حراج PNB تقلب متهم Nirav مودی دارایی های معوق به 5 مارس

حراج هنر, اتومبیل, مجسمه و اشیاء با ارزش از الماس طلا و جواهر Nirav مودی که متهم به تقلب در بانک بود که برگزار شد در روز پنج شنبه به تعویق افتاده است به 5 مارس.

تاخیر می آید تحت دستورالعمل از اجرای اداره (ED) به دلیل یک حکم دادخواست ثبت شده است توسط مودی اردوگاه به توقف فروش گفت: یک منبع آگاه از حراج و مرتبط با آن رسیدگی است.

حراج در حال انجام Saffronart به نمایندگی از اد و انتظار می رود برای تولید حدود 40 تومان کرور روپیه در درآمد حاصل. جداگانه ‘بهار آنلاین حراج’ برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 3 و 4 به عنوان اصل برنامه ریزی شده گفت: Dinesh Vazirani مدیر اجرایی SaffronArt.

کارشناسان حقوقی گفت: تاخیر ممکن بود تنها در صورتی اقامت صادر شده و به طور معمول طول می کشد بسیار طولانی تر از فقط یک یا دو روز به تخلیه اقامت سفارش. علاوه بر این هیچ حکم دادخواست واصل شد که به تازگی به عنوان سه وکیل را تایید کرد. این اولین بار نیست که مودی در تلاش است برای به تاخیر انداختن حراج. سال گذشته روز پس از مالیات بر درآمد بخش مجاز به حراج نقاشی متعلق به مودی و پوسته خود شرکت Camelot شرکت مودی با ارسال یک اخطار قانونی به مقامات حاکی از این است که حراج غیر قانونی. Saffronart بود که مسئول این حراج نیز هست.

دو فروش خواهد شد از ویژگی های در مجموع 112 کشف و ضبط مقدار زیادی از Nirav مودی بمبئی که شامل تحسین آثار استاد هنرمندان.

پیشرو که در لیست هستند untitled سال 1972 کار در مقابل foster d. coburn iii که بالا ذخیره در مجموعه Rs 9 کرور; یک سال 1935 آمریتا شعر-گیل با عنوان پسران با لیمو با رزرو از 18 تومان کرور روپیه و یک سال 1972 MF حسین کار با عنوان نبرد Ganga و Jamuna: مهاباراتا 12 که بالا ذخیره شده است همچنین ثابت در 18 تومان کرور.

دیگر نکات برجسته عبارتند از: a 10-year-old Rolls Royce Ghost فروش Rs 95 لاخ و الماس encrusted Patek Phillipe سازمان دیده بان ورزشی برای Rs 70 لاخ.

Nirav مودی تحت موشکافی زمانی که او متهم شده بود از تداوم تقلب زد که به میلیاردها دلار و هماهنگ با استفاده از حروف تعهد یا LoUs به دست آمده از دولتی پنجاب بانک ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>