شفق قطبی Pro 9 بازی قرار می دهد تا در چراغ


هفته گذشته من بررسی Alienware را 55 اینچی OLED gaming monitor و در حالی که وجود دارد خیلی دوست دارم در مورد طراحی براق, من نمی توانستم فکر می کنم از یک دلیل برای خرید آن بیش از یک OLED تلویزیون. امروز من بررسی جدید شفق قطبی Pro R9 gaming desktop از Alienware و هدف آن جمعیتی است که آسان برای تعیین – من.

در طول چند سال گذشته من می خواستم برای ساخت یک بازی PC. مزایای اختصاصی ماشین بازی آشکار هستند – شما می توانید همچنان به بهبود آن پس از خرید کارت گرافیک سریع تر در سال در سال و بخار شگفت انگیز کاتالوگ مستقل و گل سرسبد بازی های بی نظیر بر روی هر کنسول. اما من هرگز تا به حال زمان و یا تمایل به ساخت یک بازی PC – تمام تحقیقات و تلاش همیشه احساس می کردم که بیش از حد کار می کنند.

وارد Alienware را شفق قطبی Pro R9 – طراحی شده به طور خاص برای این نوع از علاقهمندان به بازی که می خواهند از بهترین سخت افزار در یک مورد بزرگ اما بدون انجام تحقیقات. رد پر زرق و برق و بیش از حد مردانه طرح از بسیاری از رقبای خود, شفق قطبی Pro براق و زیبایی طراحی شده است که احساس می کند تقریبا مانند یک بازی PC طراحی شده توسط اپل در صورتی که شرکت تا به حال به بازی جدی است.

Aurora Pro R9 is customisable for future hardware updates.

شفق قطبی Pro R9 قابل تنظیم است برای آینده سخت افزار به روز رسانی.اعتبار:Dell

در این مورد نیست فقط قشنگ آن بسیار خوب طراحی شده به قیف به اندازه هوا از طریق که ممکن است اجازه می دهد که شفق قطبی به اجرای بیش سنجش برای دوره های طولانی از بازی شدید. Alienware مرکز فرماندهی نرم افزار اجازه می دهد تا شما به راحتی نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات حرارتی از PC بنابراین شما می توانید با خیال راحت اورکلاک پردازنده زمانی که لازم است. باز کردن صورت و از بین بردن و یا اضافه کردن سخت افزار ساده است – فقط به دنبال کوچک دستگیره طریق مورد با کمی قفل حلق آویز بر روی آنها. بدون یک دستی من قادر به جدا قرار داده و آن را به عقب با هم بسیار به راحتی.

قفسه مدل پایه شفق Pro R9 دلار است 2499 با یک پردازنده اینتل Core i7 پردازنده و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti است که به اندازه کافی پردازش و قدرت گرافیکی برای ندای وظیفه: جنگ های مدرن تا 140 فریم در هر ثانیه است. این مدل پایه را برآورده اکثر پارسه – من قادر به غیرفعال کردن گرافیک در تمام بازی ها در کتابخانه بخار. برای بازیکنان حرفه ای است که نیاز به برخی از اضافی zing, شفق قطبی R9 نیز قابل تنظیم با یک پردازنده اینتل Core i9 و آخرین NVIDIA GeForce RTX 2080 کارت گرافیک.

بدون شک شما می توانید ساخت مشابه specced gaming PC کمتر است و برای بسیاری از مردم با شور و شوق به انجام این کار این خواهد بود یک گزینه معقول. اما برای زمان-فقیر علاقهمندان به بازی که می خواهید بهترین کامپیوتر بدون تحقیق و Alienware شفق قطبی را به ارمغان می آورد خرید کنسول سادگی به بازار کامپیوتر.

بیشترین بازدید فیلم ها در تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>