جاری می تواند تاثیر مواد بر نتایج مالی.

“این COVID-19 همه گیر شده است و ادامه خواهد داد موثر بر اقتصاد و کسب و کار در سراسر جهان. اثرات این بیماری همه گیر می تواند مواد, اما با توجه به تحول طبیعت از این وضعیت ما نمی توانند در این زمان به منظور برآورد تاثیر بر ما مالی و یا عملیاتی نتایج” AT&T گفت: در پرونده.

AT&T لغو تمام سهام repurchases “به حفظ انعطاف پذیری و تمرکز بر ادامه سرمایه گذاری در خدمت مشتریان ما مراقبت از کارمندان و افزایش شبکه ما از جمله در سراسر کشور 5G” این شرکت اعلام کرد. “ادامه داد: این سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این شرکت قرار گرفته است که این بیماری همه گیر عبور می کند و اقتصاد شروع به بهبود می یابند.”

این شرکت ذکر شده عوامل است که می تواند “تاثیر توانایی ما برای خدمت به مشتریان” از جمله: اثربخشی COVID-19 کاهش اقدامات; شرایط اقتصادی جهانی; هزینه های مصرف کننده; کار از خانه روند و زنجیره تامین پایداری. AT&T اشاره کرد که این ویروس همه گیر می تواند منجر به “افزایش یا کاهش تقاضا برای محصولات و خدمات ما.”

AT&T هفته گذشته میان کابل و شرکت های مخابراتی که پیوست FCC را “حفظ آمریکایی ها متصل تعهد” به قطع دسترسی به مشتریان برای 60 روز حتی در صورت مصرف کنندگان قادر به پرداخت صورتحساب خود را.

در میان دیگر مراحل AT&T گرفته است در پاسخ به COVID-19 آن گفت: تمام مشتریان با مصرف کننده اصلی اینترنت سیمی و بی سیم ثابت خدمات اینترنت نمی خواهد موضوع را به پهنای باند کلاه — با قابلیت استفاده از اینترنت نامحدود داده ها بدون مجازات. علاوه بر این شرکت گسترش یافته و واجد شرایط بودن از دسترسی به آن از AT&T برنامه ارائه می دهد که خدمات اینترنت با سرعت تا 10 مگابیت برای خانواده های کم درآمد برای 10 دلار در هر ماه; عضو جدید از این برنامه می توانید دریافت دو ماه از سرویس رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>