وکلای قرعه کشی کاملا متفاوت پرتره از Harvey Weinstein در پایان استدلال

درنده و یا طعمه? Victimizer یا قربانی ؟ متجاوز یا philanderer?

این پرسش در قلب بسته شدن استدلال Harvey Weinstein محاکمه و چگونه 12 عضو هیئت منصفه به آنها پاسخ خواهد نقش مهمی در تصمیم گیری یا نه سابق فیلم مغول می رود یا صرف بقیه عمر خود را پشت میله های زندان. آنچه پدید آمده از دو روز از summations هستند کاملا متفاوت پرتره از Weinstein. آنها همچنین روشن ساخته است که نه تنها Weinstein در دادگاه اما #MeToo جنبش است که برای قرار دادن به آزمون.

در واقع دانا Rotunno سرب وکیل برای Weinstein رفته تا آنجا که به او برچسب مشتری “هدف از یک علت و یک جنبش است.” آن است Rotunno استدلال این هفته و در یک سری از رسانه ها ظاهر یک عدالت اجتماعی فشار است که فعال زنان برای فرار از مسئولیت برای اقدامات خود را اجازه می دهد آنها را به عطف به ماسبق تصمیم می گیرید که برخوردهای جنسی آنها تاسف باید عبور خط به آشکار حمله.

“در [دادستان’] جهان زنان هستند و برای احزاب در آنها حضور مردان آنها لاس زدن با انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را به هتل دعوت بلیط هواپیما آنها را قبول شغل آنها درخواست کمک برای به دست آوردن” Rotunno گفت.

دادستان باید به تصویر کشیده Weinstein به عنوان یک سریال متجاوز کسی است که glitzy برای اولین بار و فانتزی شام به عنوان یک راه برای بدام انداختن زنان است. بعد آنها استدلال می کنند او با اتکا بر تهدید حرفه قصاص به عنوان یک راه برای ترساندن و ارعاب آنها را به ماندن در سکوت. در طی شش هفته محاکمه دادستان به نام شش زن به ایستاده به شهادت در مورد اتهام تجاوزات جنسی. این اتهامات جنایی که Weinstein چهره های بنیادی از اتهامات فقط دو نفر از این زنان — جسیکا مان یک بازیگر مشتاق و آرایشگاه که ادعا می کند Weinstein raped او در DoubleTree Hotel در سال 2013 و میریام هیلی سابق “Project Runway” دستیار تولید که مدعی او به زور انجام می شود دهان او را در سوهو آپارتمان در سال 2006. در بحث بسته شدن منهتن دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi به نام Weinstein “استاد از جهان” و توصیف شش زنانی که متهم او را از تجاوز و حمله جنسی به عنوان “مورچه ها که او می تواند گام است.”

“این یک کامل دوگانگی” او ادامه داد. “در اینجا این است که یک متهم با همه چیز با استفاده و سوء استفاده از مردم او می داند هیچ چیز نیست.”

دفاع نشده سعی منصفه مانند فیلم مستقل مغول یک lumbering اضافه وزن که حتی زمانی که او بود نان از هالیوود تا به حال شهرت بودن عاطفی سوء استفاده به ستاره های سینما و زیردستان را به طور یکسان است. و آنها باید اذعان کرد که Weinstein بود philanderer که فریب خورده خود را با بسیاری از زنان مختلف است.

“شما لازم نیست به مانند آقای Weinstein,” Rotunno گفت. “شما باید به یاد داشته باشید ما در اینجا به جرم اخلاق و خدا را شکر.”

او در ادامه به استدلال می کنند که مان و هیلی هر دو امیدوار به استفاده از اتصال خود را به Weinstein به پیشبرد حرفه خود را دلالت آنها امیدوار به بهره برداری از یک رابطه جنسی به جلو در به شدت رقابتی صنعت. Rotunno zeroed در در مان شهادت – یکی که عناوین ساخته شده به دلیل مان را شرح دادند به عنوان داشتن بهداشت ضعیف و تغییر شکل دستگاه تناسلی.

“ما می دانیم که جسیکا نه گفتن هاروی” من با استفاده از شما برای حرفه ای خود را, اما ما می دانیم که دقیقا همان چیزی است که او انجام شده بود گفت:” Rotunno. “او در حال رفتن به انجام هر کاری که او تا به حال برای به دست آوردن شغل و او در حال رفتن به تظاهر به او که او چیز دیگری بود.”

“آیا او را به خود جلب او که آیا او فکر می کند او را ناخالص و یا بوی یا همه چیزهای وحشتناک است که او در طول گفت: او شهادت او ساخته شده یک انتخاب است که او می خواست می شود در صورت او ساخته شده یک انتخاب است که او می خواست زندگی است که او می تواند به طور بالقوه ارائه خود را,” او اضافه شده است.

دفاع کشف و ضبط شده است پس از دوستانه تبادل ایمیل است که هر دو مان و هیلی تا به حال با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح در تلاش برای تضعیف اعتبار خود را. دادستان گرفته اند از این ارتباطات با این استدلال که آن را بخشی از یک توطئه توسط Weinstein برای بی اعتبار ساختن هر گونه بالقوه شاکیان.

“او ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال تماس و… را به مطمئن شوید که یک روز آنها نمی خواهد به تماس های او دقیقا همان چیزی است که او این بود: سوء استفاده متجاوز” گفت: Illuzzi.

Weinstein را محاکمه گرفتار است مردم در هالیوود و در نیویورک, که در آن او کمک کرد که, indie در, فیلم صحنه بر روی نقشه. چرا که بسیاری از تغییرات اجتماعی گسترده در سراسر صنعت سرگرمی بنیادی از بمب ادعا می کند در سال 2017 توسط ده ها تن از زنان که Weinstein استفاده کرده بود وضعیت خود را به عنوان تهیه کننده برنده جایزه اسکار بازدید مانند “شکسپیر عاشق” و “هنرمند” به سوء استفاده و آزار و اذیت و تجاوز به زنان است. کسانی که اتهامات مجموعه ای خاموش موج جزر و مدی در فیلم های تلویزیونی و رسانه های کسب و کار است که جاروب قدرت-کارگزاران و هنرمندان مانند CBS رئیس لسلی Moonves, Amazon Studios سر روی قیمت, Kevin Spacey, Louis C. K., Matt Lauer, چارلی رز, مدیر برت رتنر و بسیاری از دیگران که ایستاده بود متهم به سوء استفاده جنسی.

در اولین روز از محاکمه یک گروه از Weinstein را شاکیان که شامل Rosanna Arquette and Rose McGowan در کنفرانس مطبوعاتی راست خارج از دادگاه منهتن. آنها برای نشان دادن همبستگی با زنانی که اتهامات تا به حال شکل گرفته بر اساس شکایات کیفری علیه دادند در حالی که صحبت کردن امیدوارم که Weinstein سقوط خواهد طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از پاسخگویی.

“زمان را در آزار و اذیت جنسی در تمام محل های کار” Arquette گفت. “زمان را در سرزنش بازماندگان. زمان را در خالی عذر خواهی بدون عواقب باشد. و زمان را در فراگیر فرهنگ سکوت است که فعال معتادان مانند Weinstein.”

Weinstein در نهایت پرداخت برای آنچه که او گفته که باید انجام Arquette گفت: اما او اذعان کرد که حساب ممکن است آمده در دادگاه است.

“حقیقت پیروز خواهد شد” او پیش بینی کرد. “و آن است که آیا این دادگاه و یا در آینده هاروی پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>